reklama

SKripal vypnul GPS na 4 hodiny, jak to zjistili?

hugochavez

Re:SKripal vypnul GPS na 4 hodiny, jak to zjistili?
« Odpověď #45 kdy: 31. 03. 2018, 02:19:18 »
......Jak urcuje polohu google kdyz je vyple GPS to presne nevim, ale kdybych musel tipovat rekl bych, ze je to kombinace prave "videnych" wifin a prave videnych BTS,... v kombinaci s nejakou databazi toho, co v okoli nedavno "videli" ostatni mobilky, ktere GPS zaple mely.

Myslim zes to trefil docela presne  :)
viz video: https://uloz.to/!IyvMjRkZO0kz/wifi-hotspots-hardcoded-subs-m4v

BTW myslim ze nebude dlouho trvat a vsichni postupne zjistime ze Richard Stallman mel pravdu kdyz rekl ze mobilni telefon nikdy nosit nebude protoze si ceni sveho soukromi a svobody a nehodla tudiz tahat po kapsach policajta:

https://securityledger.com/2018/02/smartphone-users-tracked-even-gps-wifi-turned-off/

Jinak nekdo tady psal ze telco neshromazduji lokacni data o uzivatelich, nevim jak je to v CR ale v DK maj ZE ZAKONA povinnost uchovavat data pomerne velkeho rozsahu= kdykoliv udela mobil hovor anebo odesle sms loguje se cas+datum+komu se volalo+delka hovoru+BTS na kterou byl pripojenej, dale to samy kdyz probehne hand-over mezi BTSkama.

Tohle plosne fizlovani obyvatelstva (probihajici ve vetsine EU)  oznacil ECJ jako "mimo veskerou proporcionalitu a jako takove nelegalni"
Nasledne tento verdikt potvrdily i narodni soudy mnoha clenskych zemi EU avsak s nekolika vyjimkami.

V DK na prikaz ministra jsou aktivity obyvatelstva dal vesele plosne sledovany obcansko-pravni aktiviste aktualne sbiraji penize na soudni proces s vlastnim ministrem spravedlnosti aby tyto nezakonne praktiky zarazil.

V Cesku mate totiz Ustavni soud ktery v DK neni a podle toho to vypada.
BTW kdyz uz je rec o CR tady je neco o situaci ohledne "data retention laws in Czech Rep"

https://www.eff.org/issues/mandatory-data-retention/CzechRepublic
http://fra.europa.eu/en/theme/information-society-privacy-and-data-protection/data-retention
https://edri.org/edrigramnumber10-15czech-republic-new-data-retention-law/

https://www.bestvpnz.com/which-countries-have-the-worst-data-retention-laws/

reklama


hugochavez

Re:SKripal vypnul GPS na 4 hodiny, jak to zjistili?
« Odpověď #46 kdy: 31. 03. 2018, 02:41:26 »
PS: prvni veta -ktera v tom videu chybi- je:
"zkus si predstavit ze by si vedel kde se na svete nalezaji veskere wifi hotspoty"


