Seznam.cz otevřené pozice

Kynolog

Re:Seznam.cz otevřené pozice
« Odpověď #30 kdy: 24. 07. 2018, 12:31:17 »
Presne tohle me v seznamu (krome maleho platu) stvalo. Vsude psi, zabiraji misto na gauci, schovani v zasedackach, ve vytahu nasrano...
Pokud jsi si přečetl mé příspěvky, ještě ti pořád nedošlo, že pokud tě něco "na psu" štve, je to výsledek přístupu majitele ?
Že psi jsou zcela bez viny ?  :o
Být já v Seznamu, můj pes by byl u mého stolu, v jiné místnosti někde na zemi, kde nebude překážet a také by se nevykadil ve výtahu.
A pokud by přece jen ano, vždy nosím pro tyto případy vše, aby se místo dalo do původního stavu (jen pro ilustraci pro psychopaty, čoboly a ostatní sociopaty):

počínaje papír. pytlík, jaké lze vidět po Praze (kromě Prahy 8, která je zrušila ::) ), přes v PVC lahvičce s mech. rozprašovačem zamíchaný čistící prostř., sloužící jako čistič i osvěžovač + hadřík na vytření podlahy a ještě jeden na finální, do sucha vytření.
Nezabere to moc místa, vejde se to vše do 1 pytlíku na rohlíky a za 5 minut lze místo vyčistit bez známek předchozího znečištění.

A na ostatní nazory sociopatů, čobola a těch co "pro samé stromy nevidí les" a proto rádi slovíčkaří, ani nebudu reagovat.
Každý wise man si udělá názor sám.


Anon

Re:Seznam.cz otevřené pozice
« Odpověď #31 kdy: 24. 07. 2018, 12:38:05 »
Presne tohle me v seznamu (krome maleho platu) stvalo. Vsude psi, zabiraji misto na gauci, schovani v zasedackach, ve vytahu nasrano...
Pokud jsi si přečetl mé příspěvky, ještě ti pořád nedošlo, že pokud tě něco "na psu" štve, je to výsledek přístupu majitele ?
Že psi jsou zcela bez viny ?  :o
Být já v Seznamu, můj pes by byl u mého stolu, v jiné místnosti někde na zemi, kde nebude překážet a také by se nevykadil ve výtahu.
A pokud by přece jen ano, vždy nosím pro tyto případy vše, aby se místo dalo do původního stavu (jen pro ilustraci pro psychopaty, čoboly a ostatní sociopaty):

počínaje papír. pytlík, jaké lze vidět po Praze (kromě Prahy 8, která je zrušila ::) ), přes v PVC lahvičce s mech. rozprašovačem zamíchaný čistící prostř., sloužící jako čistič i osvěžovač + hadřík na vytření podlahy a ještě jeden na finální, do sucha vytření.
Nezabere to moc místa, vejde se to vše do 1 pytlíku na rohlíky a za 5 minut lze místo vyčistit bez známek předchozího znečištění.

A na ostatní nazory sociopatů, čobola a těch co "pro samé stromy nevidí les" a proto rádi slovíčkaří, ani nebudu reagovat.
Každý wise man si udělá názor sám.
To ze neznasam coklov zo mna nerobi psychopata. Naopak ludia co nemaju decka, ale myslia si, ze cokel im decka vynahradi a projektuju do nich ludske vlastnosti su mentalne chori kripli. Ked vidim tie pariky a tych degeneratov ako sa mazlia s debilnym coklom ako s dietatom tak mam chut to zabit vsetko a topit sa po kolena v krvi tych zdegenerovanych kriplov. No a keby mi to niekto vnucoval v praci tak sa asi neudrzim.

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Seznam.cz otevřené pozice
« Odpověď #32 kdy: 24. 07. 2018, 12:41:06 »
Anon, +1.

