Odorik - Killer virtuální operátor

Jenda

Re:Odorik - Killer virtuální operátor
« Odpověď #15 kdy: 15. 04. 2018, 20:27:06 »
Pokud udelas mesicne 5 hovoru po 30ti sekundach
Jsi mezi ajťáky - většinu věcí řeší od počítače a tam je volat přes GSM blbost když máme mnohem lepší telekonferenční SW s lepší kvalitou, chatem, přenosem souborů, sdílením obrazovky, videem… a navíc spoustu věcí přes PSTN řešit prostě nemůžeš, protože je slabá šifra k BTS a pak je to úplně nešifrované.


¨MD

Re:Odorik - Killer virtuální operátor
« Odpověď #16 kdy: 15. 04. 2018, 20:30:05 »
Citace
Gratuluji k objevu předplacených karet. Nabízí je odjakživa jak všichni tři operátoři z velké trojky, tak většina virtuálů.

Nevím jak jinde, ale u předplacené SIMky od T-Mobile jsem stejně musel aktivovat data na určité období. Po jeho vypršení nefungovala, i když kreditu byla spousta.

anonym

Re:Odorik - Killer virtuální operátor
« Odpověď #17 kdy: 15. 04. 2018, 21:14:08 »
Když se podívám na hlavní 3 operátory, tak pointa jejich nabídky je jasná: vymámit z každého vždy alespoň těch 700,- Kč. Neexistuje, aby někdo měl nějaký vyhovující tarif za 350,- měsíc, prostě NE. Oni ti dají třeba 10GB za 500,- , ale prostě neexistuje abys jim řekl, že chceš tento tarif jen s 5gb a zbytek provoláš. Nebo ti dají neomezené volání za 500,- ale máš tam jen 250MB dat, což je chlustnutí do xichtu, protože to 2x budeš muset navyšovat.

Teď já už platím 550,- za LTE na doma u Vodafone a ani mě nehne abych těm hňupům platil dalších 700,-. To si raději pořídím powerbanku a modem s lte hodim do batohu. Někdo by jim měl do jejich hlavní budovy hodit bombu.

ctenar

Re:Odorik - Killer virtuální operátor
« Odpověď #18 kdy: 15. 04. 2018, 21:25:25 »
Odorik ... Jsem z tohoto objevu natolik nadšen, že jsem se o to zde chtěl podělit.
Za minutu počítaji 1,49kč a za 1MB dat 0,69kč. Data jsou výsměch, telefonování +- žádná revoluce. Plus maji absurdní poplatek "Denní poplatek za aktivní SIM   0,70 Kč" což by byl pro mě důvud k nim z principu nejít.

Ty data já tam vidím v ceníku za 0.25 Kč za 1 MB.

http://www.odorik.cz/w/cenik_doplnkovych_sluzeb

Kdo je balíčkofil, může si vzít: Hlasový balíček - 3000 minut volání na mobilní i pevná čísla Odorik   110 Kč/měsíc
Jen že na úvodní obrazovce píšou tohle:
                      Ceny
Síť Odorik   0,59 Kč
ČR mobilní i pevná   1,49 Kč
Ostatní destinace     int.+2 Kč
ČR mobil (přes zpětné volání)     1,18 Kč
ČR mobil (přes internet)     0,59 Kč
SMS do vlastní sítě   0,59 Kč
SMS do ostatních mobilních sítí     1,25 Kč
SMS do zahraničí   2,50 Kč
Data 1 MB (účtováno po 1 kB)   0,69 Kč
Datový balíček 150 MB/měsíc     60 Kč
Denní poplatek za aktivní SIM   0,70 Kč
Cena nové SIM     80 Kč
Jistina za mobilní číslo     50 Kč


... fakt bych asi neměl náladu se s nima zabývat a hledat nějaké ceníky když nabídka je hned po prvním otevření stránek.

ctenar

Re:Odorik - Killer virtuální operátor
« Odpověď #19 kdy: 15. 04. 2018, 21:26:57 »
Viz.:

"Internet - data   1 kB   bez balíčku 0,25 Kč/MB (je to výhodnější než většina datových balíčků), máte-li datový balíček, čerpá se z balíčku stejně jako v ČR"
Jako chápu, prodáváš to. Ale Tmobile má balíček u běžné twist karty 400MB za 99kč a 1GB za 200kč


ctenar

Re:Odorik - Killer virtuální operátor
« Odpověď #20 kdy: 15. 04. 2018, 21:28:15 »
Citace
Gratuluji k objevu předplacených karet. Nabízí je odjakživa jak všichni tři operátoři z velké trojky, tak většina virtuálů.

Nevím jak jinde, ale u předplacené SIMky od T-Mobile jsem stejně musel aktivovat data na určité období. Po jeho vypršení nefungovala, i když kreditu byla spousta.
U tmobile si aktivuješ balíčky na měsíc které kterých odběr můžeš kdykoliv zrušit. A pokud ti nevyjde balíček tak si můžeš data navíc dokoupit.

.

Re:Odorik - Killer virtuální operátor
« Odpověď #21 kdy: 15. 04. 2018, 23:49:05 »
Proč to sem pořád tlačíš? Máš za to sejra, nebo jsi jen divnej?

Re:Odorik - Killer virtuální operátor
« Odpověď #22 kdy: 17. 04. 2018, 12:21:40 »
A který z nich nabízí levné volání účtované alespoň po minutě a data účtována po 1 mb?
Pokud udelas mesicne 5 hovoru po 30ti sekundach a k tomu prosurfujes 1,37mb dat, tak je to urcite super. Ostatni zatim si spise poridime neomezeny balicek s omezenymi datami a tech 500 mesicne si proste vydelame.

Jakých 500 si vydelate? To mi ukaz ten neomezeny balicek volani s s daty. U O2 to co říkáš máš za 500 a k tomu jenom 250mb dat cz je smesne. A pokud budes chtit vice dat, tak zaplaces. Ja budu zvesela platit jen co využiju. Uštřím takových počítám 400 Kč za měsíc oproti tebou uvedenému tarifu.

O2 Family 549Kč neomezený tarif se 2GB dat, Vodafone 499 s 1,5GB dat..