nv

Re:SKripal vypnul GPS na 4 hodiny, jak to zjistili?
« Odpověď #47 kdy: 31. 03. 2018, 03:19:34 »
Tak s tím Nacismem mě Rusáci pobavili. Je pravda, že Hitler měl ve GB podporu, ale Rusové s ním nebyli kamarádi? Kdo si teda dělil s Německem to Polsko? Proč ruská armáda stála na břehu řeky, když němečtí vojáci masakrovali Poláky z odboje ve Varšavě? O Hitlerovi nikdo ze začátku nevěděl, co je vlastně zač a podle toho se s ním jednalo. Na jeho rasistické projevy se pohlíželo optikou tehdejší doby. USA byly tehdy taky rasistické a nebyly samy, kdo měl k ostatním národnostem rezervovaný postoj. Politika Hitlera se zkrátka tehdy nejevila ostatním státům tak zvrácená, jak ve skutečnosti byla. Co se fotek týče, je pravda, že z GB je hodně fotek. Bohužel Rusové se u masakrů v Polsku nefotili příliš často.
Ne, Rusové s ním opravdu kamarádi nebyli. To jsou lži, které jsou šířeny v poslední době za účelem očernění Rusů. Rusové celá 30. léta před Hitlerem a nacismem varovali. Jednak totiž nacismus a internacionála nejdou moc dohromady a jednak Hitler se pohrdáním národy na východ od Německa nikdy nijak netajil. Proto např. SSSR a ČSR odhodily vzájemnou nevraživost, navzájem se konečně uznaly a v roce 1935 spolu uzavřely smlouvu o vzájemné podpoře v případě útoku Německa.
SSSR se snažilo o evropský protihitlerovský pakt, ale západní mocnosti taktizovaly - jednak dávaly celkem jasně najevo, že menším zlem je pro ně nacismus než marx-leninismus, jednak se - zvláště Británie - vůbec nebránily myšlence, kdyby se do sebe pustily Německo se SSSR. Takže se do žádného protihitlerovského paktu se SSSR v žádném případě nehrnuly, účelově veškerá jednání zakopávaly do outu - známou se v tomto ohledu stala ona "slavná" cesta lodí představitelů Británie a Francie na jedno z jednání se SSSR (místo použití letadla či vlaku) na počátku r. 1939. Naproti tomu, v té době už měli Britové, Francouzi i Poláci uzavřenou s Hitlerem nějakou smlouvu o neútočení či dokonce o přátelství a vzájemné vojenské pomoci. Takže SSSR byl v situaci, kdy potenciální spojenci proti Hitlerovi alianci navrženou SSSR dost zjevně bojkotovali, zatímco sami s Hitlerem vesele uzavírali přátelské smlouvy. Tím se SSSR ocitl v izolaci - sám proti Německu, které mělo - přinejmenším u Polska a Británie - tichou (v případě Polska dokonce přiznanou) podporu proti SSSR. Za dané situace se tehdejší sovětské diplomacii jevilo jako nejlepší řešení pokusit se s Hitlerem také uzavřít podobnou smlouvu - což se nakonec uskutečnilo v paktu Molotov-Ribbentrop, jímž si v podstatě vytřeli zadek s Poláky, kteří se tak ocitli v situaci "kdo jinému jámu kopá..."
Naproti tomu Polsko uzavřelo svůj pakt Piłsudski-Hitler hned v roce 1934! Jednalo se o smlouvu o přátelství a vzájemné vojenské pomoci v případném tažení proti SSSR! Aby nedošlo k nedorozumění, nešlo o obranný, ale útočný pakt! Piłsudski si po zkušenostech z roku 1919 na SSSR brousil zuby a v Hitlerovi viděl při tomto tažení přirozeného spojence. Hitlerovi se zase hodilo, kdyby Poláci představovali první linii v tažení proti SSSR - potom by se mohl pustit do oslabeného SSSR a pak dorazit Poláky. Uzavřením paktu Molotov-Ribbentrop se jen změnilo pořadí - nejdřív vyřídit Polsko a pak se pustit do SSSR.
Rusové měli za rok 1919 (agrese Polska proti Rusku) s Poláky nevyřízené účty, takže jim uzavření takového paktu nečinilo žádné problémy. Navíc Poláci se na územích za Cursonovou linií chovali dost ohavně - prováděli normální genocidu, etnické čištění těchto území od Bělorusů, Rusů, Rusínů, Ukrajinců, Čechů, Slováků... Ale samozřejmě na to rádi zapomínají.