Urvustrop

Re:Seznam.cz otevřené pozice
« Odpověď #33 kdy: 24. 07. 2018, 12:45:24 »
Presne tohle me v seznamu (krome maleho platu) stvalo. Vsude psi, zabiraji misto na gauci, schovani v zasedackach, ve vytahu nasrano...
Pokud jsi si přečetl mé příspěvky, ještě ti pořád nedošlo, že pokud tě něco "na psu" štve, je to výsledek přístupu majitele ?
Že psi jsou zcela bez viny ?  :o
Být já v Seznamu, můj pes by byl u mého stolu, v jiné místnosti někde na zemi, kde nebude překážet a také by se nevykadil ve výtahu.
A pokud by přece jen ano, vždy nosím pro tyto případy vše, aby se místo dalo do původního stavu (jen pro ilustraci pro psychopaty, čoboly a ostatní sociopaty):

počínaje papír. pytlík, jaké lze vidět po Praze (kromě Prahy 8, která je zrušila ::) ), přes v PVC lahvičce s mech. rozprašovačem zamíchaný čistící prostř., sloužící jako čistič i osvěžovač + hadřík na vytření podlahy a ještě jeden na finální, do sucha vytření.
Nezabere to moc místa, vejde se to vše do 1 pytlíku na rohlíky a za 5 minut lze místo vyčistit bez známek předchozího znečištění.

A na ostatní nazory sociopatů, čobola a těch co "pro samé stromy nevidí les" a proto rádi slovíčkaří, ani nebudu reagovat.
Každý wise man si udělá názor sám.
To ze neznasam coklov zo mna nerobi psychopata. Naopak ludia co nemaju decka, ale myslia si, ze cokel im decka vynahradi a projektuju do nich ludske vlastnosti su mentalne chori kripli. Ked vidim tie pariky a tych degeneratov ako sa mazlia s debilnym coklom ako s dietatom tak mam chut to zabit vsetko a topit sa po kolena v krvi tych zdegenerovanych kriplov. No a keby mi to niekto vnucoval v praci tak sa asi neudrzim.
Chápeme, takový pes se ovci prostě nevyrovná. Jen by mě zajímalo, co ti otec jako malému provedl...

Anon

Re:Seznam.cz otevřené pozice
« Odpověď #34 kdy: 24. 07. 2018, 12:45:55 »
Bohuzial v dnesnej dobe je vsetko naopak. Zdravy clovek je psychopat a psychopat je povazovany za zdraveho. Coklofilovia, slnieckari, cysklisti (a ini sportokripli co si prazdno v zivote vynahradzaju sebaznicujucim, agresivnym sportom), islamofili, negrofili, vitaci, LGBT(momentalne sa uz pretlaca aj pedofilia) zrudy, netvory, monstra, bezdetne kreatury, debili co ziju len pre tento moment a nemyslia na buducnost (lebo bezdetny geneticky odpad logicky neriesi v akom stave odovzdaju krajinu detom). Uz ma to zacina pekelne, ale fakt kurevsky srat a osobne dufam, ze to uz dohladnej dobre praskne a pride den zuctovania s touto pliagou, rakovinou ludskej rasy.


?

Re:Seznam.cz otevřené pozice
« Odpověď #35 kdy: 24. 07. 2018, 12:47:56 »
A na co je vlastně takovej čokl, co se mnou celej den dřepí v kanclu? Co z toho ten čokl má? Není lepší ho nechat běhat po zahradě?

...

Re:Seznam.cz otevřené pozice
« Odpověď #36 kdy: 24. 07. 2018, 13:20:14 »
Presne tohle me v seznamu (krome maleho platu) stvalo. Vsude psi, zabiraji misto na gauci, schovani v zasedackach, ve vytahu nasrano...
Pokud jsi si přečetl mé příspěvky, ještě ti pořád nedošlo, že pokud tě něco "na psu" štve, je to výsledek přístupu majitele ?
Že psi jsou zcela bez viny ?  :o
Být já v Seznamu, můj pes by byl u mého stolu, v jiné místnosti někde na zemi, kde nebude překážet a také by se nevykadil ve výtahu.
A pokud by přece jen ano, vždy nosím pro tyto případy vše, aby se místo dalo do původního stavu (jen pro ilustraci pro psychopaty, čoboly a ostatní sociopaty):

