Problém s DNS u společnosti Wedos

Pepan

Re:Problém s DNS u společnosti Wedos
« Odpověď #90 kdy: 10. 05. 2018, 15:43:00 »
Původní příspěvek svojí zmatečností, neuvěřitelnou nestručností (tj. délkou) a až literárními odbočkami, které naprosto nesouvisí s tématem, něco vypovídá o jeho autorovi... Více to nebudu komentovat a rozhodně ho nebudu znovu číst.

Ano, pokud si koupím rohlík v Albertu za 2,- a chutná mi méně než rohlík z domácí pekárny za 7,- , tak si nestěžuji, protože je to očekávaná situace. To je myslím přiléhavější příměr.

Ano, původní příspěvek byl zbytečně dlouhý a zmatečný, ale byl v něm popsán reálný problém. Díky tomu se příšlo na nefungující transfer zón a to je docela velký problém.

Příměr s rohlíkem je dost mimo. Aby odpovídal, tak by to nebylo o tom, jestli mi levný rohlík chutná nebo nechutná. Bylo by to spíš, že jsem se z toho levného rohlíku dostal salmonelu. Nefungující DNS se nedá odbýt stylem, "co bys chtěl za 25 korun měsíčně...".

Jinak samozřejmě souhlasím s tím, že úkolem podpory není řešit htaccess. Podpora se s dotyčným vůbec nemusela bavit.
Citace
Tento článek (Omluvte mě že to tak nazvu) by byl velice dlouhý takže budu psát už jenom fakta.
A následuje 113 řádek (bez zalomení!!!) něčeho, co se dá napsat na řádek 5. Po desáté gramatické chybě jsem je přestal počítat. Tu literární předehru s "œœ.eu" jsem nepochopil vůbec.

Takže: autor je za a) pacient, který si ani nemůže objednat oběd v restauraci (protože, než se vymáčkne, tak zavře) nebo za b) troll, který se teď tetelí blahem...

Používáte hosting, který Vás měsíčně stojí jako jedno pivo a divíte se, že s Vámi podpora nechce trávit hodiny konverzováním. Autor příspěvku by pravděpodobně byl nejradši, kdyby pro něj ve Wedosu vyhradili jednoho technika, který by mu byl non-stop k dispozici...

Citace
Také je nešťastné že mi pokaždé píše jiný technik.

Pokud jste objevili reálný problém, tak informujte technickou podporu Wedosu. Pokud Vám jejich služby nevyhovují, tak je nepoužívejte. Nadávání na Wedos kvůli tomu, že za Vás (myšleno obecně, ne konkrétně na Vás) nenastaví .htaccess, je trapné a ubohé...



lojzak

Re:Problém s DNS u společnosti Wedos
« Odpověď #91 kdy: 10. 05. 2018, 16:11:03 »
@Pepan

Jak souvisí počet řádků a počet gramatických chyb v dotazu s minimálně týden nefunkčním transferem zón u Wedosu?

Říkáš tedy, že Wedos je levný a proto jeho služby mohou být nekvalilní a zákazníci by měli buď držet hubu a nebo jít jinam. Chápu to správně?

AceVentura

Re:Problém s DNS u společnosti Wedos
« Odpověď #92 kdy: 10. 05. 2018, 16:30:51 »
@pepa Já jsem tedy neobjevil žádnou gramatickou chybu u toho příspěvku. Ale za to ty píšeš jak z pomocné školky.

Že někomu vadí že napsal něco navíc? Že Wedos je jediná česká společnost která do nedávna nebyla schopná registraci domén dvou znaků?

Nebo že nové WebHostingy od společnosti Wedos nemají podporu IPV6?
Ty si to určitě věděl že... Když to neměli donedávna ani na svých webových stránkách.

Napsal to tak aby se někdo dozvěděl i nějaké informace.

Od tebe jsem se zatím dozvěděl že by bylo nejlepší aby si dostal Ban na IP adresu.