Jinými slovy, jestli tvrdíš, že Rusové byli s Hitlerem kamarádi, protože se podělili o Polsko - jak to tedy bylo v případě Británie a Francie, které Hitlerovi obětovali Československo, což bylo obzvláště v případě Francie dosti nehorázné, když byla spojencem ČSR? A co Polsko, které se s Hitlerem připravovalo na porcování SSSR už v roce 1934 a v roce 1938 si rádo za Hitlerovy pomoci uhryzlo z Československa? Připomínám, že toto všechno se stalo před paktem Molotov-Ribbentrop, toto všechno se stalo v době, kdy ještě SSSR naléhal na uzavření paktu proti Hitlerovi!
Takže laskavě už přestaňte o té historii lhát, záměrně zatajovat a překrucovat fakta a vybírat si jen to, co se hodí!

Neříkám, že jsme andílci a že jsme jako západní blok dokonalí.
"Jsme"??  ;D Teď jsi teda hodně pobavil! Jaké "jsme"? My v žádném západním bloku nejsme, nikdy jsme nebyli a nikdy nebudeme! Ještě před 20 lety bychom z toho mohli mít mindráky, dnes si spíš můžeme říkat "zaplaťbánbůh za to!" Západ nás nikdy nebral jako sobě rovné. Na Západě nás berou jako podlidi, stejný svrab a špínu jako Rusy. Jediný rozdíl je v tom, že Rusů se bojí. Zabít toulavého psa v ulicích Londýna je větší zločin, než umlátit řetězem nějakého českého kluka! Vzpamatuj se, OMG! Západu jsme dobří jen jako odbytiště druhojakostní nadvýroby, levná pracovní síla a kanonenfutr proti Rusům, úplně stejně jako viděl Hitler Poláky. Proto to neustálé protiruské štvaní, proto nás vzali do NATO. Což bylo mimochodem porušením podmínek, za nichž vojska Varšavského paktu opustila naše území a za nichž byl rozpuštěn SSSR. Ještě Havel vyzýval k rozpuštění obou studenoválečných paktů, ale po rozpuštění Varšavského paktu na ten "zbytek" už nějak pozapomněl a "změnil názor".
Západ nás bere za "své" jen v případě, kdy je třeba přerozdělovat migranty, doplácet na francouzské zemědělce či bankrotující jižní státy nebo kdy je třeba cedit krev za cizí zájmy, z kterých my nemáme vůbec nic - to v tom lepším případě - nebo jdou dokonce přímo proti našim vlastním zájmům.

My, jako Češi, jsme nikde v koloniích neterorizovali tamější obyvatelstvo a nedrancovali jejich přírodní bohatství, abychom to pak mohli za draho prodávat těm, co kolonie neměli a nechutně na tom bohatli, jako jiní. My jsme nikoho před válkou nepodrazili a neobětovali. My jsme (patrně jako jediný evropský stát) s Hitlerem nikdy nejednali. My jsme v moderní historii proti nikomu žádnou útočnou válku nevedli, ani jsme nikomu nerozesírali zem. My jsme nikdy neprovozovali žádnou rasovou segregaci. Když jsme na popud Spojenců odsunovali německé obyvatelstvo, tak při tom nebyl milion mrtvých, jako když organizovali přesuny obyvatel Britové v Indii.
Neříkám, že jsme andílci, ale oproti tomu "Západu" tedy andílci opravdu jsme a buďme za to sami na sebe hrdí! Neplaťme za Západ účty, které si nadělal. Nenechme se zatáhnout do jejich nebezpečných her, z nichž pro nás kouká jedině krev a pláč, ale rozhodně jimi nic nezískáme. S Ruskem máme stále relativně dobré vztahy - může mi někdo vysvětlit, co získáme jejich zhoršováním? Máme tam dobré jméno, dobrou tradici, je to velký trh, kam můžeme dodávat zboží a odkud můžeme brát suroviny. Západní státy potajmu s Rusy jednají o byznysu, zatímco my se zbavujeme našich pozic a děláme ze sebe šašky? Co z toho?
Co je nám do nějaké cizí špionážní aféry? Pravdu se stejně v dohledné době nedozvíme a že práce agenta je životu nebezpečná by mělo být snad každému jasné, ať už to dělá z přesvědčení, za peníze či z donucení. Kdy se za naše zájmy naposledy postavil nějaký západní stát, hm? Když vůči nám zavedla Kanada víza v roce 2009, kdo vyhostil jakého diplomata? Když Norsko očividně porušuje mezinárodní dohody vůči zemím Střední a Východní Evropy, kdo se za nás z toho Západu staví?

