Jake si kupujete pivo domu?

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Jake si kupujete pivo domu?
« Odpověď #15 kdy: 29. 07. 2018, 20:07:44 »
Pavouk-Gambrinus?  ;D
Myslel jsem, že se bavíme o pivu ;D

Jinak když ho někde mají točenej, tak u mě to vždycky, VŽDYCKY, vyhrává Guinness. Ale z lednice (plechovky/lahve) to neni ono...


omg (ten treti)

Re:Jake si kupujete pivo domu?
« Odpověď #16 kdy: 29. 07. 2018, 20:27:15 »
To sou tady, az na vyjimky, samy sracky co pijete, to neni mozny!

Z komercnich piv Bernard 12° Svatecni lezak, toceny se da i 12ka Budvar.
Na chut namatkou Hauskrecht, Dalesice, Bakalar (za studena chmeleny).
Pro socky z tech levnejsich ale dobrych piv je napr Rohozec.

Kurva probudte se, takovy sracky chlemtat jako plzensky patoky, starobrno, svijany lol  :o

Fernet

Re:Jake si kupujete pivo domu?
« Odpověď #17 kdy: 29. 07. 2018, 20:58:25 »
To sou tady, az na vyjimky, samy sracky co pijete, to neni mozny!

Hele já se za těch cca 25 let, co tak nějak pivo piju, naučil, že každému chutná něco jiného. I já si v nouzi (např. festival, kde nic jiného nejde koupit) dám Starobrno, Heineken nebo i Gambrinus a že bych při tom nějak trpěl, to ani náhodou :)

mistrvpitiPopraci

Re:Jake si kupujete pivo domu?
« Odpověď #18 kdy: 29. 07. 2018, 21:24:49 »
Kvalitni pivson tady zaznel mozna jednou :(

pionyr

Re:Jake si kupujete pivo domu?
« Odpověď #19 kdy: 29. 07. 2018, 21:34:45 »
plzen - japonsky hnus, navic v lahvi jeste o uroven horsi nez to.

docela muzu Budvar 12, nebo Dudak 11 nefiltrovany, cepovane pak treba ty Dalesice.

radsi ochutnam nejake male pivovary nez velke konzumni obarvene vody ...


kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Jake si kupujete pivo domu?
« Odpověď #20 kdy: 29. 07. 2018, 21:50:59 »
Pavouk-Gambrinus?  ;D
Myslel jsem, že se bavíme o pivu ;D

Jinak když ho někde mají točenej, tak u mě to vždycky, VŽDYCKY, vyhrává Guinness. Ale z lednice (plechovky/lahve) to neni ono...
A jo Guinness... ten je fajn toceny...

pivniGuinea

Re:Jake si kupujete pivo domu?
« Odpověď #21 kdy: 29. 07. 2018, 22:09:34 »
A jo Guinness... ten je fajn toceny...
Ale musi se to umet! Nejlepsi jsem pil v New Hampshire v zapadle putice + stew bylo taky vyborny. V CR jsem vybornej G zatim nepil (ok parkat jo). V Irsku jak kde.

mikrom

Re:Jake si kupujete pivo domu?
« Odpověď #22 kdy: 29. 07. 2018, 22:47:08 »
Vacsinou kupujem podla toho co je v akcii az na par znaciek, ktore mi vyslovene nevyhovuju bud lebo su malo horke, alebo mi to chuti jak vyplych suda a trubiek.
Mam velmi rad napriklad Pilsner Urquell - ale kupujem ho len ked je v akcii, lebo inac je dost drahy  :(
V poslednej dobe dost oblubujem nemecke piva z Kauflandu - hlavne, ked maju toto vzdy zoberiem do zasoby niekolko kartonov po 6ks: Stephans Bräu Pils. Podla mna je za tu cenu vyborne  :)

takzekazdejitakjesocka?

