Omezení členů skupiny Domain Guests

ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Omezení členů skupiny Domain Guests
« kdy: 21. 09. 2018, 09:49:24 »
Ahoj...
založil jsem ve windowsí doméně uživatele a přiřadil ho pouze do jedné skupiny a to DomainGuests
Uživatele jsem na jeho stanici s tímto účtem přihlásil a vytvořil mu na ploše shortcut/link k síťové složce na serveru.
Tento odkaz/link po restartu z plochy zmizí.
Je možné aby to způsobovalo, že je pouze členem skupiny domainGuests? Je někde podrobně popsané co všechno je pro tuto skupinu limitováno?

díky
« Poslední změna: 21. 09. 2018, 10:33:26 od Petr Krčmář »
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.


fds

Re:člen skupiny Domain Guests
« Odpověď #1 kdy: 21. 09. 2018, 10:04:49 »
A co takto google alebo si precitat dokumentaciu k danemu produktu.
Skolenie si isto mal ked sa do toho pustas tak kde je problem.

ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:člen skupiny Domain Guests
« Odpověď #2 kdy: 21. 09. 2018, 10:15:08 »
A co takto google alebo si precitat dokumentaciu k danemu produktu.
Skolenie si isto mal ked sa do toho pustas tak kde je problem.
s takovouto odpovědí raději zavři mordu!
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.

Vilith

  • *****
  • 660
    • Zobrazit profil
Re:člen skupiny Domain Guests
« Odpověď #3 kdy: 21. 09. 2018, 10:30:19 »
Radeji si precti navod a nikoho neurazej a ani nepln forum bordelem

rttdevel

Re:člen skupiny Domain Guests
« Odpověď #4 kdy: 21. 09. 2018, 10:34:57 »
A co takto google alebo si precitat dokumentaciu k danemu produktu.
Skolenie si isto mal ked sa do toho pustas tak kde je problem.
s takovouto odpovědí raději zavři mordu!

no ty ses kus de*ila..

Citace
Je někde podrobně popsané co všechno je pro tuto skupinu limitováno?

je, v dokumentaci k danemu produktu..


ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:člen skupiny Domain Guests
« Odpověď #5 kdy: 21. 09. 2018, 10:35:23 »
Radeji si precti navod a nikoho neurazej a ani nepln forum bordelem
reagovat by měl ten kdo chce pomoct a ne jen prskat! od Toho to forum je, aby se lidi radili, třeba i navedli k tomu Vašemu zmíněnému návodu, který já nenachízím.
Od rozumného člověka bych očekával, že mne na ten návod navede(link). Já nacházím jen obecné čtivo, ale to kde se píše detailně co kde jaká skupina může a nemůže již ne.
« Poslední změna: 21. 09. 2018, 10:37:27 od ZAJDAN »
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.

Vilith

  • *****
  • 660
    • Zobrazit profil
Re:Omezení členů skupiny Domain Guests
« Odpověď #6 kdy: 21. 09. 2018, 10:37:55 »
Pokud sis, nevsim, tak jsi na foru root.cz, kde se diskutuje o jinych OS, nez ktereho se tyka tvoje lenost a neznalost

ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Omezení členů skupiny Domain Guests
« Odpověď #7 kdy: 21. 09. 2018, 10:39:57 »
Pokud sis, nevsim, tak jsi na foru root.cz, kde se diskutuje o jinych OS, nez ktereho se tyka tvoje lenost a neznalost
plýtváš jen energii a děláš ze sebe ignorantskeho superchytráka. Nechceš poradit, tak nereaguj!
Slušně jsem požádal, zda by mi někdo nedal aspoň link a ušetřil mě trápením se pročítáním haldami zbytečných odkazů.
Že se už ani člověk na rootu nesmí zeptat na patřičnou literaturtu?!!!
« Poslední změna: 21. 09. 2018, 10:43:37 od ZAJDAN »
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.

agent


Cek

Re:Omezení členů skupiny Domain Guests
« Odpověď #9 kdy: 21. 09. 2018, 12:49:50 »
Pokud sis, nevsim, tak jsi na foru root.cz, kde se diskutuje o jinych OS, nez ktereho se tyka tvoje lenost a neznalost

Asi proto je to v sekci Windows a jine systemy, ne?

samalama

Re:Omezení členů skupiny Domain Guests
« Odpověď #10 kdy: 21. 09. 2018, 13:13:50 »
mna zaujima len jedna vec: to sa len hras, alebo to robis niekde v produkcii...?

ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Omezení členů skupiny Domain Guests
« Odpověď #11 kdy: 21. 09. 2018, 13:33:07 »
Myslím že hledáš tohle:
https://support.microsoft.com/en-us/help/165398/profiles-for-members-of-guests-group-are-deleted
díky! je tam informace co vysvětluje můj dotaz a to že Guest účet po odhlášení smaže profil a tedy i ikony vytvořené na ploše.
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.