Prej "my, západní blok"!  ;D To je podobné, jako kdyby bývalý statkář, kterého knížepán přijal na svůj zámek učiniv z něj podkoního výměnou za jeho statek o sobě říkal "my, šlechta".

hugochavez

Re:SKripal vypnul GPS na 4 hodiny, jak to zjistili?
« Odpověď #48 kdy: 31. 03. 2018, 04:36:06 »
Predne diky za exkurs do historie! Zase sem se dozvedel neco noveho.
Velmi dobre napsano!
+100 bodu

jednak se - zvláště Británie - vůbec nebránily myšlence, kdyby se do sebe pustily Německo se SSSR.


Ono je celkem dost zname ze i po napadeni SSSR Hitlerem britske a zejmena americke banky Hitlera vydatne podporovaly,
uz tenkrat zrejme pocitaly ze si prijdou na sve "az se bude porcovat rusky medved"

Od te doby se toho moc nezmenilo, a jediny duvod proc Rusko nedopadlo dosud jako Libye anebo Jugoslavie je ten ze Putin ma jaderne zbrane a "zapadni magori" jsou presvedceni ze by je pouzil......

Traduje se ze Putin si donekonecna prehraval to video s Kaddafim kdy ho dav vlaci ulicemi aby ho nasledne bez soudu povesil.
Nechtel tomu uverit, a zaroven mu doslo ze pokud by se "zapadnim demokratum" povedlo podobne rozvratit jeho zemi, dopadl by bez milosti stejne.
Nakonec tady je dobre videt jak ledovej ex-KGB jen obtizne skryva svuj vztek:
Putin: Who gave NATO right to kill Gaddafi?
https://www.youtube.com/watch?v=Iw5Ij_RFJ1Q

Pamatuju si ze i Danove byli tenkrat zaskoceny kdyz videli tu Putinovu "nasranost"

Ovsem za vodou se jini zase radovali:
Clinton on Qaddafi: We came, we saw, he died!
https://www.youtube.com/watch?v=6DXDU48RHLU

....zatímco sami s Hitlerem vesele uzavírali přátelské smlouvy. Tím se SSSR ocitl v izolaci - sám....

Rekl bych ze v tomhle se taky moc nezmenilo-vesele se "kolektivne" vyhlasujou sankce jejichz jedinym a hlavnim cilem je izolovat Rusko a dostat ho do kolen= kdyz to nejde vojensky tak se to musi povest ekonomicky.....

Pritom kazdemu Evropanovi ktery nema v palici nablito musi byt jasne ze spoluprace Evropy s Ruskem by byla pro obe strany velmi vyhodna=Rusko zaujima 1/6 zemekoule s takrka neomezenymi zasobami nerostnych surovin, Evropa ma know-how a tyto suroviny potrebuje, zaroven je pro ni snadne vyvazet na 150ti milionovy rusky trh ktery lezi "za rohem".
Tahle alternativa je ale trnem v oku USA ktere by se okamzite samo ocitlo na vedlejsi koleji, ovsem ono se tezko mnoha evropskym statum dela nezavisla zahranicni politika kdyz maji na zadnim dvorku mnohatisicovej vyzbrojenej kontigent americkych vojaku ktery ne a ne se vratit domu trebaze je 70let po valce...... vid' Angelo?
Coz je presne ten duvod trvale protiruske hysterie a navazeni dalsich a dalsich US vojaku a techniky do dalsich a dalsich evropskych zemi.

Západu jsme dobří jen jako odbytiště druhojakostní nadvýroby, levná pracovní síla a kanonenfutr proti Rusům
Zapomel's na pancovany zradlo a miliardovy vyplaty dividend ktery se z Ceska presouvaj zapadoevropskym "matkam"  :)
Soudruzi z francouzske Veolie a v podstate vsechny banky "s cizi kapitalovou ucasti" by mohly vypravet....

