Reklama na pohřební ústavy

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reklama na pohřební ústavy
« Odpověď #15 kdy: 27. 05. 2018, 08:33:56 »
Žehy těžce obézních končily požárem, některá krematoria je nepřijímají

Ovsem pohrbivat lidi do zeme take neni idealni, protoze nechteji hnit. Duvody zatim nejsou zname, existuji ruzni podezreli, od konzervantu v potravinach az po pesticidy v hrbitovni pude.

BTW, tlusti lide vzdycky spatne hnili: "Bodies were exhumed and the bones were moved to the Catacombs in 1786. Many bodies had incompletely decomposed and had reduced into large deposits of fat ("corpse wax", or adipocere), chiefly in the form of palmitic acid. During the exhumation, this fat was collected and subsequently turned into candles and soap." (https://en.wikipedia.org/wiki/Holy_Innocents%27_Cemetery#History)


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reklama na pohřební ústavy
« Odpověď #16 kdy: 27. 05. 2018, 08:41:27 »
Váhový limit na nebožtíky?
Ty vole, to by mě museli nařezat na kostičky, pálit nadvakrát a přihodit cibulku  ::)
Možná se po smrti nechám sežrat migrantama z Afriky, aby se kucí měli zase jednou dobře.  :-*

To nebude nutne, Spolek pratel zehu jiz jedna o instalaci pasovych pil a zavedeni funkce rozrezavace v krematoriich.

Milfaus

Re:Reklama na pohřební ústavy
« Odpověď #17 kdy: 27. 05. 2018, 09:12:59 »

Jestli by skartovačka nebyla lepší  ;D

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reklama na pohřební ústavy
« Odpověď #18 kdy: 27. 05. 2018, 10:38:11 »
Jestli by skartovačka nebyla lepší  ;D

Skartovacku udajne pouzival Hussein akorat tam lidi hazeli zaziva. https://en.wikipedia.org/wiki/Saddam_Hussein%27s_alleged_shredder

krz

Re:Reklama na pohřební ústavy
« Odpověď #19 kdy: 27. 05. 2018, 10:53:14 »
Sorry, ale podobné stupidní až nemornální reklamy mě fakt uráží. O kontextovou reklamu se zjevně nejedná, včera se mi to zobrazilo i na telefonu. Neustále se tu točí ty samé, stupidní, zavádějící a nemorální reklamy na píčoviny, které nemají nic společného se zaměřením webu ani historií prohlížení.

https://image.ibb.co/jxu8O8/8902426932009258505.jpg

Tlačítka na formátování příspěvku v prohlíže Edge vůbec nefungují.

To je jednoduché. Osobně povoluje pouze reklamy z domény webu (neposkytuji informace třetím stranám), ale když mě na Seznamu naštvali s jednou obtěžující nekontextovou reklamou (což vím, protože tématicky neodpovídala tomu, co sleduji), povypínal jsem jim půlku webu a už tu reklamu nikdy nezobrazili. Je zajímavé, jak rychle věděli, se kterou reklamou to souviselo.  ;D ;D ;D

Pokud to zopakují, dám si tu práci a povypínám jim tam všechno. Pokud někdy budu mít dobrou náladu, tak jim tam ty reklamy móóóóóóóóóóóóóóóžná  zase povolím. Chápu, že z něčeho musí být živí. Ale nechce se mi ty filtry v adblocku hledat, mám lepší věci na práci.

Škoda, že Root nemá vlastní reklamu z vlastní domény.


jdusizasvym

Re:Reklama na pohřební ústavy
« Odpověď #20 kdy: 27. 05. 2018, 11:01:57 »
Mně serou reklamy na vyléčení rakoviny nějakými džusy a podobně. Za prvé, takovou nemoc nemám, tak nechápu, proč mi něco na ní nabízejí, za druhé je to klamání, džusy fakt nic nevyléčí, za třetí kurňa, když už reklama, tak chci pozitivní nabídky, nikoliv negativní jako rakovina, či pohřební ústav... Z toho důvodu již používám adblock, protože fakt nechci vystavovat své oči a svojí mysl negativním informacím....

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Reklama na pohřební ústavy
« Odpověď #21 kdy: 27. 05. 2018, 12:44:19 »
Z toho důvodu již používám adblock, protože fakt nechci vystavovat své oči a svojí mysl negativním informacím....

A na bednu cumite? Tam jsou v podstate jen negativni informace.

milujilinux

Re:Reklama na pohřební ústavy
« Odpověď #22 kdy: 27. 05. 2018, 18:07:22 »
Z toho důvodu již používám adblock, protože fakt nechci vystavovat své oči a svojí mysl negativním informacím....
Svět je negativní místo. jediná šance jak se tomu vyhnout je odpojit internet, odpojit televize a uzavřít se v plastové bublině.

uuuu@uuu.uu

Re:Reklama na pohřební ústavy
« Odpověď #23 kdy: 27. 05. 2018, 18:15:27 »
posmrtne mydlo (adipocere) vznika z tuku ve vlhkych zasaditych pudach, kde tuk zmydelni.

zásadně blokovat

Re:Reklama na pohřební ústavy
« Odpověď #24 kdy: 03. 06. 2018, 19:01:18 »
Tohle přichází z externího systému. Můžeme nechat reklamu zablokovat, ale ne podle obrázku. Musíme znát URL, na kterou ta reklama míří. Díky za doplnění, pak ji nechám kolegu zablokovat.
klasika,komunisti taky prisli z externiho systemu (z sovetskyho svazu ),tuto odpoved jsme cerli pri volbach

jedna vec je siritel reklamy,webmasteer a jeho moralni kodex
druha user ,který ji vidí a stěžuje si , snad neni tupý a dá si ublok

SB

Re:Reklama na pohřební ústavy
« Odpověď #25 kdy: 04. 06. 2018, 14:07:11 »
Možná se po smrti nechám sežrat migrantama z Afriky, aby se kucí měli zase jednou dobře.  :-*

Jen aby vám to s tou smrtí vyšlo...

petr novotny

Re:Reklama na pohřební ústavy nekkliklá reklama nic nestojí
« Odpověď #26 kdy: 10. 06. 2018, 15:31:15 »
už víte odkud vitr fouká?
Citace
Na Google je skvělé, že pokud se uživatelům reklama nelíbí a neklikají na ni, nic za ni nemusíte platit
autora hádejte třikrát... svědomí morálka etika ... tři veterináři