Výdaje a příjmy v domácnosti

ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vydaje a prijmy v domacnosti
« Odpověď #15 kdy: 02. 07. 2018, 12:16:32 »
http://homebank.free.fr/en/index.php
pravdepodobne by to mohlo umet to co ja chci, ale neni to na android
moje vize je totiz takova, ze zrovna odejdu z obchodu a ihned utratu zapisu do aplikace a kdyz dovrsim limitu zarve to na me...hochu brzdi jses na limitu a ja vim ze dalsi utratu uz delat nemohu jinak bych sahal na penize, ktere chci setrit! Ano existuji efektivnejsi metody, jak nekdo zminoval ty penize dat "fyzicky" bokem, ale ja se timto pristupem chci zdokonalovat v sebekazni, ucit se nepodlehnout pokuseni a podobne :)..jen k tomu potrebuju ALERTY! :_)
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.


ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vydaje a prijmy v domacnosti
« Odpověď #16 kdy: 02. 07. 2018, 14:01:45 »
ze zvědavosti jsem si nainstaloval Linuxovou verzi HomeBak přímo z debianího repozitáře a hned narážím na problém, nelze mi nastavit měna :_(
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.

gll

  • ****
  • 429
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vydaje a prijmy v domacnosti
« Odpověď #17 kdy: 02. 07. 2018, 14:27:34 »
na desktopu org-mode, na mobilu google spreadsheet