počínaje papír. pytlík, jaké lze vidět po Praze (kromě Prahy 8, která je zrušila ::) ), přes v PVC lahvičce s mech. rozprašovačem zamíchaný čistící prostř., sloužící jako čistič i osvěžovač + hadřík na vytření podlahy a ještě jeden na finální, do sucha vytření.
Nezabere to moc místa, vejde se to vše do 1 pytlíku na rohlíky a za 5 minut lze místo vyčistit bez známek předchozího znečištění.

A na ostatní nazory sociopatů, čobola a těch co "pro samé stromy nevidí les" a proto rádi slovíčkaří, ani nebudu reagovat.
Každý wise man si udělá názor sám.
To ze neznasam coklov zo mna nerobi psychopata. Naopak ludia co nemaju decka, ale myslia si, ze cokel im decka vynahradi a projektuju do nich ludske vlastnosti su mentalne chori kripli. Ked vidim tie pariky a tych degeneratov ako sa mazlia s debilnym coklom ako s dietatom tak mam chut to zabit vsetko a topit sa po kolena v krvi tych zdegenerovanych kriplov. No a keby mi to niekto vnucoval v praci tak sa asi neudrzim.
Hornouhrakovi, ktery by zabijel jinak smyslejici lidi(, prestoze to nekteri dohaneji do absurdnosti a nejsou uplne normalni, ale v mnoha pripadech nikomu neublizuji), bych poradil aby ze sve cobolske diry nevylezal. Chybet tady nikomu nebudes a ovce si muzes ojizdet doma. Pripadne bys mohl jit nekde do sluzby v madarsku, treba by ses priucil slusnemu chovani, kdyz byli tvoji rodice nejspis priliz ozrali, hloupi, nebo jinak indisponovani na to, aby ti aspon nejake zaklady vtloukli do hlavy.

bleee

Re:Seznam.cz otevřené pozice
« Odpověď #37 kdy: 24. 07. 2018, 13:31:03 »
Nechte Onana byt, nahodou je super. Kolik podobnych potkate v realu? Lidi, jejichz nejvetsim zivotnim uspechem je uspesne dokonceny rozmnozovaci proces? ;D

macík

Re:Seznam.cz otevřené pozice
« Odpověď #38 kdy: 24. 07. 2018, 14:30:41 »
Bohuzial v dnesnej dobe je vsetko naopak. Zdravy clovek je psychopat a psychopat je povazovany za zdraveho. Coklofilovia, slnieckari, cysklisti (a ini sportokripli co si prazdno v zivote vynahradzaju sebaznicujucim, agresivnym sportom), islamofili, negrofili, vitaci, LGBT(momentalne sa uz pretlaca aj pedofilia) zrudy, netvory, monstra, bezdetne kreatury, debili co ziju len pre tento moment a nemyslia na buducnost (lebo bezdetny geneticky odpad logicky neriesi v akom stave odovzdaju krajinu detom). Uz ma to zacina pekelne, ale fakt kurevsky srat a osobne dufam, ze to uz dohladnej dobre praskne a pride den zuctovania s touto pliagou, rakovinou ludskej rasy.
Ivan nový slovák edition?

Petr z vesnice

Re:Seznam.cz otevřené pozice
« Odpověď #39 kdy: 24. 07. 2018, 14:33:42 »
Citace
Z dlouholetých zkušeností se psy, spíše ve městě, než na vesnici, kde pořád si vesničané (ale ne všichni) myslí, že pes "patří" na dvorek, do klece a hlavně na řetěz  >:(, tak vím, že vychovaný/vycvičený pes, protože jeho pán je na 1. místě, potřebuje být s ním, ať už bude ležet pod stolem atd.

