Chrome neuložil otevřený PDF, síť odpojena

Lol Phirae

Re:Chrome neuložil otevřený PDF, síť odpojena
« Odpověď #30 kdy: 26. 08. 2018, 22:31:17 »
Kód: [Vybrat]
[quote author=PeDoFail link=topic=19211.msg283475#msg283475 date=1535314990]
User-Agent: redstarlinux
Server: RudýApache/2.4.10 (Kremlian-SYSTEMD-patch)

Běž se nahlásit primáři na urgentní příjem... https://www.bohnice.cz/


kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Chrome neuložil otevřený PDF, síť odpojena
« Odpověď #31 kdy: 26. 08. 2018, 23:03:58 »
Ten redstar linux jsem si taky vsiml, pobavi, treba je to severokorejsky soudruh, kdo vi....
Soudruhu, uz nam prozradis v cem se to snazis stahnut? Chromium? Chrome? Verze? Nejake kurwici addony?

Re:Chrome neuložil otevřený PDF, síť odpojena
« Odpověď #32 kdy: 27. 08. 2018, 07:18:02 »
A co s tím má společná nějaká HTML stránka (ani nevím jaká)
Nic. Už jsem vám psal, že to byla paralelní diskuse o něčem jiném. Nechápu, proč se k tomu musíte pořád vracet a mermomocí to vztahovat na sebe.

hláška Nelze načíst vyskočí IHNED.
Nejdříve jste psal, že nejde uložit zobrazené PDF. Teď najednou hláška „nelze načíst“ vyskočí hned, když chcete PDF zobrazit, takže se žádné PDF ani nezobrazí.

Příště, až zase budete chtít trollit, tak si alespoň vymyslete nějaký příběh, který budete používat konzistentně v celé diskusi. Howgh.

PeDoFail

Re:Chrome neuložil otevřený PDF, síť odpojena
« Odpověď #33 kdy: 27. 08. 2018, 09:33:20 »
A co s tím má společná nějaká HTML stránka (ani nevím jaká)
Nic. Už jsem vám psal, že to byla paralelní diskuse o něčem jiném. Nechápu, proč se k tomu musíte pořád vracet a mermomocí to vztahovat na sebe.

hláška Nelze načíst vyskočí IHNED.
Nejdříve jste psal, že nejde uložit zobrazené PDF. Teď najednou hláška „nelze načíst“ vyskočí hned, když chcete PDF zobrazit, takže se žádné PDF ani nezobrazí.

Příště, až zase budete chtít trollit, tak si alespoň vymyslete nějaký příběh, který budete používat konzistentně v celé diskusi. Howgh.
Von je zase vožralej, zloděj zlodějská. Nikdy jsem nepsal, že to PDF se zobrazí Nezobrazí, neuloží (kam asi, do cache?)

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Chrome neuložil otevřený PDF, síť odpojena
« Odpověď #34 kdy: 27. 08. 2018, 09:41:58 »
“Měl jsem otevřen dokument PDF chtěl jsem si ho uložit (ano chrome už ani nemá Soubor - Uložit položku vmenu), musím jak detektiv najetk horní kraje stránky aby se magicky zjevilo lišta stlačítky a hledat Uložit.”
To nejsi ty ten pdf chrome manqo iq?