S Ruskem máme stále relativně dobré vztahy - může mi někdo vysvětlit, co získáme jejich zhoršováním?
No pobezime se preci schovat pod ochranna kridla americke orlice  :) jsou pro nas pripravena, rikal to ten americky soudruh cislo 3, ktery si prijel pro toho ruskeho hackera Nikulina a Pelikan mu ho darkove zabalil  :)  asi jako revans za toho 4nasobnyho americkyho vraha co prijel do Ceska vykosit hostitelskou rodinu protoze mel ve sve domovine "psychicke problemy".....

Jinak zda se, ze Rusove ta UK obvineni berou dost vazne:

Zakharova Tells Who Is Really Behind The Salisbury Anti-Russian Campaign
(Maria Zakharova, the official representative to the Ministry of Foreign Affairs, tells the way it is. )
https://www.youtube.com/watch?v=8MNKqJxPcHg

BTW tenhle rozhovor dava nahlednout do US reality a US vs Russia geopolitiky:
NSA Genius Debunks Russiagate Once & For All
https://www.youtube.com/watch?v=Sv0-Lnv0d0k

Santa Vašek Klaus

Re:SKripal vypnul GPS na 4 hodiny, jak to zjistili?
« Odpověď #49 kdy: 31. 03. 2018, 09:00:34 »
Tak s tím Nacismem mě Rusáci pobavili. Je pravda, že Hitler měl ve GB podporu, ale Rusové s ním nebyli kamarádi? Kdo si teda dělil s Německem to Polsko? Proč ruská armáda stála na břehu řeky, když němečtí vojáci masakrovali Poláky z odboje ve Varšavě? O Hitlerovi nikdo ze začátku nevěděl, co je vlastně zač a podle toho se s ním jednalo. Na jeho rasistické projevy se pohlíželo optikou tehdejší doby. USA byly tehdy taky rasistické a nebyly samy, kdo měl k ostatním národnostem rezervovaný postoj. Politika Hitlera se zkrátka tehdy nejevila ostatním státům tak zvrácená, jak ve skutečnosti byla. Co se fotek týče, je pravda, že z GB je hodně fotek. Bohužel Rusové se u masakrů v Polsku nefotili příliš často.
Ne, Rusové s ním opravdu kamarádi nebyli. To jsou lži, které jsou šířeny v poslední době za účelem očernění Rusů. Rusové celá 30. léta před Hitlerem a nacismem varovali. Jednak totiž nacismus a internacionála nejdou moc dohromady a jednak Hitler se pohrdáním národy na východ od Německa nikdy nijak netajil. Proto např. SSSR a ČSR odhodily vzájemnou nevraživost, navzájem se konečně uznaly a v roce 1935 spolu uzavřely smlouvu o vzájemné podpoře v případě útoku Německa.
SSSR se snažilo o evropský protihitlerovský pakt, ale západní mocnosti taktizovaly - jednak dávaly celkem jasně najevo, že menším zlem je pro ně nacismus než marx-leninismus, jednak se - zvláště Británie - vůbec nebránily myšlence, kdyby se do sebe pustily Německo se SSSR. Takže se do žádného protihitlerovského paktu se SSSR v žádném případě nehrnuly, účelově veškerá jednání zakopávaly do outu - známou se v tomto ohledu stala ona "slavná" cesta lodí představitelů Británie a Francie na jedno z jednání se SSSR (místo použití letadla či vlaku) na počátku r. 1939. Naproti tomu, v té době už měli Britové, Francouzi i Poláci uzavřenou s Hitlerem nějakou smlouvu o neútočení či dokonce o přátelství a vzájemné vojenské pomoci. Takže SSSR byl v situaci, kdy potenciální spojenci proti Hitlerovi alianci navrženou SSSR dost zjevně bojkotovali, zatímco sami s Hitlerem vesele uzavírali přátelské smlouvy. Tím se SSSR ocitl v izolaci - sám proti Německu, které mělo - přinejmenším u Polska a Británie - tichou (v případě Polska dokonce přiznanou) podporu proti SSSR. Za dané situace se tehdejší sovětské diplomacii jevilo jako nejlepší řešení pokusit se s Hitlerem také uzavřít podobnou smlouvu - což se nakonec uskutečnilo v paktu Molotov-Ribbentrop, jímž si v podstatě vytřeli zadek s Poláky, kteří se tak ocitli v situaci "kdo jinému jámu kopá..."
Naproti tomu Polsko uzavřelo svůj pakt Piłsudski-Hitler hned v roce 1934! Jednalo se o smlouvu o přátelství a vzájemné vojenské pomoci v případném tažení proti SSSR! Aby nedošlo k nedorozumění, nešlo o obranný, ale útočný pakt! Piłsudski si po zkušenostech z roku 1919 na SSSR brousil zuby a v Hitlerovi viděl při tomto tažení přirozeného spojence. Hitlerovi se zase hodilo, kdyby Poláci představovali první linii v tažení proti SSSR - potom by se mohl pustit do oslabeného SSSR a pak dorazit Poláky. Uzavřením paktu Molotov-Ribbentrop se jen změnilo pořadí - nejdřív vyřídit Polsko a pak se pustit do SSSR.
Rusové měli za rok 1919 (agrese Polska proti Rusku) s Poláky nevyřízené účty, takže jim uzavření takového paktu nečinilo žádné problémy. Navíc Poláci se na územích za Cursonovou linií chovali dost ohavně - prováděli normální genocidu, etnické čištění těchto území od Bělorusů, Rusů, Rusínů, Ukrajinců, Čechů, Slováků... Ale samozřejmě na to rádi zapomínají.

