Náhrada za Redmine

JS

Náhrada za Redmine
« kdy: 21. 09. 2018, 10:57:00 »
Dobrý den
Prosím o tip nějakého projektového manažera. Doteď používame okrajově Redmin, ale vadi mi na něm pár věcí. Složité upgrady, neni responsivni....atd.
Vyzkousel jsem Openproject. Ten se mi libi docela, ale problém je čeština, která je slabší. Bohužel skladba zaměstnanců je taková, že je to prioritní požadavek.
Jinak potřebujem jen přehled ukolu, kalendar, dokumenty a možná diskuzi nebo WIKI. A samozřejmě notifikaci. Mělo by to sloužit pro cca 200-300 uzivatelu. Napojeni uziv. uctu na AD/LDAP by bylo super. Co nejjednodussi upgrade na nové verze.

Nezkoušel jste někdo vTiger nebo máte další typy?


franci

Re:Náhrada za Redmine
« Odpověď #1 kdy: 21. 09. 2018, 13:04:49 »
Já běžím Redmine 3.4.6.stable z jejich docker image. Aktualizace pomocí compose mi přijde docela v pohodě a responsivní je, pro mě, dostatečně.

Copper

Re:Náhrada za Redmine
« Odpověď #2 kdy: 21. 09. 2018, 13:58:30 »
+1 Redmine
Ještě se dá používat fengoffice

David

Re:Náhrada za Redmine
« Odpověď #3 kdy: 21. 09. 2018, 15:39:32 »
Dobrý den
Prosím o tip nějakého projektového manažera. Doteď používame okrajově Redmin, ale vadi mi na něm pár věcí. Složité upgrady, neni responsivni....atd.
Vyzkousel jsem Openproject. Ten se mi libi docela, ale problém je čeština, která je slabší. Bohužel skladba zaměstnanců je taková, že je to prioritní požadavek.
Jinak potřebujem jen přehled ukolu, kalendar, dokumenty a možná diskuzi nebo WIKI. A samozřejmě notifikaci. Mělo by to sloužit pro cca 200-300 uzivatelu. Napojeni uziv. uctu na AD/LDAP by bylo super. Co nejjednodussi upgrade na nové verze.

Nezkoušel jste někdo vTiger nebo máte další typy?


Mam tip na nejake reseni od Atlassian.

Lol Phirae

Re:Náhrada za Redmine
« Odpověď #4 kdy: 21. 09. 2018, 15:55:38 »
Mam tip na nejake reseni od Atlassian.

 ::) ::) ::)


PavelB

Re:Náhrada za Redmine
« Odpověď #5 kdy: 21. 09. 2018, 16:21:12 »
A co přiložit ruku k dílu a ten překlad Open Project trochu vylepšit? ;-)

kolega

Re:Náhrada za Redmine
« Odpověď #6 kdy: 21. 09. 2018, 20:04:10 »
Nemam moc zkusenosti, ale pro tyhle basic veci by nestacil NextCloud?

agent

Re:Náhrada za Redmine
« Odpověď #7 kdy: 21. 09. 2018, 22:39:13 »
U nás v práci se začal nedávno používat Easy Project - takže přihazuju na seznam možností.
Ale jaký je nevím, já v něm zatím nic dělat nepotřeboval.
www.easyproject.cz

Ondro

Re:Náhrada za Redmine
« Odpověď #8 kdy: 22. 09. 2018, 10:06:00 »
Mam tip na nejake reseni od Atlassian.

Atlassian, nieee. Pre mna brutal neprehladne riesenie, UX nic moc a nechapem, ze je to tak popularne/masovo sa pouziva. V novej praci to musim pouzivat a len smutne spominam na zlaty Redmine.

Suhlasim ale s tym, ze upgrady Redminu niesu nic moc. Po prvom neuspesnom pokuse upgradu priamo na produkcnom serveri(ani v najhorsom sne som necakal take problemy), som si to vzdy nacvicil na testovacom serveri.

Boháč s prachama

Re:Náhrada za Redmine
« Odpověď #9 kdy: 22. 09. 2018, 14:48:26 »
A co přiložit ruku k dílu a ten překlad Open Project trochu vylepšit? ;-)

Koho co? Práce? Od čecháčků? :D :D To určitě, ty nehnou ani zadekí natož překlady zadarmo

Vtiget

Re:Náhrada za Redmine
« Odpověď #10 kdy: 23. 09. 2018, 23:07:09 »
Vtiger je CRM pro obchodniky. Projetove vedeni tam neni a Support portal je primitivni.
S RM se to neda ani srovnavat.

RM pouzivame na Gentoo a az na mazani Ruby cache, kde jsou zapsane verze balicku ( a pri zmene se to neregeneruje automaticky) jsou upgrady uplne  v pohode.... uz asi tak 8 let....

JS

Re:Náhrada za Redmine
« Odpověď #11 kdy: 24. 09. 2018, 08:31:15 »
A co přiložit ruku k dílu a ten překlad Open Project trochu vylepšit? ;-)

Koho co? Práce? Od čecháčků? :D :D To určitě, ty nehnou ani zadekí natož překlady zadarmo
Panové máte samozřejmě pravdu a pokud Openproject vyberem tak rád přispěju se svojí troškou do mlýna. Víceméně se tak již děje. Pro Vaši informaci pracuji na Transifexu na překladu jiné zajímavé webové aplikace a to jako jediný z ČR. První verze vyjde teď někdy. Díky za zdržení se dalších komentářů v tomto duchu.

Re:Náhrada za Redmine
« Odpověď #12 kdy: 24. 09. 2018, 08:54:13 »
- Attlassian bude pro tolik lidi slusna palka. Za nove frikulinsko-pičovske UI by zasloužil nekdo pekne nakopat do vajec. Nastesti pro me je nahradou migrace na GitLab, ale to je zase neco jineho nez reseni problemu tazatele.

- vTiger je uplne jiny typ SW (a pokud nebyl cely prepsan nekym normalnim tak je to studnice hovnokodu z indie, to fakt nechces spravovat)
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Boháč s prachama

Re:Náhrada za Redmine
« Odpověď #13 kdy: 05. 10. 2018, 08:34:51 »
A co přiložit ruku k dílu a ten překlad Open Project trochu vylepšit? ;-)

Koho co? Práce? Od čecháčků? :D :D To určitě, ty nehnou ani zadekí natož překlady zadarmo
Panové máte samozřejmě pravdu a pokud Openproject vyberem tak rád přispěju se svojí troškou do mlýna. Víceméně se tak již děje. Pro Vaši informaci pracuji na Transifexu na překladu jiné zajímavé webové aplikace a to jako jediný z ČR. První verze vyjde teď někdy. Díky za zdržení se dalších komentářů v tomto duchu.

Chválihodné, ale to jste jehla v kupce s*aček.. Nicméně, držím Vám palce