Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?

Yarda

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #30 kdy: 10. 08. 2018, 09:16:26 »
Pokud někdo stvoří fórum, diskusi, poradnu a stanoví si svá pravidla, třeba že bude mazat všechny příspěvky co budou obsahovat slovo "ačkoliv", tak je to jeho věc a já s tím nemám problém.
A pokud ano, tak mi asi nikdo nebude bránit založit si fórum, diskusi, poradnu a mazat tam všechny příspěvky co tohle slovo obsahovat nebudou.


Bukanyr

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #31 kdy: 10. 08. 2018, 10:38:00 »
Ty srance byly kompletně mimo zaměření tohoto webu a jako takové to mělo být s tímto zdůvodněním zamknuté hned, jak se tam zase začala ventilovat žumpa.

O cenzuře nemůže být ani řeči, nikdo nebrání magorům ventilovat své mindráky a iq houpacího koně jinde, na to jsou určené třeba ony "alternativní" sračkoweby typu aeronet, nebo sputnik...

Samozřejmě, že to cenzura je. To je jako, kdyby v USA, nebo v KLDR říkali, že u nich cenzura není, protože v jiné zemi jim nikdo nebrání své názory ventilovat.

To je furt dokola, jak u blbejch na dvorečku.
Prostě není.
Podobné kydy sem nepatří.

Nebo máš dojem, že vlezeš třeba na včelařský web a budeš tam nerušeně řešit ledadla WWII?
Zrovna ty mas jeden z nejvetsich poctu OT prispevku na rootu, tak si nejdrive zamet pred svym vlastnim prahem.

Bukanyr

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #32 kdy: 10. 08. 2018, 10:41:00 »
Moje rozhodnutí bylo, že vlákno, kde si čtenáři nadávají do č****ů a mají potřebu uboze komentovat úmrtí tří vojáků v množství větším než zanedbatelném prostě smažu. Nečekejte ode mne, že se budu probírat vláknem po jednotlivých příspěvcích, když většina je hnusná. A nečekejte ode mne, že to jen zamknu, aby ta špína zde stále visela ke čtení. Začněte se chovat tak, jak byste chtěli, aby se jiní chovali u vás doma a pak tu nebudete muset plácat nesmyslné řeči o cenzuře či svobodě slova. Vaše svoboda slova má hranici a ta byla ve zmíněném vláknu překročena výrazně.
Kdybys delal praci poradne, a smazal prispevky ktere v tom vlakne zacaly rozjizdet OT diskusi hned, nemuseli jsme prijit o cele vlakno. Normalne pohrdas casem lidi ktery tam napsali vecny prispevek. Tak s takovym forem jdete do zadeke.

Chytrak

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #33 kdy: 10. 08. 2018, 11:49:51 »
Moje rozhodnutí bylo, že vlákno, kde si čtenáři nadávají do č****ů a mají potřebu uboze komentovat úmrtí tří vojáků v množství větším než zanedbatelném prostě smažu. Nečekejte ode mne, že se budu probírat vláknem po jednotlivých příspěvcích, když většina je hnusná. A nečekejte ode mne, že to jen zamknu, aby ta špína zde stále visela ke čtení. Začněte se chovat tak, jak byste chtěli, aby se jiní chovali u vás doma a pak tu nebudete muset plácat nesmyslné řeči o cenzuře či svobodě slova. Vaše svoboda slova má hranici a ta byla ve zmíněném vláknu překročena výrazně.
Kdybys delal praci poradne, a smazal prispevky ktere v tom vlakne zacaly rozjizdet OT diskusi hned, nemuseli jsme prijit o cele vlakno. Normalne pohrdas casem lidi ktery tam napsali vecny prispevek. Tak s takovym forem jdete do zadeke.

To není jen tady.. Pohrdá se časem lidí na vícero webech. Nechápu, že se tomu ještě vůbec někdo diví..

Velice oblíbený je na tohle reddit.. číst tam občas diskuze na zajímavé téma typu

odpověď -> DELETED -> odpoveď na deleted je opravdu přínosná.. to můžou rovnou celý thread smazat, protože přínosná informace celeho threadu je pak zero..

zofrey

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #34 kdy: 10. 08. 2018, 13:02:43 »
Trolling je zlo srovnatelne se sikanou. Tady nejde o nejake vyjadrovani nazoru, ale ubohou snahu nekomu ublizit, nebo se bavit na jeho ukor.


Věra Pohlová

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #35 kdy: 10. 08. 2018, 13:12:51 »
Tyto aféry všechny jen otravují, já bych všechny ty diskuze zakázala!