Jinými slovy, jestli tvrdíš, že Rusové byli s Hitlerem kamarádi, protože se podělili o Polsko - jak to tedy bylo v případě Británie a Francie, které Hitlerovi obětovali Československo, což bylo obzvláště v případě Francie dosti nehorázné, když byla spojencem ČSR? A co Polsko, které se s Hitlerem připravovalo na porcování SSSR už v roce 1934 a v roce 1938 si rádo za Hitlerovy pomoci uhryzlo z Československa? Připomínám, že toto všechno se stalo před paktem Molotov-Ribbentrop, toto všechno se stalo v době, kdy ještě SSSR naléhal na uzavření paktu proti Hitlerovi!
Takže laskavě už přestaňte o té historii lhát, záměrně zatajovat a překrucovat fakta a vybírat si jen to, co se hodí!

Neříkám, že jsme andílci a že jsme jako západní blok dokonalí.
"Jsme"??  ;D Teď jsi teda hodně pobavil! Jaké "jsme"? My v žádném západním bloku nejsme, nikdy jsme nebyli a nikdy nebudeme! Ještě před 20 lety bychom z toho mohli mít mindráky, dnes si spíš můžeme říkat "zaplaťbánbůh za to!" Západ nás nikdy nebral jako sobě rovné. Na Západě nás berou jako podlidi, stejný svrab a špínu jako Rusy. Jediný rozdíl je v tom, že Rusů se bojí. Zabít toulavého psa v ulicích Londýna je větší zločin, než umlátit řetězem nějakého českého kluka! Vzpamatuj se, OMG! Západu jsme dobří jen jako odbytiště druhojakostní nadvýroby, levná pracovní síla a kanonenfutr proti Rusům, úplně stejně jako viděl Hitler Poláky. Proto to neustálé protiruské štvaní, proto nás vzali do NATO. Což bylo mimochodem porušením podmínek, za nichž vojska Varšavského paktu opustila naše území a za nichž byl rozpuštěn SSSR. Ještě Havel vyzýval k rozpuštění obou studenoválečných paktů, ale po rozpuštění Varšavského paktu na ten "zbytek" už nějak pozapomněl a "změnil názor".
Západ nás bere za "své" jen v případě, kdy je třeba přerozdělovat migranty, doplácet na francouzské zemědělce či bankrotující jižní státy nebo kdy je třeba cedit krev za cizí zájmy, z kterých my nemáme vůbec nic - to v tom lepším případě - nebo jdou dokonce přímo proti našim vlastním zájmům.