Re:Jake si kupujete pivo domu?
« Odpověď #23 kdy: 29. 07. 2018, 22:55:21 »
Mi to pride, ze vsichni v IT jsou totalni socky, kdyz nemaj ani na slusny pivo :/ To je des, co se clovek docte.

mikrom

Re:Jake si kupujete pivo domu?
« Odpověď #24 kdy: 29. 07. 2018, 22:58:30 »
"slusny pivo" je relativny pojem. Kazdemu vyhovuje nieco ine...

kmarty

  • ***
  • 193
    • Zobrazit profil
Re:Jake si kupujete pivo domu?
« Odpověď #25 kdy: 30. 07. 2018, 00:14:32 »
Jinak když ho někde mají točenej, tak u mě to vždycky, VŽDYCKY, vyhrává Guinness. Ale z lednice (plechovky/lahve) to neni ono...
Nejbliz k tocenymu, aspon pro mne, je plechovkovej nalitej do sklenice. Flaskovej je divnej bez ohledu na to jestli je rovnou z flasky nebo prelitej do sklenice (mozna proto, ze je sycenej CO2. Mozna).
Z ceskejch prakticky nic, jsou moc hořký. I u pokusu o jiny typy piv je v nich silne cejtit “ceska” verze piva.

Friokhu

Re:Jake si kupujete pivo domu?
« Odpověď #26 kdy: 30. 07. 2018, 00:57:28 »
Ty průmyslové produkty nemusí být vždy špatné, ale pokud máte pivo trochu rádi, zkuste někdy například z těchto "českých" minipivovarů (co mě zrovna napadlo..):

Albrecht (Frýdlant)
Antoš
Bad Flash
Clock
Crazy Clown
Černý Potoka
Falkon
Hoppydog
Chroust
Krkonošský Mědvěd
Matuška
Mazák
Nachmelená Opice
Nová Sladovna
Permon
Raven
Sibeeria
Slavkovský Pivovar
Zichovec

Pokud lijete průmyslové ležáky, tak většina minipivovarů má samozřejmě taky ležáky, ale třeba zachutná nějaký IPL (india pale lager) nebo i klasiky APA/IPA.

Takové "dezertní" na večer, do čokolády, oříšků apod. pro mlsaly, tak nějaký Stout.

Pro ty, co raději sladší piva (třeba Matuška nebo Beskydský pivovar maj sladké asi všechno přehnaně moc, ale lidem chutnaj..asi , jsou to oblibené pivovary).
Ale z pivních stylů třeba teď moderní NEIPA.

A na letní osvěžení třeba nějaký mango či maracuja SOUR, ale to spíš venku na zahrádce. Pšenice je taky fajn, ne každému ale sedí.

Pro ty co zmiňovali Radegast, možná zachutná Permon, ale ta hořkost je už o kus dál..

A ti co psali o Guinness, tak ono záleží odkud je. V ČR se většinou čepuje myslím že z Polska. Málokde (spíš multitap hospody) se dostanou k sudu opravdu z ostrovů..

Každý si může časem najít co mu chutná a třeba časem začít objevovat i zahraniční, mnohem pestřejší, produkci ;)
Každopádně dost piv můžete koupit i online nebo v místní pivotéce.

Karel

Re:Jake si kupujete pivo domu?
« Odpověď #27 kdy: 30. 07. 2018, 06:00:45 »
Kozel 11

Borsodi

Re:Jake si kupujete pivo domu?
« Odpověď #28 kdy: 30. 07. 2018, 07:17:22 »
Bakalar (za studena chmeleny).

Si delas kozy co ? Chemickej humus za studena dopancovany isohopem co chmel ani nevidel. Zkus se z toho jednou ozrat a tyhle nesmysly te hned prejdou. Oproti tomu Bakalari je Starobrno jeste skvely piti.

martyd.

Re:Jake si kupujete pivo domu?
« Odpověď #29 kdy: 30. 07. 2018, 07:39:34 »
teď poránu tam zapustím jednu plzeň, co už jsem večer po té kupě trávy nezvládl, ale k obědu už si skočím pro plnotučný Ostravar :)