Seznam.cz mzda programátora

Shocked

Re:Seznam.cz mzda programátora
« Odpověď #60 kdy: 20. 07. 2018, 17:51:17 »
Nechápu, o čem to tu mluví ty lidi co píšou že chytrý člověk má nad 70 tisíc a blbý pod 50... Dělal jsem C++ programátora za 22 hrubýho, a to po mně ještě chtěli znalosti síťových optických prvků, správu virtualizační platformy a další... Myslím, že lidi tady na rootovi nemají kontakt s realitou, jinak by věděli, že pro programátora je 80 tisíc už hodně vysoká částka, kterou má tak max. pár procent programátorů.

Promin, ale to nemluvis o Praze. Lepsi java dev pod 70 nepujde, nad 90 vetsinou na hpp bez poblemu. A to nemluvim o leadech, at QA ci dev, tam 100 neni neobvykle.


ttxx

Re:Seznam.cz mzda programátora
« Odpověď #61 kdy: 20. 07. 2018, 17:53:25 »
Nechápu, o čem to tu mluví ty lidi co píšou že chytrý člověk má nad 70 tisíc a blbý pod 50... Dělal jsem C++ programátora za 22 hrubýho, a to po mně ještě chtěli znalosti síťových optických prvků, správu virtualizační platformy a další... Myslím, že lidi tady na rootovi nemají kontakt s realitou, jinak by věděli, že pro programátora je 80 tisíc už hodně vysoká částka, kterou má tak max. pár procent programátorů.

takze delals za menej nez upratovacka)))
tos mohl jit trhat jablka)) nebo do kravina))
za 22 delej,ale jen tam kde ziti stoji 5000 czk)))

anonym

Re:Seznam.cz mzda programátora
« Odpověď #62 kdy: 20. 07. 2018, 17:55:06 »
Nechápu, o čem to tu mluví ty lidi co píšou že chytrý člověk má nad 70 tisíc a blbý pod 50... Dělal jsem C++ programátora za 22 hrubýho, a to po mně ještě chtěli znalosti síťových optických prvků, správu virtualizační platformy a další... Myslím, že lidi tady na rootovi nemají kontakt s realitou, jinak by věděli, že pro programátora je 80 tisíc už hodně vysoká částka, kterou má tak max. pár procent programátorů.

Promin, ale to nemluvis o Praze. Lepsi java dev pod 70 nepujde, nad 90 vetsinou na hpp bez poblemu. A to nemluvim o leadech, at QA ci dev, tam 100 neni neobvykle.

Jestli jsi to delal za 22 hrubeho a ne jako junior mimo Prahu, tak sorry, ale ty jsi proste blbec. Tady neni co resit. Kdyz je nekdo blbec, tak je proste blbec. Proste blbec.

ZiZiTop

Re:Seznam.cz mzda programátora
« Odpověď #63 kdy: 20. 07. 2018, 17:57:27 »
programátora za 22 hrubýho

Jenže my tady neřešíme zaměstnanecké poměry na Ukrajině před patnácti lety.  ???

ZiZiTop

Re:Seznam.cz mzda programátora
« Odpověď #64 kdy: 20. 07. 2018, 17:59:46 »
Kdyz je nekdo blbec, tak je proste blbec. Proste blbec.

Dělníci za 40 tisíc nechtějí chodit do práce a programátor bude dělat za 22 dva? ;D
To bude asi nějaký zoufalý personalista  ;D


BrainLess

Re:Seznam.cz mzda programátora
« Odpověď #65 kdy: 20. 07. 2018, 18:59:26 »
Zatimco kdyz ve Skodovce dementne prisroubujes kolo, tak to nevadi? Jestli lidi s timhle postojem po roce delaji mistry, bal bych se jezdit Skodovkou.

A rozumíš alespoň rozdílu mezi přišroubováním kola a vypočítáním síly toho šroubu?  ::)

Sila sroubu preci zalezi na vydatnosti snidane ...

anon

Re:Seznam.cz mzda programátora
« Odpověď #66 kdy: 20. 07. 2018, 19:23:45 »
Nechápu, o čem to tu mluví ty lidi co píšou že chytrý člověk má nad 70 tisíc a blbý pod 50... Dělal jsem C++ programátora za 22 hrubýho, a to po mně ještě chtěli znalosti síťových optických prvků, správu virtualizační platformy a další... Myslím, že lidi tady na rootovi nemají kontakt s realitou, jinak by věděli, že pro programátora je 80 tisíc už hodně vysoká částka, kterou má tak max. pár procent programátorů.

Promin, ale to nemluvis o Praze. Lepsi java dev pod 70 nepujde, nad 90 vetsinou na hpp bez poblemu. A to nemluvim o leadech, at QA ci dev, tam 100 neni neobvykle.

Jestli jsi to delal za 22 hrubeho a ne jako junior mimo Prahu, tak sorry, ale ty jsi proste blbec. Tady neni co resit. Kdyz je nekdo blbec, tak je proste blbec. Proste blbec.

Ze by tim nemyslel CZK mesicne  :o ... 22k eur rocne nastupak po skole mi prijde ok ... budes to delat dva roky a pak si reknes o normalni prachy

.

