Jak na pěkný informativní web bez CSS grafiky?

anonym

Jak na pěkný informativní web bez CSS grafiky?
« kdy: 18. 07. 2018, 13:37:37 »
Všiml jsem si, že tady někdo používá plugin, který mu z webu automaticky vygeneruje Obsah. Navíc existuje jakési základní CSS v browseru, které je parrent pro všechna CSS použitá na webu.

Dělám si teď informativní web, nikoliv webovou prezentaci. Bude tam pár tabulek a grafů. Neexistuje nějaká alternativa k http://motherfuckingwebsite.com/? Něco fakt základního a funkčního. Hledám vlastně jakoby nějakou fintu.

Teď třeba řeším padding na stránce. Idělálně bych ho vůbec nespecifikoval, protože v ten moment když to udělám, tak to budu muset specifikovat i pro jiná zařízení. Nicméně můj browser má v tom svém základním CSS nastaveno zřejmě padding 0, http://motherfuckingwebsite.com mám nalepenou úplně k okrajům. No a to nevypadá moc hezky a nečte se to zrovna nejlíp. Zároveň obyčejný uživatel určitš nemá nacustomizované své CSS pro stránky.

Jak na to?


gll

  • ****
  • 429
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak na pěkný informativní web bez CSS grafiky?
« Odpověď #1 kdy: 18. 07. 2018, 13:58:07 »

George

Re:Jak na pěkný informativní web bez CSS grafiky?
« Odpověď #2 kdy: 18. 07. 2018, 14:14:03 »
Resetni si styly.

Marwin

Re:Jak na pěkný informativní web bez CSS grafiky?
« Odpověď #3 kdy: 18. 07. 2018, 14:14:59 »
Nejlepsi pro tebe bude se na to z vysoka vysrat protoze jsi zoufalej amater a dojebes vse nac sahnes. Zustan pekne u formatovaneho txt a na html vubec ale vubec nesahej. Myslim to uprimne a vazne a nebudu tu na 30 radku rozebirat proc. Proste je to tak.

Tazatel

Re:Jak na pěkný informativní web bez CSS grafiky?
« Odpověď #4 kdy: 18. 07. 2018, 14:25:54 »
http://getskeleton.com/

Tohle je výborné, ale má to takovou chybu, že totiž Motherfuckingwebsite.com vypadá na mobilu mnohem mnohem lépe.


Tazatel

Re:Jak na pěkný informativní web bez CSS grafiky?
« Odpověď #5 kdy: 18. 07. 2018, 14:27:07 »
Nejlepsi pro tebe bude se na to z vysoka vysrat protoze jsi zoufalej amater a dojebes vse nac sahnes. Zustan pekne u formatovaneho txt a na html vubec ale vubec nesahej. Myslim to uprimne a vazne a nebudu tu na 30 radku rozebirat proc. Proste je to tak.

Ježiš tak hned tolik nevyšiluj ne?

rdr

Re:Jak na pěkný informativní web bez CSS grafiky?
« Odpověď #6 kdy: 18. 07. 2018, 14:32:49 »


cinnamon

Re:Jak na pěkný informativní web bez CSS grafiky?
« Odpověď #8 kdy: 18. 07. 2018, 14:35:33 »
Jen tak pro inspiraci - kromě Motherfucking Website je tu taky Better Motherfucking Website - vylepšená verze, která používá minimální stylopis, nebo ještě lepší Even Better Motherfucking Website ;)

Tazatel

Re:Jak na pěkný informativní web bez CSS grafiky?
« Odpověď #9 kdy: 18. 07. 2018, 14:39:30 »
Hele, já si nemůžu pomoct, ale ze všech Mothrefuckingwebsite vypadá na mobilu jednoznčně nejlíp Motherfuckingwebsite.com, fakt. Ty ostatní nejsou zdaleka tak dobré.

LarryLin

Re:Jak na pěkný informativní web bez CSS grafiky?
« Odpověď #10 kdy: 18. 07. 2018, 15:45:26 »
Hele, já si nemůžu pomoct, ale ze všech Mothrefuckingwebsite vypadá na mobilu jednoznčně nejlíp Motherfuckingwebsite.com, fakt. Ty ostatní nejsou zdaleka tak dobré.
Co konkrétně se ti zdá být horší na těch ostatních alternativách co v diskuzi zazněly?

Re:Jak na pěkný informativní web bez CSS grafiky?
« Odpověď #11 kdy: 18. 07. 2018, 15:54:41 »
Hele, já si nemůžu pomoct, ale ze všech Mothrefuckingwebsite vypadá na mobilu jednoznčně nejlíp Motherfuckingwebsite.com, fakt. Ty ostatní nejsou zdaleka tak dobré.

Jaky browser?

anonym

Re:Jak na pěkný informativní web bez CSS grafiky?
« Odpověď #12 kdy: 18. 07. 2018, 15:59:17 »
Hele, já si nemůžu pomoct, ale ze všech Mothrefuckingwebsite vypadá na mobilu jednoznčně nejlíp Motherfuckingwebsite.com, fakt. Ty ostatní nejsou zdaleka tak dobré.

Jaky browser?

Android s Chrome na 6" full HD AMOLED.

anonym

Re:Jak na pěkný informativní web bez CSS grafiky?
« Odpověď #13 kdy: 18. 07. 2018, 16:13:46 »
Inspirován tím, jak dobře základní Motherfuckingwebsite vypadá na mobilu jsem provedl důkladnou analýzu toho, proč. Načež jsem zjistil, že jedinou věc, kterou Motherfuckingwebsite potřebuje, je nějak ji více nastavit padding u větších monitorů. Pak to bude perfektní.

Re:Jak na pěkný informativní web bez CSS grafiky?
« Odpověď #14 kdy: 19. 07. 2018, 00:29:04 »
Inspirován tím, jak dobře základní Motherfuckingwebsite vypadá na mobilu jsem provedl důkladnou analýzu toho, proč. Načež jsem zjistil, že jedinou věc, kterou Motherfuckingwebsite potřebuje, je nějak ji více nastavit padding u větších monitorů. Pak to bude perfektní.

To zvládne css media query - viz tady anebo tady anebo jinde.