Lol Phirae

Re:Problém s DNS u společnosti Wedos
« Odpověď #93 kdy: 10. 05. 2018, 17:27:13 »
<heap of shit snipped>

Josefe, uklidni se a běž si ufritovat něco do serverovny...  ::)

Lol Phirae

Re:Problém s DNS u společnosti Wedos
« Odpověď #94 kdy: 10. 05. 2018, 17:31:34 »
Nebo že nové WebHostingy od společnosti Wedos nemají podporu IPV6?
Ty si to určitě věděl že... Když to neměli donedávna ani na svých webových stránkách.

Oni už to tam někde mají?

https://kb.wedos.com/cs/webhosting/ipv6.html

Citace
Všechny WWW servery našeho webhostingu jsou dostupné přes IPv6 a weby jsou na IPv6 nakonfigurované. Do DNS přidáváme AAAA záznamy automaticky. Stačí zvolit možnost "nastavit záznamy na DNS serverech WEDOS" v 1. kroku objednávky.
(screenshot).


Petr

Re:Problém s DNS u společnosti Wedos
« Odpověď #95 kdy: 10. 05. 2018, 17:43:06 »
Ok. Zaplat a ja ti s tim htaccessem pomuzu. Klidne i do budoucna. Jen blbec si muze myslet, ze za nej podpora hostingu bude resit domaci ukol. Kdyz jsi blbec, co tom nerozumi, neotravuj podporu hostingu a bud se to nauc nebo si zaplat nekoho, kdo tomu dozadeke rozumi. Dneska muze byt webmaster kazda lopata od lopaty, ppche!

Re:Problém s DNS u společnosti Wedos
« Odpověď #96 kdy: 10. 05. 2018, 18:31:53 »
@Lol Phirae "KB" je Dokumentace + fórum (Vážně nemůžeš čekat, že tam takovou informaci najdeš)
Zde je nově, informace v češtině: https://prnt.sc/jg6xsl
Bohužel v angličtině to tam jaksi zapomněli dát... https://prnt.sc/jg6y3w
(Abych byl spravedliví, stránky jdou přepnout i do polštiny, kde to taky chybí)

@Pepan Někomu se to líbí jak jsem to napsal a někomu ne, každému se zavděčit nemůžu. Napsal jsem to tak aby se lidé dozvěděli i nějaké informace.
Jestli se to zrovna tobě nelíbí protože je to dlouhé nebo co já vím podle tebe. Jednoduchá rada nečti to a nekomentuj to. :-)

@Petr
Ok. Zaplat a ja ti s tim htaccessem pomuzu. Klidne i do budoucna. Jen blbec si muze myslet, ze za nej podpora hostingu bude resit domaci ukol. Kdyz jsi blbec, co tom nerozumi, neotravuj podporu hostingu a bud se to nauc nebo si zaplat nekoho, kdo tomu dozadeke rozumi. Dneska muze byt webmaster kazda lopata od lopaty, ppche!
Stejně jako každý blbec který místo jakékoliv pomoci, bude místo toho spamovat fórům se svojí fixací na lopaty. :-)

Co se týče mého problému.
Konečně mi odepsal technik, který se na mojí situaci opravdu podíval a provedl celkovou kontrolu a vyhodnocení.
Tří ze čtyř problému má na svědomí neznámá chyba na straně NS serverů.
Za chybu FTP může jiný technik.

Po technické stránce, je už nyní vše funkční, omluvil se mi za problémy a já poděkoval konečně za profesionální přístup.
Ještě čekám na vyjádření od vedení společnosti.

Ovecka

Re:Problém s DNS u společnosti Wedos
« Odpověď #97 kdy: 10. 05. 2018, 18:49:43 »
Ještě čekám na vyjádření od vedení společnosti.

