Firerfox - kam zmizela funkce "View Cookies" pro aktuální stránku/tab?

Mám za to, že se tam dalo dostat přes
Page Info / Security / ...
Ale teď je tam místo View Cookies jakési Clear Cookies and Site Data.

FF 61.0.1 (64 b)

PS: Edit / Preferences / Clear Cookies and Site Data opravdu není to, co hledám.
PPS: A google vrací třeba jakési Storage Inspector (přes Developer Tools Settings).


j

Ale urcite te to matlo, takze to vylepsili a tvuj problem je vyresen.

BTW: Kliknu na ikonu u addressbaru levym - more information - view cookies, ale neni to chrofox, takze to bude nejspis tim.

Inkvizitor

Musis pres Web developer/Storage Inspector

Ale urcite te to matlo, takze to vylepsili a tvuj problem je vyresen.

BTW: Kliknu na ikonu u addressbaru levym - more information - view cookies, ale neni to chrofox, takze to bude nejspis tim.
:D
j-oudo, to s tím levým tlačítkem mi v chromiu normálně funguje.
Ve ff ses takto dostal samý tab, kam vede ten mnou zmiňovaný postup.
Jenže tam teď z nějakého důvodu není View, ale to druhé.

Zas nějaký podělaný imprůvment?

Musis pres Web developer/Storage Inspector
Nemám slov.

No, možná jedno, ko..ti.


j

Hele ale rekni sam, nematlo te to? Vis o tom, ze prilis informaci skodi? Ja to vidim tak, ze soudruzi z chrozilly s tim jak pada nahubu pocet jejich uzru to zimpruvujou tak, ze ten posledni se dozvi, ze navsteva webu (llibovolnyho) by ho mohla ohrozit, a proto v jejich naprosto dokonalym browsru zadnej otevrit nejde.

Apropos, celkem by me zajimalo, japa ti soudruzi ktery pouzivaj chrofox, (nebo i chromaka) adminujou trebas takovej vmware ... fakt by me to moc zajimalo, celkem by to mohla byt legracni diskuse ... paac to bez flashe nejde.

Lol Phirae

j-oudo, to s tím levým tlačítkem mi v chromiu normálně funguje.
Ve ff ses takto dostal samý tab, kam vede ten mnou zmiňovaný postup.
Jenže tam teď z nějakého důvodu není View, ale to druhé.

Zas nějaký podělaný imprůvment?

Musíš pochopit, že "vývojáři" z Chromezilly mají opožděný CTRL+C/CTRL+V cyklus. Takováhle "vylepšení" zavedli u Googlu před necelým rokem (viz např. tady a tady) a po obrovském řevu uživatelů to uvedli během půl roku víceméně do původního stavu.

Hele ale rekni sam, nematlo te to? ...

 ;D
No, když nad tím tak uvažuju, máš pravdu, mátlo.
PS: https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=753267

Tímto děkuji soudruhům z mozilly, že se tak starají o mou bezpečnost.
Doufám, že příště mi ff při otevření zobrazí seznam webů, na které mohu bezpečně jít...


Anebo ne, lepší bude, když žádné příště s touhle sra..kou nebude.

j-oudo, to s tím levým tlačítkem mi v chromiu normálně funguje.
Ve ff ses takto dostal samý tab, kam vede ten mnou zmiňovaný postup.
Jenže tam teď z nějakého důvodu není View, ale to druhé.

Zas nějaký podělaný imprůvment?

Musíš pochopit, že "vývojáři" z Chromezilly mají opožděný CTRL+C/CTRL+V cyklus. Takováhle "vylepšení" zavedli u Googlu před necelým rokem (viz např. tady a tady) a po obrovském řevu uživatelů to uvedli během půl roku víceméně do původního stavu.

Já si říkal, že je mi tenhle imprůvment povědomý!

Inkvizitor

j-oudo, to s tím levým tlačítkem mi v chromiu normálně funguje.
Ve ff ses takto dostal samý tab, kam vede ten mnou zmiňovaný postup.
Jenže tam teď z nějakého důvodu není View, ale to druhé.

Zas nějaký podělaný imprůvment?

Musíš pochopit, že "vývojáři" z Chromezilly mají opožděný CTRL+C/CTRL+V cyklus. Takováhle "vylepšení" zavedli u Googlu před necelým rokem (viz např. tady a tady) a po obrovském řevu uživatelů to uvedli během půl roku víceméně do původního stavu.