My, jako Češi, jsme nikde v koloniích neterorizovali tamější obyvatelstvo a nedrancovali jejich přírodní bohatství, abychom to pak mohli za draho prodávat těm, co kolonie neměli a nechutně na tom bohatli, jako jiní. My jsme nikoho před válkou nepodrazili a neobětovali. My jsme (patrně jako jediný evropský stát) s Hitlerem nikdy nejednali. My jsme v moderní historii proti nikomu žádnou útočnou válku nevedli, ani jsme nikomu nerozesírali zem. My jsme nikdy neprovozovali žádnou rasovou segregaci. Když jsme na popud Spojenců odsunovali německé obyvatelstvo, tak při tom nebyl milion mrtvých, jako když organizovali přesuny obyvatel Britové v Indii.
Neříkám, že jsme andílci, ale oproti tomu "Západu" tedy andílci opravdu jsme a buďme za to sami na sebe hrdí! Neplaťme za Západ účty, které si nadělal. Nenechme se zatáhnout do jejich nebezpečných her, z nichž pro nás kouká jedině krev a pláč, ale rozhodně jimi nic nezískáme. S Ruskem máme stále relativně dobré vztahy - může mi někdo vysvětlit, co získáme jejich zhoršováním? Máme tam dobré jméno, dobrou tradici, je to velký trh, kam můžeme dodávat zboží a odkud můžeme brát suroviny. Západní státy potajmu s Rusy jednají o byznysu, zatímco my se zbavujeme našich pozic a děláme ze sebe šašky? Co z toho?
Co je nám do nějaké cizí špionážní aféry? Pravdu se stejně v dohledné době nedozvíme a že práce agenta je životu nebezpečná by mělo být snad každému jasné, ať už to dělá z přesvědčení, za peníze či z donucení. Kdy se za naše zájmy naposledy postavil nějaký západní stát, hm? Když vůči nám zavedla Kanada víza v roce 2009, kdo vyhostil jakého diplomata? Když Norsko očividně porušuje mezinárodní dohody vůči zemím Střední a Východní Evropy, kdo se za nás z toho Západu staví?

Prej "my, západní blok"!  ;D To je podobné, jako kdyby bývalý statkář, kterého knížepán přijal na svůj zámek učiniv z něj podkoního výměnou za jeho statek o sobě říkal "my, šlechta".

1. Nevybírám si fakta, ale nevylučuji, že něco neznám. Ocenil bych odkazy na zdroje o tvrzení ohledně historických souvislostí. To, že Rusové nechali povstání Poláků utopit v krvi, když mohli snadno zasáhnout, je fakt.
2. Docela vidím, že vy vesele ignorujete fakta ohledně existence Novičoku a související tvrzení o programu, přestože všechny za západu nepocházejí.
3. V současné době jsme součástí západního bloku, podíváte-li se na uzavřené mezinárodní smlouvy, zahraniční politiku a ideologické směřování nebo dokonce i na vojenské zahraniční mise, tak zjistíte jasné propojení. Ostatně - proč jsme vyloučili tři diplomaty a vydali Nikulina do USA?

reklama


Re:SKripal vypnul GPS na 4 hodiny, jak to zjistili?
« Odpověď #50 kdy: 31. 03. 2018, 09:15:33 »
Koukám, GPS už nikoho nezajímá a jede PŠM.

