Práce ve VSHosting

hns

Práce ve VSHosting
« kdy: 18. 06. 2018, 08:39:32 »
Nějak nemůžu najít reference na tuto firmu z pohledu zaměstnanců nebo spolupracovníků. V inzerátech se snaží vypadat mladě a cool, tvrdí o sobě, že jsou jeden z nějvětších poskytovatelů. Je tu někdo, kdo by to mohl potvrdit, upřesnit, vyvrátit? Předem díky!


byvaly zamestnanec

Re:Práce ve VSHosting
« Odpověď #1 kdy: 18. 06. 2018, 12:41:11 »
Pracoval jsem tam. Je to pomerne mala firma a myslim, ze se nikdo moc otevrene rozepisovat nebude. Bylo by hned jasne, kdo to napsal. Kdyz na sebe napises mail, rozepisu se vic.

Vaclav

Re:Práce ve VSHosting
« Odpověď #2 kdy: 19. 06. 2018, 11:07:49 »
Pracoval jsem tam. Je to pomerne mala firma a myslim, ze se nikdo moc otevrene rozepisovat nebude. Bylo by hned jasne, kdo to napsal. Kdyz na sebe napises mail, rozepisu se vic.
Takže pěknej voser...

Ung

Re:Práce ve VSHosting
« Odpověď #3 kdy: 19. 12. 2018, 10:10:00 »
Pracoval jsem tam. Je to pomerne mala firma a myslim, ze se nikdo moc otevrene rozepisovat nebude. Bylo by hned jasne, kdo to napsal. Kdyz na sebe napises mail, rozepisu se vic.

Čau, celkem by mě zajímal ten tvůj názor. Mohl bys mi prosím sdělit bližší informace na můj mail?

jokurka dot @ gmail dot com

Re:Práce ve VSHosting
« Odpověď #4 kdy: 24. 05. 2019, 15:47:01 »
Pracoval jsem tam. Je to pomerne mala firma a myslim, ze se nikdo moc otevrene rozepisovat nebude. Bylo by hned jasne, kdo to napsal. Kdyz na sebe napises mail, rozepisu se vic.

compphone@gmail.com

Děkuji za info ohledně této společnosti :) .


Re:Práce ve VSHosting
« Odpověď #5 kdy: 25. 05. 2019, 09:01:04 »
Pracoval jsem tam. Je to pomerne mala firma a myslim, ze se nikdo moc otevrene rozepisovat nebude. Bylo by hned jasne, kdo to napsal. Kdyz na sebe napises mail, rozepisu se vic.

ahoj, muzes mi prosim taky napsat? Premyslim, ze se tam budu uchazet o pozici linux admina. Bohuzel nikde zadne reference nemuzu najit :-/ Kazde info se hodi...
Muj email je matous994@seznam.cz

dk

Re:Práce ve VSHosting
« Odpověď #6 kdy: 31. 05. 2019, 15:19:00 »
muzes mi napsat do PM? taky tam mam nabidku..

SB

  • ****
  • 347
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Práce ve VSHosting
« Odpověď #7 kdy: 31. 05. 2019, 16:57:19 »
Jak pozná Bývalý zaměstnanec, že ty e-maily nepatří členům vedení dané společnosti???

Re:Práce ve VSHosting
« Odpověď #8 kdy: 02. 06. 2019, 20:07:38 »
Mně osobně od těch myšlenek odpudilo tohle: https://isir.justice.cz/isir/doc/dokument.PDF?id=37476018

Mít zákazníka, kterého si musím násilně udržet, je z principu špatně. Následná spolupráce s takovým zákazníkem bude určitě pozitivní a všichni se na ní budou těšit.

Re:Práce ve VSHosting
« Odpověď #9 kdy: 03. 06. 2019, 20:48:53 »
Mně osobně od těch myšlenek odpudilo tohle: https://isir.justice.cz/isir/doc/dokument.PDF?id=37476018

Mít zákazníka, kterého si musím násilně udržet, je z principu špatně. Následná spolupráce s takovým zákazníkem bude určitě pozitivní a všichni se na ní budou těšit.

Že zdravím mumii, MrMaxi, s jedním příspěvkem!

Zoot dluží, kde může, a je pod správou insolvenčního správce. Být věřitelem Zootu, tak se budu taky starat, jestli nějaká akce nesníží moje šance vydobýt pohledávku...