Já si říkal, že je mi tenhle imprůvment povědomý!

Ja myslel, ze chces poradit a Ty jenom vysiras...

j-oudo, to s tím levým tlačítkem mi v chromiu normálně funguje.
Ve ff ses takto dostal samý tab, kam vede ten mnou zmiňovaný postup.
Jenže tam teď z nějakého důvodu není View, ale to druhé.

Zas nějaký podělaný imprůvment?

Musíš pochopit, že "vývojáři" z Chromezilly mají opožděný CTRL+C/CTRL+V cyklus. Takováhle "vylepšení" zavedli u Googlu před necelým rokem (viz např. tady a tady) a po obrovském řevu uživatelů to uvedli během půl roku víceméně do původního stavu.

Já si říkal, že je mi tenhle imprůvment povědomý!

Ja myslel, ze chces poradit a Ty jenom vysiras...
To je hezké, že jsi myslel.
A jsem přesvědčený, že vysírá někdo jiný.
(nemíním Tebe)

Mimochodem, poradil jsi mi to, co jsem našel i já. Ale nevidím důvod, proč bych si v aplikaci, kterou mám k prohlížení webu, měl aktivovat jakési Developer Tools. Notabene jakýkoli bfu.
(a nebyl by ten ff bez těch devtools minimálně o 2/3 menší? (se vším, co z toho plyne))

j

...
(a nebyl by ten ff bez těch devtools minimálně o 2/3 menší? (se vším, co z toho plyne))
Byl a taky asi tak 100x bezpecnejsi, jenze voni soudruzi zarizli ty addony (samo jak jinak kvuli bezpecnosti), takze tech asi tak 10 lidi co to pouziva si to nemuze v podobe (daleko lepsiho) addonu uz doinstalovat.

Mimochodem ... co myslis. Neni to tak davno co sem daval nekolika lidem ve firme portable starou verzi (a presvedcoval se, ze se rozhodne nikdy neaktualizuje), protoze proste oni potrebujou pracovat a ne resit, ze jim nejakej kokot tvrdi, ze neco neni dos khull nebo dost bezpecny. Pouzivaj nakou vec na objednavani dopravy, a ... voiala ... vyzaduje to java applet.

j

Jo ... tohle je taky k popukani ....

"Updated the useragent for addons.mozilla.org to work around their "Only with Firefox" discrimination preventing users from downloading themes, old versions of extensions, and other files with Pale Moon."

Soudruzi z chrozilly provozujou chrofox only web ... jak ze je to dlouho co vsem kolem sebe vycitali, ze delaj weby IE only?

Inkvizitor

To je hezké, že jsi myslel.
A jsem přesvědčený, že vysírá někdo jiný.
(nemíním Tebe)

Mimochodem, poradil jsi mi to, co jsem našel i já. Ale nevidím důvod, proč bych si v aplikaci, kterou mám k prohlížení webu, měl aktivovat jakési Developer Tools. Notabene jakýkoli bfu.
(a nebyl by ten ff bez těch devtools minimálně o 2/3 menší? (se vším, co z toho plyne))

No ja jsem si puvodne nevsimnul, ze jsi to nasel, at uz jsi to dopisoval ex post nebo ne. Ale kdyz uz se bavime o tom rozhodnuti ve FF, mi zrovna tohle neprijde moc divne. Nevidim moc duvodu, proc by BFU mel koukat na jednotlive cookies. Zrovna vcera jsem se snazil vyresit, jak v GMailu dosahnout toho, aby se uzivatel nemusel pokazde znova prihlasovat (bylo to v Chrome, mimochodem). Zjistil jsem, ze se tam ukladaji mraky cookies z google.com, google.cz, youtube a nevim odkud, asi 7 domen to bylo. Beztak jsem je smaznul vsechny, kdo ma vedet, co zrovna znamena NPCRTS nebo jak se zrovna dana cookie jmenuje. Zabralo to paradne, samozrejme.

Moje zkusenost z prace (vyvoj SW) je takova, ze se vzdycky najde nekdo, kdo bude pyskovat a obycejne ma i kousek pravdy, jenze ten, kdo o produktu rozhoduje, musi *NEJAK* rozhodnout a pocitat s tim, ze nekoho nastve. Firefox samozrejme v poslednich letech prodelava zmeny, ktere se spouste lidi nesedi. Obcas mi ale prijde, ze se na nej nadava jenom tak z pleziru.