Dolní reklama na mobilu - nehezký trik

?

Re:Dolni reklama na mobilu - nehezky trik
« Odpověď #15 kdy: 21. 08. 2018, 00:23:24 »
8 core s 3 GB RAM
A není to málo, Antone Pavloviči?


ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Dolni reklama na mobilu - nehezky trik
« Odpověď #16 kdy: 21. 08. 2018, 01:04:23 »
8 core s 3 GB RAM
A není to málo, Antone Pavloviči?

Doufám, že to aspoň pro letošek na Rootu bude stačit. ;D

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Dolni reklama na mobilu - nehezky trik
« Odpověď #17 kdy: 21. 08. 2018, 01:08:23 »
Kdyz uz jsme u toho, poradite nejaky dobry adblock pro Chrome Android ?

Já to na Rootu vyřešil tak, že jsem se stal stříbrným podporovatelem a reklamy mi tak filtruje přímo Root. Už se to nedalo snášet, přesně pro tady popisované problémy. Web Rootu sám o sobě je problém na mobilu (velká část problémů se vyřešila výměnou 4 core mobilu za 8 core s 3 GB RAM) a ještě se trápit s reklamami, které vyjížděly takhle zákeřně pod prstem už se nedalo. Ještě tak kdyby uměli zajistit aby se jim to fórum pořád neodhlašovalo a dalo by se to vydržet.

BLASPHEMY!

Vždycky jsem byl heretic :D

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Dolní reklama na mobilu - nehezký trik
« Odpověď #18 kdy: 21. 08. 2018, 02:08:15 »
8core s androidem nic neznamena. Kdyz vam bezi na pozadi vsechny mozne sracky a bloatware tak se nedivte ze se grafika laguje.

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Dolní reklama na mobilu - nehezký trik
« Odpověď #19 kdy: 21. 08. 2018, 10:28:25 »
8core s androidem nic neznamena. Kdyz vam bezi na pozadi vsechny mozne sracky a bloatware tak se nedivte ze se grafika laguje.

Ono je zajímavé, jak ty sračky a bloatware na pozadí běží jen při prohlížení Roota, když člověk přejde na jiný web, tak se ty sračky nějak zázračně ukončují a neběží :D


kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Dolní reklama na mobilu - nehezký trik
« Odpověď #20 kdy: 21. 08. 2018, 10:33:47 »
ByCzech, to podporuje tvrzeni ze Android je sracka kdyz ho dokaze “zatizit” jedna blba reklama.  ;)

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Dolní reklama na mobilu - nehezký trik
« Odpověď #21 kdy: 21. 08. 2018, 12:21:22 »
ByCzech, to podporuje tvrzeni ze Android je sracka kdyz ho dokaze “zatizit” jedna blba reklama.  ;)

Zdroj tohoto tvrzení? Nějak mi chybí informace v této diskuzi, abych došel ke stejnému závěru.

MasoxCZ

Re:Dolni reklama na mobilu - nehezky trik
« Odpověď #22 kdy: 21. 08. 2018, 12:24:00 »
8 core s 3 GB RAM
A není to málo, Antone Pavloviči?

No nevim, mě to na kombinaci Nokia1 + NakedBrowser funguje bez problémů, a to i při mobilním připojení. Ale možná hraje roli to, že pokud nejede wifina, NB mám nastaven aby obrázky nenačítal, takže pak vykresluje jen šedý rámeček s terčem pro zavření. YotaPhone2 dtto, synův Redmi4A dtto, starší Acer Liquid S55 (ten ale jen na wifi, má ulámaný kontakty ve čtečce SIM) dtto.

MasoxCZ

Re:Dolní reklama na mobilu - nehezký trik
« Odpověď #23 kdy: 21. 08. 2018, 12:25:02 »
ByCzech, to podporuje tvrzeni ze Android je sracka kdyz ho dokaze “zatizit” jedna blba reklama.  ;)

A není to spíš problém latence reklamního systému, který dává inzerát k vykreslení pomalu?

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Dolní reklama na mobilu - nehezký trik
« Odpověď #24 kdy: 21. 08. 2018, 12:47:34 »
ByCzech, to podporuje tvrzeni ze Android je sracka kdyz ho dokaze “zatizit” jedna blba reklama.  ;)

A není to spíš problém latence reklamního systému, který dává inzerát k vykreslení pomalu?

Čekal jsem jestli to někdo kkt1 napíše :) ... Logický závěr. Ale kkt1 to prostě svědl na to, že Android je sračka. :D

MasoxCZ

Re:Dolní reklama na mobilu - nehezký trik
« Odpověď #25 kdy: 21. 08. 2018, 13:11:48 »
ByCzech, to podporuje tvrzeni ze Android je sracka kdyz ho dokaze “zatizit” jedna blba reklama.  ;)

A není to spíš problém latence reklamního systému, který dává inzerát k vykreslení pomalu?

Čekal jsem jestli to někdo kkt1 napíše :) ... Logický závěr. Ale kkt1 to prostě svědl na to, že Android je sračka. :D

Jedna taková středovýchodní mánička kdysi dávno prohlásila "čistému vše čisté", tak to třeba platí i naopak.

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Dolní reklama na mobilu - nehezký trik
« Odpověď #26 kdy: 21. 08. 2018, 13:34:22 »
Ale panove, to bylo takove rypnuti si do androidu v souvislosti s x core a bloatware ktery k tomu obvykle dostanete. Ta reklama se seka i na ios na pomalem internetu, tudiz bych ocekaval problem ze se nekde neco jeste stahuje.

martyd.

Re:Dolni reklama na mobilu - nehezky trik
« Odpověď #27 kdy: 21. 08. 2018, 14:25:17 »
Kdyz uz jsme u toho, poradite nejaky dobry adblock pro Chrome Android ?
Používám DNS66 - https://f-droid.org/en/packages/org.jak_linux.dns66/
Filtruje pomocí VPN, nezablokuje to vše, ale zatím většina bordelu co to zpomaluje a stahuje další data zmizela.
Někdy kombinuju s adblock browser.

Mene Tekel

Re:Dolní reklama na mobilu - nehezký trik
« Odpověď #28 kdy: 22. 08. 2018, 18:49:38 »
vyjede reklama,
Co si o tom myslite?
Asi nemáš adblock nebo umatrix, filtrovaný hosts a další věci. Ale nevím, jestli srandroid tohle umí, nedává dokonce reklamu i do prohlížeče zvnějšku(takže budeš krytý reklama androidu  v případě, že by web byl bez reklam

kurzívou je  HINT

Jasně, za odměnu, že vám cpou reklamu ,malware do obsahu, jim dát stříbrný štempl, a jestě to pojistíte výkonnějším počítačem, přece nedopustím, aby můj prohlížeč přijímal reklamy zpomalemě, to bych byl hajzlik

někde nestačí ani kopanec do hlavy...

Boo

Re:Dolní reklama na mobilu - nehezký trik
« Odpověď #29 kdy: 28. 08. 2018, 12:40:52 »
Heh ted mi na mobilu vyskocila reklama na firmu Retropatent  - osetrime vase napady. Patenty, ochranne znamky... To na server se zamerenim na open a free software patri  ;D