Práce v Trask solutions a Notix

Jeníček a Mařenka

Práce v Trask solutions a Notix
« kdy: 19. 05. 2018, 15:47:55 »
Dobrý den,
nemáte nějaké recenze na tyto dvě firmy? Hlavně mi jde o práci z domu a celkově o firemní kulturu a projekty.
« Poslední změna: 19. 05. 2018, 16:18:29 od Petr Krčmář »


uuuuuuuu

Re:Práce v Trask solutions a Notix
« Odpověď #1 kdy: 19. 05. 2018, 16:52:46 »
Atmoskop.cz

traskEX

Re:Práce v Trask solutions a Notix
« Odpověď #2 kdy: 19. 05. 2018, 23:06:03 »
delal jsem v trasku systemaka , malo penez , minimalni benefity , delas nadcasy ktere ti nikdo nezaplati, tak jsem zdrhnul do korporace kde mne nikdo nevojeb**a o nadcasy,

Jeníček a Mařenka

Re:Práce v Trask solutions a Notix
« Odpověď #3 kdy: 20. 05. 2018, 11:54:33 »
delal jsem v trasku systemaka , malo penez , minimalni benefity , delas nadcasy ktere ti nikdo nezaplati, tak jsem zdrhnul do korporace kde mne nikdo nevojeb**a o nadcasy,

A nevíš jak to tam měli programátoři? Protože benefity atp. to mě úplně moc nezajímá, já jsem měl u nich nabídky solidní. Spíše mi jde o přesčasy a flexibilitu pracovní doby, jestli prostě když se blbě vyspím, tak musím v práci sedět od-do jak poleno, nebo můžu dodat míň hodin, ideálně z homeoffice. Prostě takováto flexibilita, zda je tam samozřejmost, nebo si to člověk musí otravně dojednávat, teda pokud to vůbec jde.

GYT

Re:Práce v Trask solutions a Notix
« Odpověď #4 kdy: 21. 05. 2018, 08:30:22 »
Ahoj,
mám pár věcí k Trasku:
* skvělý kolektiv, což někomu je putna, jiný to potřebuje. Funguje samočištění, takže s moc blby se nepotkáte.
* přesčasy se proplácí bez potíží, ale firma samo preferuje náhradní volno.
* flexibilita je vpoho - když jsou výsledky, není problém se domluvit na čemkoliv. Samozřejmě ze začátku bylo potřeba být tam často, ale pak nebyl problém s HO 4/5.
* při bodyshoppingu, logicky bez potřeby být v kanclu.
* před měsícem proběhlo přestěhování vedle V-tower (Pankrác) - kanceláře príma, ale je to takové bludiště.

Trask je fajn - doporučuji!