MDA ASUS P735 s Linuxem

host

MDA ASUS P735 s Linuxem
« kdy: 09. 03. 2011, 18:10:41 »
Zdravím nevíte někdo jestli existuje nějaký linux pro Asus P735 ? Jde mi o to že se mi dostalo do ruky toto zařízení s Windows Mobile a já mám k Win mobile averzi :) a rád bych ho nahradil nějakou linuxovou distribucí jestli existuje... Postup na přeflashování nebo nainstalování by taky bodnul... Zatím googlím ale bez úspěchu :) díky moc
« Poslední změna: 09. 03. 2011, 19:11:42 od Petr Krčmář »


sdvs

Re: MDA ASUS P735 s linuxem
« Odpověď #1 kdy: 09. 03. 2011, 18:47:03 »
Nechci nějak popichovat, ale myslím, že jestli najdeš možnost dostat do toho zařízení linux, tak averze k WM tě přejde (tipuji, že by nefungoval telefonní modul či podobný bonbónek). Spíš si sežeň (existuje-li) nějakou vyladěnou romku s WM6.5 a používej ten smartphone se vším všudy.

(jak jsem nadával v době Palmu na WM, tak dnes, když mám Android, semo tamo vzpomenu na WM, jak tam některé věci byly super)

host

Re: MDA ASUS P735 s Linuxem
« Odpověď #2 kdy: 09. 03. 2011, 19:43:00 »
Ok mrknu se... ono mi spíš jde o to abych ten kus HW měl připojený na wifině a mohl s ním někde na chodbách manipulovat se servery přes SSH (je mi jasné že toto řeší PocketPutty). Co si teď s tím hraju na tom WinMobile 5 tak mi to příjde totálně nestabilní. Takže proto mě jako první věc napadl Linux... ovšem podívám se i po novém WM :) ještě jednou díky!