Ani to nebudu číst, jednom jsem náhodou narazil na jednu větu, a samozřejmě je nutné ji napravit: My (Československo) jsme vedli jednu útočnou válku (cílem byl územní zisk). Byla sice malá, ale naše.

jpu

Re:SKripal vypnul GPS na 4 hodiny, jak to zjistili?
« Odpověď #51 kdy: 31. 03. 2018, 09:27:35 »
Skripalova sa prebudila. To musel byt nejaky amater, ked namiesal taky novicok, po ktorom sa clovek preberie. Teraz cakam, ze ju niecim uplatia a bude vypovedat, ze ju otravil agent FSB, ktoremu to nariadil sam Putin. Stavat obvinenia a dokonca zavery na takych dokazoch, ze sa to kedysi vyrabalo v Sovietskom zvaze, kam uz ten svet dospel. Je jasne, ze Zapad chce Rusko roztrhat. Rusko vyfuklo Krym, Syriu. Rusko sa vie zachovat ako najvacsi diplomat. A na Zapade maju s tym problem.
Len by bolo potreba podotknut, ze kto bol stihany za zlociny napachane v Iraku vojakmi USA a NATO? Sama Clintonova povedala, ze ti mrtvi ludia stali za to. A kde su chemicke zbrane.

Santa Vašek Klaus

Re:SKripal vypnul GPS na 4 hodiny, jak to zjistili?
« Odpověď #52 kdy: 31. 03. 2018, 10:01:30 »
Koukám, GPS už nikoho nezajímá a jede PŠM.

Ani to nebudu číst, jednom jsem náhodou narazil na jednu větu, a samozřejmě je nutné ji napravit: My (Československo) jsme vedli jednu útočnou válku (cílem byl územní zisk). Byla sice malá, ale naše.
Omlouvám se za hijack vlákna, ale chtěl jsem uvést na pravou míru pár informací. Bohužel se to nějak zvrtlo...

Santa Vašek Klaus

Re:SKripal vypnul GPS na 4 hodiny, jak to zjistili?
« Odpověď #53 kdy: 31. 03. 2018, 10:02:00 »
Už toho nechám.

Santa Vašek Klaus

Re:SKripal vypnul GPS na 4 hodiny, jak to zjistili?
« Odpověď #54 kdy: 31. 03. 2018, 10:08:35 »
Skripalova sa prebudila. To musel byt nejaky amater, ked namiesal taky novicok, po ktorom sa clovek preberie. Teraz cakam, ze ju niecim uplatia a bude vypovedat, ze ju otravil agent FSB, ktoremu to nariadil sam Putin. Stavat obvinenia a dokonca zavery na takych dokazoch, ze sa to kedysi vyrabalo v Sovietskom zvaze, kam uz ten svet dospel. Je jasne, ze Zapad chce Rusko roztrhat. Rusko vyfuklo Krym, Syriu. Rusko sa vie zachovat ako najvacsi diplomat. A na Zapade maju s tym problem.
Len by bolo potreba podotknut, ze kto bol stihany za zlociny napachane v Iraku vojakmi USA a NATO? Sama Clintonova povedala, ze ti mrtvi ludia stali za to. A kde su chemicke zbrane.
Jen stručně, už se nebudu vyjadřovat. Clintovnová je kráva, za mřížema by jí bylo dobře. Ale vyvozovat z toho, že je obvinění proti Rusku křivé nebo nespravedlivé je nesmysl. Rusko sa vie zachovat ako najvacsi diplomat, ale taky sa vie zachovat ako navacsi gauner. Obojí už dokázalo předvést a s ohledem na jeho velikost (HDP - ukazatel určuje, kolik si toho může dovolit, pokud by chtělo) se předvádí více než dost. Ostatně pokud se podívám, kdo se k nám historicky choval lépe, jestli USA nebo Rusové, tak to USA jednoznačně vyhrávají.

mmm

Re:SKripal vypnul GPS na 4 hodiny, jak to zjistili?
« Odpověď #55 kdy: 31. 03. 2018, 13:23:03 »
Snad BIS něco najde ohledně těch chemických látek a proběhnou čistky. AČR se musí zbavit kolaborantů.

 

reklama