Já si myslím, že by se ti měl omluvit přímo soudruh prezident zeman.

lojzak

Re:Problém s DNS u společnosti Wedos
« Odpověď #98 kdy: 10. 05. 2018, 18:58:23 »
@Ovecka

Soudruh prasedent Zeman se určitě omlouví. Tedy hned potom, co sepíše omluvu za Peroutku.

pepan

Re:Problém s DNS u společnosti Wedos
« Odpověď #99 kdy: 10. 05. 2018, 20:37:43 »
@Pepan Někomu se to líbí jak jsem to napsal a někomu ne, každému se zavděčit nemůžu. Napsal jsem to tak aby se lidé dozvěděli i nějaké informace.
Jestli se to zrovna tobě nelíbí protože je to dlouhé nebo co já vím podle tebe. Jednoduchá rada nečti to a nekomentuj to.

a) Nez mi zacnete tykat, tak se, prosim, naucte napsat aspon dve vety za sebou bez pravopisne chyby.
b)  Aha :) Zavdecit se... To vysvetluje mnohe.
c) Dlouhe a nebo co ja vim??? Objektivne je ten Vas "vyblitek" dlouhy jak tyden pred vyplatou (Kolik to ma pri beznem rozliseni? 200, 250 radek?) a z 80% mimo misu. Nepamatuji si, ze bych tady na foru nekdy videl delsi dotaz a neco s tak nizkou informacni hodnotou (v pomeru k delce).

Nikotinek

Re:Problém s DNS u společnosti Wedos
« Odpověď #100 kdy: 10. 05. 2018, 21:26:37 »
Říká člověk který píše jak z pomocné školky, který neví jestli má psát s diakritikou nebo bez.
Hovorové výrazy ti také nic neříkají že? A v diskuzi se vždy používá tykání.

Lol Phirae

Re:Problém s DNS u společnosti Wedos
« Odpověď #101 kdy: 11. 05. 2018, 00:25:36 »
a) Nez mi zacnete tykat, tak se, prosim, naucte napsat aspon dve vety za sebou bez pravopisne chyby.

Pepo, dožer ty řízky, propláchni Moonshoty čerstvou dávkou řepkovýho oleje a běž dostudovat IPv6; třeba se již za pár let dočkáme.

Pepan

Re:Problém s DNS u společnosti Wedos
« Odpověď #102 kdy: 11. 05. 2018, 08:44:09 »
a) Nez mi zacnete tykat, tak se, prosim, naucte napsat aspon dve vety za sebou bez pravopisne chyby.

Pepo, dožer ty řízky, propláchni Moonshoty čerstvou dávkou řepkovýho oleje a běž dostudovat IPv6; třeba se již za pár let dočkáme.

Co k tomu dodat? Myslím, že Vaše vyjadřovaní mluví samo za sebe...

RootHat

Re:Problém s DNS u společnosti Wedos
« Odpověď #103 kdy: 12. 05. 2018, 00:06:01 »
Tak např. zde se to píše jasně https://www.jakpsatweb.cz/server/htaccess.html :

"Soubor .htaccess je zvláštní textový soubor určený k tomu, aby si autor stránek (tedy ten, kdo na server normálně jen kopíruje stránky) mohl sám upravit některé vlastnosti serveru bez toho, aby o to žádal správce. Soubor .htaccess může fungovat na serveru Apache (Apache dnes běží na většině webových serverů)."

Z toho plyne, že sám autor webu řeší .htaccess , to je asi důvod proč takový soubor existuje.

Frost

Re:Problém s DNS u společnosti Wedos
« Odpověď #104 kdy: 12. 05. 2018, 10:59:47 »
Z toho plyne že si debil.

Dnes nenajdeš český hosting který přes tento soubor neřeší přechod na https
Někdy je to automaticky nebo radí uživatelům co tam napsat.
U wedos je v tom napráno ještě přesměrování.
Je smutné že u wedosu není nikdo ochotný mu s tím pomoc nebo že to dokonce neví jak nastavit.

A jinak to začne nanovu místo těch keců tady jestli to má nebo nemá hosting řešit mu nepomůže nikdo protože lidi jako ty znaj kulový a řeší pičoviny.