Podpořte Root - rozdíl mezi podporovateli

Daniel Kozak

Podpořte Root - rozdíl mezi podporovateli
« kdy: 11. 03. 2018, 14:11:49 »
Tak jsem tak premyslel, ze bych se zbavil reklam na rootu, tak jsem si rekl ze se stanu podporovatelem. A kdyz tak koukam na stranku https://www.root.cz/podporte/ tak nejak nevim jaky je rozdil mezi Stribrnym a Zlatym. Mam pocit ze tam driv byl rozdil ale dneska mi prijde ze je to to same. Je to tak v poradku? Jakoze clovek zaplati vic jak dvojnasobek za to same? Nejak nevidim duvod proc zvolit variantu Zlaty podporovatel.
« Poslední změna: 11. 03. 2018, 14:33:40 od Petr Krčmář »


Re:Podporte root
« Odpověď #1 kdy: 11. 03. 2018, 14:33:08 »
Dřív tam bylo roční setkání s redakcí. Proběhlo dvakrát, ale prakticky o něj nebyl ze strany podporovatelů zájem. Proto jsme ho pak zrušili.

Rozhodnutí, kolik poslat, je na každém. Není to platba za nějaké služby navíc, takhle jsme to nikdy nechtěli koncipovat. Je to vyjádření podpory oblíbenému projektu, za kterou my naopak umíme vypnout reklamu. Je ovšem na dobré vůli podporvatele, kolik chce poslat.

V kažém případě díky moc, pokud se rozhodnete na provoz takto přispět.

phpkral

Re:Podporte root
« Odpověď #2 kdy: 11. 03. 2018, 14:56:05 »
Dřív tam bylo roční setkání s redakcí. Proběhlo dvakrát, ale prakticky o něj nebyl ze strany podporovatelů zájem. Proto jsme ho pak zrušili.
Tak aby někdo jel přez republiku podkat třeba Ježka ... :o

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Podpořte Root - rozdíl mezi podporovateli
« Odpověď #3 kdy: 11. 03. 2018, 15:06:51 »
Nevim, ale nemuze byt podkavani treba trestne? Co na to litera zakona?

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Podporte root
« Odpověď #4 kdy: 11. 03. 2018, 15:20:46 »
Dřív tam bylo roční setkání s redakcí. Proběhlo dvakrát, ale prakticky o něj nebyl ze strany podporovatelů zájem. Proto jsme ho pak zrušili.
... přez republiku podkat ...
Nebo nedej bože Tebe


Daniel Kozak

Re:Podporte root
« Odpověď #5 kdy: 11. 03. 2018, 15:41:15 »
Dřív tam bylo roční setkání s redakcí. Proběhlo dvakrát, ale prakticky o něj nebyl ze strany podporovatelů zájem. Proto jsme ho pak zrušili.

Rozhodnutí, kolik poslat, je na každém. Není to platba za nějaké služby navíc, takhle jsme to nikdy nechtěli koncipovat. Je to vyjádření podpory oblíbenému projektu, za kterou my naopak umíme vypnout reklamu. Je ovšem na dobré vůli podporvatele, kolik chce poslat.

V kažém případě díky moc, pokud se rozhodnete na provoz takto přispět.

JJ predpokladal jsem, ze to takto bude, ale na prvni pohled je to zavadejici. Mozna bych tam pridal neco ve smyslu, ze u uctu bude uvedeno zlaty/stribrny podporovatel (teda pokud to tak je, mam pocit ze neco takoveho tu ve forech vidim)

phpkral

Re:Podporte root
« Odpověď #6 kdy: 11. 03. 2018, 17:04:45 »
Dřív tam bylo roční setkání s redakcí. Proběhlo dvakrát, ale prakticky o něj nebyl ze strany podporovatelů zájem. Proto jsme ho pak zrušili.
... přez republiku podkat ...
Nebo nedej bože Tebe
ja nepodporuji :P

fela

Re:Podpořte Root - rozdíl mezi podporovateli
« Odpověď #7 kdy: 12. 03. 2018, 08:38:19 »
Podporovať treba. I root.cz, alebo napr. taky gnu.org.
Bez týchto organizácií by sme boli bez práce ;)

kajamaras

Re:Podporte root
« Odpověď #8 kdy: 12. 03. 2018, 08:57:51 »
Tak aby někdo jel přez republiku podkat třeba Ježka ... :o

čo to také "pod kat"?  Jakože dostat Ježka pod sekyru bo co?
To neni fér, já mám ježky rád...

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Podporte root
« Odpověď #9 kdy: 12. 03. 2018, 09:16:11 »
čo to také "pod kat"?  Jakože dostat Ježka pod sekyru bo co?
To neni fér, já mám ježky rád...

Vy neznate tu pisnicku od Sucheho "Podkal podkan podkana"?

Re:Podpořte Root - rozdíl mezi podporovateli
« Odpověď #10 kdy: 12. 03. 2018, 09:16:28 »
Podporovať treba. I root.cz, alebo napr. taky gnu.org.
Bez týchto organizácií by sme boli bez práce ;)

Co tak duleziteho GNU poskytuje? Napada mne jenom GCC. Byvaly casy, kdy to bylo jinak, ale dnes mi prijde, ze GNU uz zdaleka neni tak dulezite, jak byvalo.

m

Re:Podpořte Root - rozdíl mezi podporovateli
« Odpověď #11 kdy: 12. 03. 2018, 12:31:07 »
Podporovať treba. I root.cz, alebo napr. taky gnu.org.
Bez týchto organizácií by sme boli bez práce ;)

Co tak duleziteho GNU poskytuje? Napada mne jenom GCC. Byvaly casy, kdy to bylo jinak, ale dnes mi prijde, ze GNU uz zdaleka neni tak dulezite, jak byvalo.
vtipalku

Re:Podpořte Root - rozdíl mezi podporovateli
« Odpověď #12 kdy: 12. 03. 2018, 13:50:36 »
Podporovať treba. I root.cz, alebo napr. taky gnu.org.
Bez týchto organizácií by sme boli bez práce ;)

Co tak duleziteho GNU poskytuje? Napada mne jenom GCC. Byvaly casy, kdy to bylo jinak, ale dnes mi prijde, ze GNU uz zdaleka neni tak dulezite, jak byvalo.
vtipalku

Tak co?

AW

Re:Podpořte Root - rozdíl mezi podporovateli
« Odpověď #13 kdy: 12. 03. 2018, 13:56:11 »
Co tak duleziteho GNU poskytuje? Napada mne jenom GCC. Byvaly casy, kdy to bylo jinak, ale dnes mi prijde, ze GNU uz zdaleka neni tak dulezite, jak byvalo.
https://www.gnu.org/software/

Re:Podpořte Root - rozdíl mezi podporovateli
« Odpověď #14 kdy: 12. 03. 2018, 14:15:52 »
Co tak duleziteho GNU poskytuje? Napada mne jenom GCC. Byvaly casy, kdy to bylo jinak, ale dnes mi prijde, ze GNU uz zdaleka neni tak dulezite, jak byvalo.
https://www.gnu.org/software/

To znam. Ale jak byvalo driv GNU prakticky neopomenutlne, tak dneska? Z tech veci, bez kterych tezko zit, mne skutecne napada jenom to GCC a i to ma namale - clang jede.