Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?

borekz

  • ****
  • 492
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« kdy: 09. 08. 2018, 16:18:49 »
Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?


Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #1 kdy: 09. 08. 2018, 16:38:56 »
Vlákno jsem smazal, protože kopání do tří padlých vojáků a vulgarismů v něm bylo nad můj limit. Tuhle špínu nechť si dotyční, kteří o těch třech vědí kulový, řeší třeba na novinky.cz.

Prosím, nerozjíždějte hon na čarodějnice v tomto vláknu.

mmm

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #2 kdy: 09. 08. 2018, 17:06:31 »
Vlákno jsem smazal, protože kopání do tří padlých vojáků a vulgarismů v něm bylo nad můj limit. Tuhle špínu nechť si dotyční, kteří o těch třech vědí kulový, řeší třeba na novinky.cz.

Prosím, nerozjíždějte hon na čarodějnice v tomto vláknu.

diskuze o vojácích byla v tom vlákně jediná slušná.

bejk

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #3 kdy: 09. 08. 2018, 17:10:57 »
To je fajn vedet, ze existuje nekdo, kdo se blbe vyspi a smaze ti vsechny kvalitni prispevky, kdyz tam nejakej trol postne sprosty slovo mezi ne.

pepikx

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #4 kdy: 09. 08. 2018, 17:48:45 »
Vlákno jsem smazal, protože kopání do tří padlých vojáků a vulgarismů v něm bylo nad můj limit. Tuhle špínu nechť si dotyční, kteří o těch třech vědí kulový, řeší třeba na novinky.cz.

Prosím, nerozjíždějte hon na čarodějnice v tomto vláknu.
Oni nepadli v boji, oni meli pracovni uraz s nasledkem smrti. To je jak kdyz se pri nehode zabije kamionak ... uplne stejny hrdina.


?

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #5 kdy: 09. 08. 2018, 17:52:47 »
Chtěl sem napsat přesně to samý. Šli tam za prachy, republiku ani její zájmy v Afghánistánu určitě nebránili.

j

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #6 kdy: 09. 08. 2018, 17:55:13 »
Se musej ti co bojovali v gb/fr/ru/... otacet v hrobech kdyz se nekdo odvazuje tohle snima srovnavat ...

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #7 kdy: 09. 08. 2018, 17:55:24 »
Vlákno jsem smazal, protože kopání do tří padlých vojáků a vulgarismů v něm bylo nad můj limit. Tuhle špínu nechť si dotyční, kteří o těch třech vědí kulový, řeší třeba na novinky.cz.

Prosím, nerozjíždějte hon na čarodějnice v tomto vláknu.

diskuze o vojácích byla v tom vlákně jediná slušná.

Kdekoli se objeví rudé sra.ky, citáty/odkazy z (většinou prorusáckých) "nezávislých" webů a podobná žumpa, tam se už o slušnosti nedá mluvit...

DragonMaster

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #8 kdy: 09. 08. 2018, 18:01:17 »
Je tu slušná cenzura, až na ty vojáky tam byla slušná a inspirativní diskuze. Teď všechny příspěvky jsou pryč, protože se jeden kkt špatně vyspal a náhodou se mu ve fóru zobrazuje tlačítko "Smazat"

DragonMaster

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #9 kdy: 09. 08. 2018, 18:02:20 »
Je tu slušná cenzura, až na ty vojáky tam byla slušná a inspirativní diskuze. Teď všechny příspěvky jsou pryč, protože se jeden kkt špatně vyspal a náhodou se mu ve fóru zobrazuje tlačítko "Smazat"

Jinak to, že je kkt, to nemyslím negativně ani urážlivě. Myslím to pozitivně a kamarádsky, tak mě prosím nemazat.

DragonMaster

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #10 kdy: 09. 08. 2018, 18:04:57 »
Je tu slušná cenzura, až na ty vojáky tam byla slušná a inspirativní diskuze. Teď všechny příspěvky jsou pryč, protože se jeden kkt špatně vyspal a náhodou se mu ve fóru zobrazuje tlačítko "Smazat"

Jinak to, že je kkt, to nemyslím negativně ani urážlivě. Myslím to pozitivně a kamarádsky, tak mě prosím nemazat.

Odvolávám své předchozí dva příspěvky.

starej Vajtyngr

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #11 kdy: 09. 08. 2018, 18:25:32 »
Mně by spíš zajímalo, kam zmizel Mlíkař...

Géomètre

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #12 kdy: 09. 08. 2018, 18:36:37 »
Je tu slušná cenzura, až na ty vojáky tam byla slušná a inspirativní diskuze.
Co na ní bylo inspirativního? Že člověk bez náležitého vzdělaní (a vychování) nemá šanci sehnat slušně placenou práci?

Bukanyr

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #13 kdy: 09. 08. 2018, 18:52:12 »
Vlákno jsem smazal, protože kopání do tří padlých vojáků a vulgarismů v něm bylo nad můj limit. Tuhle špínu nechť si dotyční, kteří o těch třech vědí kulový, řeší třeba na novinky.cz.

Prosím, nerozjíždějte hon na čarodějnice v tomto vláknu.
Prominte, ale jste blbec a nemel byste moderovat diskuze.

Karel

Re:Kam zmizelo vlákno "nejsou lidi" ?
« Odpověď #14 kdy: 09. 08. 2018, 19:21:11 »
nechte si to trollovani, vsichni vime proc tu diskusi smazal a udelal dobre