Pučmeloun

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #36 kdy: 10. 08. 2018, 13:14:31 »

Géomètre

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #37 kdy: 10. 08. 2018, 13:28:57 »
Moje rozhodnutí bylo, že vlákno, kde si čtenáři nadávají do č****ů a mají potřebu uboze komentovat úmrtí tří vojáků v množství větším než zanedbatelném prostě smažu. Nečekejte ode mne, že se budu probírat vláknem po jednotlivých příspěvcích, když většina je hnusná. A nečekejte ode mne, že to jen zamknu, aby ta špína zde stále visela ke čtení. Začněte se chovat tak, jak byste chtěli, aby se jiní chovali u vás doma a pak tu nebudete muset plácat nesmyslné řeči o cenzuře či svobodě slova. Vaše svoboda slova má hranici a ta byla ve zmíněném vláknu překročena výrazně.
Normalne pohrdas casem lidi ktery tam napsali vecny prispevek.
Čas tobě podobných javamanů žádnou cenu nemá.

Pučmeloun

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #38 kdy: 10. 08. 2018, 13:33:34 »
Trolling je zlo srovnatelne se sikanou. Tady nejde o nejake vyjadrovani nazoru, ale ubohou snahu nekomu ublizit, nebo se bavit na jeho ukor.

Ty jsi mi nějaký zženštilý, nejsi ty buk?


Nejsou vlákna

Nejsou vlákna
« Odpověď #39 kdy: 10. 08. 2018, 13:54:04 »
Přejmenovalo se na Nejsou vlákna
(nic to vůbec nemá společného s vypínáním HT na spectrecorech)

krallinuxu

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #40 kdy: 10. 08. 2018, 17:24:13 »
Až všichni dostaneme BAN na IP, tak se tohle bude hodit:
https://pctuning.tyden.cz/hardware/site-a-internet/53013-domaci-sitovani-verejna-adresa-ipv4-za-tricet-korun

 ;D
Obávám se, že to by museli blokovat i všechny vpn a proxi ... .

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #41 kdy: 10. 08. 2018, 18:14:41 »
Ty srance byly kompletně mimo zaměření tohoto webu a jako takové to mělo být s tímto zdůvodněním zamknuté hned, jak se tam zase začala ventilovat žumpa.

O cenzuře nemůže být ani řeči, nikdo nebrání magorům ventilovat své mindráky a iq houpacího koně jinde, na to jsou určené třeba ony "alternativní" sračkoweby typu aeronet, nebo sputnik...

Nesouhlasím. Přesně tohle cenzura je.  A měl by jste být také smazán a zabanován protože jste použil dvě sprosté slova.
Nikdy by neměl nadávat druhým, že jsou magoři, zvláště když dochází argumenty.
Pokud se diskuze zvrhne, měla by být přesunuta do nějaké podsložky ala žumpa, případně zablokována, ale ne mazána.  To je prostě cenzura a neměla by být dovolena, zvláště když cenzuru provádí někdo kdo je sám sprostý, náladový, nevyzrálý. To je pak jednoznačná cesta do pekla.

Vlákno jsem nečetl, ale  smrt našich tří vojáků opravdu není nic více než jakýkoli jiný pracovní úraz a tom jestli jejich pracovní úkoly dávají smysl je také možné diskutovat.
Hrdina by mohl být např. hasič nebo voják, který chtěl např. někoho zachránit, dobrovolně riskoval (nebyla jiná možnost) a přitom utrpěl smrtelný pracovní úraz. Samotný pracovní úraz ale nestačí k tomu být hrdina.

Lol Phirae

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #42 kdy: 10. 08. 2018, 18:25:06 »
Vlákno jsem nečetl, ale  smrt našich tří vojáků opravdu není nic více než jakýkoli jiný pracovní úraz a tom jestli jejich pracovní úkoly dávají smysl je také možné diskutovat.

Tak si vo tom diskutuj. Třeba na Fejsbůůku nebo na Sputniku. Tady na podobný hovna fakt není nikdo zvědavej.

D.A. Tiger

  • ****
  • 486
  • Tygr, který žere tučňáka ;-)
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #43 kdy: 10. 08. 2018, 18:39:56 »
Vlákno jsem smazal, protože kopání do tří padlých vojáků a vulgarismů v něm bylo nad můj limit. Tuhle špínu nechť si dotyční, kteří o těch třech vědí kulový, řeší třeba na novinky.cz.

Prosím, nerozjíždějte hon na čarodějnice v tomto vláknu.

Nejde jen o reseni tri vojaku v Afganistanu, jde o to, ze to vlakno bylo plny vylozenych sracek, ktere sem nepatri a driv se tu vubec neresily - tudis skvely kandidat na vymaz. Za me mas plnou podporu, klidne pokracuj, podobnych vlaken tu je cela rada. A pokud mas tu moznost, klidne rozdavej bloky a bany. Fakticky to tu uz nutne potrebuje krapet vycistit.

Lol Phirae

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #44 kdy: 10. 08. 2018, 18:42:23 »
Taky bych uvítal, kdyby zmizely opakované "perly" typu "kolik bere lopata" a "pod půl mega nevstanu z postele".