Já jsem moderní vesničan, mám internet. Myslím si, že pes patří na dvorek ale bez řetezu. Mezi lidskou matkou a díťetem je ješte větší vztah jak mezi psem a jeho pánem a i tak matka ráno jde do práce a díťe vidí až večer. Pes by 8h bez pána uhynul?!

Citace
Takže, vše je o výchově, potažmo výcviku, Petře.

Všechno? Zrovna dnes jsem videl nastoupit slepýho se psem do tramvaje. Za chvíli byla pod jehou hlavou louže slin, venku bylo horko a on strašne slintal aby se schladil. Ten pes neudělal nic špatně a určite je perfektně vychován, ale slintat musel, jinak by se přehrál. Nemužeš psa naučit aby když je mu horko neslintal. V pracovním open space máme drahé koberce.

Kynolog

Re:Seznam.cz otevřené pozice
« Odpověď #40 kdy: 24. 07. 2018, 14:38:15 »
...Ten pes neudělal nic špatně a určite je perfektně vychován, ale slintat musel, jinak by se přehrál. Nemužeš psa naučit aby když je mu horko neslintal. V pracovním open space máme drahé koberce.
Souhlasím, ale rád slovíčkaříš, že ?  ::)
Ach jo.

Možná řešení:
1. psa uložit na vlastní "kobereček", podložku
2. vsadím se o co chceš, že tam máte i klimatizaci, tudíž nejspíš nebude slintat o 106, ani o 107  :)
3. pokud neplatí za 2., tak platí o5 za 1.  :P

armabeton

Re:Seznam.cz otevřené pozice
« Odpověď #41 kdy: 24. 07. 2018, 14:42:32 »
Bohuzial v dnesnej dobe je vsetko naopak. Zdravy clovek je psychopat a psychopat je povazovany za zdraveho. Coklofilovia, slnieckari, cysklisti (a ini sportokripli co si prazdno v zivote vynahradzaju sebaznicujucim, agresivnym sportom), islamofili, negrofili, vitaci, LGBT(momentalne sa uz pretlaca aj pedofilia) zrudy, netvory, monstra, bezdetne kreatury, debili co ziju len pre tento moment a nemyslia na buducnost (lebo bezdetny geneticky odpad logicky neriesi v akom stave odovzdaju krajinu detom). Uz ma to zacina pekelne, ale fakt kurevsky srat a osobne dufam, ze to uz dohladnej dobre praskne a pride den zuctovania s touto pliagou, rakovinou ludskej rasy.

fajn jsem cyklista, delam aktivne i dalsi sporty a mozna jsem ti necim ublizil? jakej s nama mas problem (kdyz uz takto lidi hazes do jednoho pytle)?

anon

Re:Seznam.cz otevřené pozice
« Odpověď #42 kdy: 24. 07. 2018, 15:19:34 »
tak jestli "delas sporty" tak to jo :)

Anon

Re:Seznam.cz otevřené pozice
« Odpověď #43 kdy: 24. 07. 2018, 15:25:21 »
fajn jsem cyklista, delam aktivne i dalsi sporty a mozna jsem ti necim ublizil? jakej s nama mas problem (kdyz uz takto lidi hazes do jednoho pytle)?
No konkretne ty mozno nijak. Ale ti cyklisti, bezci, kolobezkari, korculiari (bruslari), najnovsie elektrokolkari co ich denno-denne stretavam na chodnikoch a cestach to uz je fakt smiesne. Cyklisti casto ignoruju nie len dopravne pravidla, ale aj zaklady elementarnej slusnosti a ked sa ozves po tom co ta takmer prizabil rychlou jazdou po chodniku tak su este agresivni, dtto ostatne vymenovane skupiny. Cyklisti su chopni vletiet pod auto a este sa tvarit, ze sofer ich mal pustit aj ked na prechode bola cervena.

tommm

Re:Seznam.cz otevřené pozice
« Odpověď #44 kdy: 24. 07. 2018, 16:06:49 »
Bezte uz s tim Seznamem do p....

Do prahy?!
to je stejny