Zablokovaný účet Skype

v

Zablokovaný účet Skype
« kdy: 16. 04. 2018, 08:33:04 »
Dobré ráno,
ještě někdo krom mě má problém se přihlásit ke skypu? chce po mě souhlas rodičů (tj. kreditní kartu), nový účet vytvořit v tuto chvíli asi nejde (resource temporarily unavailable)
« Poslední změna: 16. 04. 2018, 09:16:48 od Petr Krčmář »


trubicoid2

Re:zablokovaný účet skype
« Odpověď #1 kdy: 16. 04. 2018, 08:46:51 »
mi to jede

Lol Phirae

Re:Zablokovaný účet Skype
« Odpověď #2 kdy: 16. 04. 2018, 10:02:06 »
ještě někdo krom mě má problém se přihlásit ke skypu? chce po mě souhlas rodičů (tj. kreditní kartu)

No tak zajeď do Kojčic, no...  ;D

Lol Phirae

Re:Zablokovaný účet Skype
« Odpověď #3 kdy: 16. 04. 2018, 14:28:56 »
https://web.skype.com/ - přihlásit se, při té dementní hlášce o souhlasu rodičů a čísle kreditky dát "Skip" a v profilu nastavit datum narození.

v

Re:Zablokovaný účet Skype
« Odpověď #4 kdy: 16. 04. 2018, 14:33:24 »
https://web.skype.com/ - přihlásit se, při té dementní hlášce o souhlasu rodičů a čísle kreditky dát "Skip" a v profilu nastavit datum narození.
to se mi ráno nepovedlo, při pokusu o změnu jsem skončil zase u žádosti o doložení věku
a teď už mám nový účet


Lol Phirae

Re:Zablokovaný účet Skype
« Odpověď #5 kdy: 16. 04. 2018, 14:39:36 »
to se mi ráno nepovedlo, při pokusu o změnu jsem skončil zase u žádosti o doložení věku

Možná funguje jen u profilů, kde to datum narození není nastavené vůbec (což byly všechny, které jsem dneška řešil). Opravdu výborná funkce.

Kdybys chtěl zpátky ten původní účet tak viz https://support.microsoft.com/cs-cz/help/4090292/microsoft-account-age-verification-for-parental-consent

anonym

Re:Zablokovaný účet Skype
« Odpověď #6 kdy: 16. 04. 2018, 15:47:41 »
Mě se Skype sere poslední dobou furt, mnohdy se nemůžu vůbec přihlásit, nebo v průběhu spojení vypne mikrofon.  Teď se třeba nemůžu přihlásit z androidu. Je to zabudovaná plecka. A kdo jste kdy viděli jak vypadá Skype for business v různých korporacích, tak to je vážení naprosto zabugovana sracka. Je ostuda, že se ten shit vyvíjí v Praze v ČR.

Lol Phirae

Re:Zablokovaný účet Skype
« Odpověď #7 kdy: 16. 04. 2018, 15:57:53 »
A kdo jste kdy viděli jak vypadá Skype for business v různých korporacích, tak to je vážení naprosto zabugovana sracka.

No tak od předělaného Lyncu se opravdu nedá nic dobrého čekat. (A jinak i ten normální Skype je poslední dobou značně nepoužitelný kvůli opakovaným mnohadenním výpadkům a problémům s přihlašováním, o nové hrůzné verzi 8.x ani nemluvě.)

pseudonymous

Re:Zablokovaný účet Skype
« Odpověď #8 kdy: 16. 04. 2018, 18:38:13 »
Poslední dobou Microsoft Skype totálně posral. Doporučuji se na skype vysrat a přejít na něco funkčního. Mně se osvědčil například appear.in, neboť ten by zvládla i moje prababička, nicméně sám upřednostňuji svobodné alternativy.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zablokovaný účet Skype
« Odpověď #9 kdy: 16. 04. 2018, 19:05:59 »
MS zkurvi na co sahne. Nechapu, jak si tahle firma muze uchovat vetsinovy podil trhu. I IT krouzek pomocne skoly by spoustu veci udelal lepe.

aaaa

Re:Zablokovaný účet Skype
« Odpověď #10 kdy: 17. 04. 2018, 04:39:37 »
Jo, stejný problém. Bohužel manželka trvá na Windows, tak jsem strávil půl večera bojováním s přilašováním. Stejná chyba s rodičovskou kontrolou, vyřešil jsem zadáním karty.

Jinak mám kolegu, manažera ve Skype, a říkal, že se všemi se dá domluvit, ale tým co dělá MS účet (login.live.com) jsou zabedněnci a spolupráce s nimi vázne. Bohužel z pohledu uživatele musím dát za pravdu: manželce jsem sloučil Skype účet (přezdívka) s MS účtem (e-mail) a když se to někde chová jako jeden účet (třeba na MS webu), přihlašování Skype účtem do W10 mělo různé chyby (selhávající Windows Update, hlášky jako "problém s Vaším MS účtem", apod.). Musel jsem přepnout Windows na lokální účet a pak zpět na MS účet přes e-mail a zatím (jeden večer) to funguje.

O nekonečných problémech s aktivací MS Office zase někdy příště. S Windows se mi nikdy nedělalo moc dobře, ale jak je to rozdrbané teď bych nevěřil nevidět to na vlastní oči.

erb

Re:Zablokovaný účet Skype
« Odpověď #11 kdy: 17. 04. 2018, 16:43:33 »
No nucení k zaslání čísla kreditky nebo občanského průkazu snad už zasahuje do osobních údajů a bude vhodné to nahlásit úřadu pro ochranu osobních údajů. MS posere na co přijde, ale toto už vyloženě přehnal.