Re:Práce ve VSHosting
« Odpověď #10 kdy: 03. 06. 2019, 23:57:46 »
To ho akoze bude VSHosting vydierat a bude to ok? Zatoze mu dlzi a chce ist od neho prec?  Ako VSHosting vie o cenach ake si dohodol konkurent?

Re:Práce ve VSHosting
« Odpověď #11 kdy: 04. 06. 2019, 13:21:26 »
To ho akoze bude VSHosting vydierat a bude to ok?
Vydírání vypadá jinak. Tohle je podnět k prošetření. Práskač nebo drbna by asi odpovídalo víc než vyděrač, když už budeme chtít nálepkovat.
Citace
Zatoze mu dlzi a chce ist od neho prec?  Ako VSHosting vie o cenach ake si dohodol konkurent?
Zní to tak, že se VSHostingu donesly drby o tom, že někdo v zootu chce ještě na poslední chvíli přihrát kšeft kamarádovi. Když to jde celé do háje, tak už to z jejich kapsy nepůjde a zatáhnou to věřitelé. A VSHostingu se to pochopitelně vůbec nelíbí. Lidi v jednom oboru mezi sebou holt mluví.

Re:Práce ve VSHosting
« Odpověď #12 kdy: 04. 06. 2019, 14:50:25 »
No praskac alebo drbna. nemam insider info. Clovek ktory ta chce vydierat presne vie take informacie ake su v dokumnte ale ok. Kazdopadne mi to nepride ako ferova hra so strany VSHostingu. Ked vedia ze to ide do kytek a pravdepodobne sa k peniazom uz nedostanu tak odstihnut a hotovo. Takto to vyzera akoby si ich chcely drzat do konca za kazdu cenu lebo...

Re:Práce ve VSHosting
« Odpověď #13 kdy: 04. 06. 2019, 17:29:39 »
No praskac alebo drbna. nemam insider info. Clovek ktory ta chce vydierat presne vie take informacie ake su v dokumnte ale ok. Kazdopadne mi to nepride ako ferova hra so strany VSHostingu. Ked vedia ze to ide do kytek a pravdepodobne sa k peniazom uz nedostanu tak odstihnut a hotovo. Takto to vyzera akoby si ich chcely drzat do konca za kazdu cenu lebo...
Práskač musí mít nějaké insider info. Bez něj by neměl co práskat. Pokud je VSHosting vyděrač, tak to moc neumí. Protože to svoje info veřejně poslal insolvenčnímu správci a tím přišel o páku k vydírání. Jakmile něco zveřejním, tak už se s tím vydírat moc nedá.

Když VSHosting ví, že to jde do kytek a přijdou o část peněz, tak přece nebudou blbí a nespláchnou do záchoda i ten zbytek. S podobnou logikou by mohli velice rychle zbankrotovat taky, případně by mohli být nuceni tu sekeru lepit na úkor někoho jiného (třeba vlastních zaměstnanců). Vypadá to, že si je chtějí držet až do konce aby minimalizovali ztráty.

O tom, co je a není férová hra by se dalo dost diskutovat. Jestli chtěl někdo ze zootu přelít zbytky peněz nějakému kamarádovi, pak je jakákoliv akce VSHostingu jen reakce na neférovou hru druhé strany.

Re:Práce ve VSHosting
« Odpověď #14 kdy: 04. 06. 2019, 20:37:03 »
No ok vydieranie nie je zrovna dobre pomenovanie ale nemyslim si ze VSHosting sa zachoval spravne.
Neviem ci je neforeve vybrat si mozno lepsieho poskytovatela. Asi ani vy ani ja nemam info ci by novy hosting bol viac alebo menej korun. S mojho pohladu je to tak ze je to velmi spinava praktika VSHosting pretoze niekoho nasilu drzat s vydinov toho ze s neho este nieco mozno otrasie je ehmm.... Neviem je to akoby som mal firmu ktora kupuje len Skodovky a zrazu sa rozhodnem (lebo skoda je draha, vonku prsy, nemam peniaze hocico) ze Skodovky uz kupovat nechcem a chcem Peugeot. Skoda sa zacne branit ze tak to urcite nie musite kupovat u nas, pretoze nam dlhujete a kupujete u nas roky. A bude tvrdit ze ked si kupim Peugeot tak chcem odliat peniaze