Re:Seznam.cz mzda programátora
« Odpověď #67 kdy: 21. 07. 2018, 02:16:34 »
"az 45% dan z prijmu"... takze jsou na tom vlastne lepe nez v CR, kde dan zacina "od 45%". :o

Daň z příjmu fyzických osob v ČR je 15 %. Asi 55 % je celkové zdanění (s DPH, spotřebními daněmi ap.). Celkové zdanění v Německu u vysokopříjmových osob je okolo 75 %.
Ale u zaměstnanců se to počítá ze superhrubé mzdy, takže reálně něco přes 20%.

qwertz

Re:Seznam.cz mzda programátora
« Odpověď #68 kdy: 21. 07. 2018, 07:48:02 »
Celkove zdaneni prace zametsnance v ČR je 43%. Tzn. tolik penez z toho co v praci vydelate odevzdate statu. Pro lepsi "prehlednost" maa toto zdaneni nekolik slozek s ruznymi nazvy, a velkou cast stat schovava do tzv. odvodu zametsnavatele (coz je dan. kterou za vas odvede zamestnavatel z vasi mzdy), aby ovcan nevedel, jak moc vlastne zamestnanci plati.

Mirek

Re:Seznam.cz mzda programátora
« Odpověď #69 kdy: 21. 07. 2018, 11:33:16 »
Zatimco kdyz ve Skodovce dementne prisroubujes kolo, tak to nevadi? Jestli lidi s timhle postojem po roce delaji mistry, bal bych se jezdit Skodovkou.

A rozumíš alespoň rozdílu mezi přišroubováním kola a vypočítáním síly toho šroubu?  ::)
A Kefalín, čo to je ta "síla šroubu"?

S.

Re:Seznam.cz mzda programátora
« Odpověď #70 kdy: 21. 07. 2018, 18:13:30 »
V Seznamu pracuju jako programator a muj pocit je, ze maji momentalne zajem predevsim o levne lopaty cemuz nakonec odpovida slozeni kolektivu i pracovni podminky - 8 hodin v kanclu na pichackach, openspace kancelare, homeoffice v podstate neni pokud vam neni blbe, neprobihaji zadna skoleni programatoru a podobne takze za ty penize to opravdu neni nic moc. Ja jsem mlady lopatak, s odmenama mam neco pres 40 tisic. Myslim ze je to takovy prumer vykompenzovany tim, ze je tu relativni klidek.

Asi špatný team, myslela jsem si že povinné osmihodinovky jsou v Seznamu jen u adminů a supportu. Teda, 8 hodin denně je povinných, ale průměrně za měsíc. Fakt není problém přijít pár dní v 10 a odejít v 15:00, pokud něco nehoří. Brát si HO je v pohodě. Dostat proplacené konference a služební cestu na ně většinou taky není problém, alespoń v rámci ČR.

grgs

Re:Seznam.cz mzda programátora
« Odpověď #71 kdy: 21. 07. 2018, 21:04:11 »
V Seznamu pracuju jako programator a muj pocit je, ze maji momentalne zajem predevsim o levne lopaty cemuz nakonec odpovida slozeni kolektivu i pracovni podminky - 8 hodin v kanclu na pichackach, openspace kancelare, homeoffice v podstate neni pokud vam neni blbe, neprobihaji zadna skoleni programatoru a podobne takze za ty penize to opravdu neni nic moc. Ja jsem mlady lopatak, s odmenama mam neco pres 40 tisic. Myslim ze je to takovy prumer vykompenzovany tim, ze je tu relativni klidek.

Asi špatný team, myslela jsem si že povinné osmihodinovky jsou v Seznamu jen u adminů a supportu. Teda, 8 hodin denně je povinných, ale průměrně za měsíc. Fakt není problém přijít pár dní v 10 a odejít v 15:00, pokud něco nehoří. Brát si HO je v pohodě. Dostat proplacené konference a služební cestu na ně většinou taky není problém, alespoń v rámci ČR.

To proplaceni sluzebnich cest by mela byt samozrejmost ne? To uz radsi nevstavat z postele nez se zadarmo vlacet po republice.

x125

Re:Seznam.cz mzda programátora
« Odpověď #72 kdy: 21. 07. 2018, 21:52:04 »
V Seznamu pracuju jako programator a muj pocit je, ze maji momentalne zajem predevsim o levne lopaty cemuz nakonec odpovida slozeni kolektivu i pracovni podminky - 8 hodin v kanclu na pichackach, openspace kancelare, homeoffice v podstate neni pokud vam neni blbe, neprobihaji zadna skoleni programatoru a podobne takze za ty penize to opravdu neni nic moc. Ja jsem mlady lopatak, s odmenama mam neco pres 40 tisic. Myslim ze je to takovy prumer vykompenzovany tim, ze je tu relativni klidek.

Asi špatný team, myslela jsem si že povinné osmihodinovky jsou v Seznamu jen u adminů a supportu. Teda, 8 hodin denně je povinných, ale průměrně za měsíc. Fakt není problém přijít pár dní v 10 a odejít v 15:00, pokud něco nehoří. Brát si HO je v pohodě. Dostat proplacené konference a služební cestu na ně většinou taky není problém, alespoń v rámci ČR.
V jakém oddělení děláš?

S.

Re:Seznam.cz mzda programátora
« Odpověď #73 kdy: 21. 07. 2018, 22:10:19 »
To proplaceni sluzebnich cest by mela byt samozrejmost ne? To uz radsi nevstavat z postele nez se zadarmo vlacet po republice.
Pokud to je vyloženě služební cesta tak ano, ale návštěvy konferencí jsou ještě pořád někde brané jako věc kterou děláš ve svém volném čase :)

bublex

Re:Seznam.cz mzda programátora
« Odpověď #74 kdy: 22. 07. 2018, 06:09:10 »
Kladu si otázku, proč se vůbec zabývat penězi. Po penězích člověku lepší péro nenaroste, peníze z homouše heteráka neudělají a poruchu osobnosti peníze nevyléčí.