reklama

Proč aplikace WPA WPS Wi-Fi tester potřebuje GPS přístup?

wps wpa tester

Proč aplikace wpa wifi wps tester chce při skenu povolit gps? video
Hláška:
"for android M scan-wifi needs gps enabled"
Proč je tam "Android m scan-wifi"? co to má znamenat?

PS: proč se v té aplikaci ukazují reklamy? Jde to nějak odstranit (bez zásahu do té aplikace) Příjde mi zvrácená, aby se v plikacích zobrazovaly (natož stahovaly !!!) reklamy!
« Poslední změna: 17. 05. 2018, 13:01:27 od Petr Krčmář »

reklama

kkt1

• 640
    • Zobrazit profil
PS: proč se v té aplikaci ukazují reklamy? Jde to nějak odstranit (bez zásahu do té aplikace) Příjde mi zvrácená, aby se v plikacích zobrazovaly (natož stahovaly !!!) reklamy!
To je tvuj prvni mobil? Gratuluji! Pokud si aplikaci nekoupis, tak reklama je naprosto bezna. To gps patrne chce proto, ze si uklada tvou lokaci, v tom horsim pripade ty zranitelne site reportuje nekam.

Lol Phirae

Proč aplikace wpa wifi wps tester chce při skenu povolit gps?

https://developer.android.com/about/versions/marshmallow/android-6.0-changes#behavior-hardware-id

PS: proč se v té aplikaci ukazují reklamy?

Protože se tak autor rozhodl.

wps wpa tester

Re:Proč aplikace WPA WPS Wi-Fi tester potřebuje GPS přístup?
« Odpověď #3 kdy: 19. 05. 2018, 15:47:02 »
Ale dneska aplikaci může dělat každý, kdo má díru, proto to taky vypadá. Proto mě nezajímá, jestli chorý autor dal do aplikaci reklamu. Ale jak ji blokovat z již zavirované aplikace (pokud jde o nějaké běžný hnojosystém)

I když bych se nedivil, že i kdyby autor byl mentále v pořádku a tedy do aplikace reklamy nedal (jak to tam programuje, na to nějaké prase vymyslelo knihovnu?, kde se dá najít, pak to půjde blokovat, když člověk, ví "s čím má čest"), tak že by se aplikace zavirovala zobrozováním reklam na straně google play.

reklama