Deprese z oboru

Dokebi

Deprese z oboru
« kdy: 23. 02. 2018, 00:32:06 »
Jsem pod agenturou jako senior vyvojar a na bodyshop me prodavaji dal. Driv jsem pracoval pro jeden korporat, kterej sliboval "karierni rust", ale jedinej rust tam zazivaly recepcni, co po preblafnuti managerovi se stavaly jeho ASSistentkami. Obcas zaplatili nejaky to skoleni ale vetsinou to bylo pro IT delniky.

Cilem bylo dostat se k navrhu architektury, ale nebyl ani mentro, ani prilezitost. Proste sweatshop sed tam a co nejrychlejc nabus tasky z jiry. Kazdej den.

V bodyshopu je bohuzel to samy v blede modrym, ale jsou za to dobry prachy a casto se meni prostredi a je mozny homeoffice, coz mi vyhovuje.

Buseni probiha stylem musi to bejt co nejrychlejc, nestihame. Kazdej projekt. Clovek se nic nenauci, neni na nic cas. Po vecerech ctu IT klasiky a pouceni z fail projektu a proste se zajimam, ale jsem jako by chycenej v tyhle nekonecny busici smycce a nevim jak z ni ven. Kamkoli prijdu, mam jen sedet a busit tasky, protoze se nestiha. Neverim tomu, ze se da nekde udelat kariera. Kazdej jen shani delniky a busice, co to rychle namlatej. Delam v Jave a vlastne je mi uplne u zadeke, jestli bych treba musel menit jazyk.

Takhle jen busim, vyleju hlavu, busim a tak porad dokola. Zkusenosti jen masa kodu, kterou mozek nikdy neulozi, takze az budu pro managery "moc starej", asi skoncim na pracaku. Dost me to sere a je to depresivni.

Pepik

Re:Deprese z oboru
« Odpověď #1 kdy: 23. 02. 2018, 01:01:41 »
Jdi delat k nam na stavbu tam te roupy rychle prejdou ;D

Labrat

« Odpověď #2 kdy: 23. 02. 2018, 01:19:51 »
Dovzdělat se a na high-paying job. Je jich všude plno.

Lama

« Odpověď #3 kdy: 23. 02. 2018, 02:54:47 »
Vyssser se na to... ;)

BTW tipuju, že by to mohlo být další ftipné vlákno.

MasoxCZ

« Odpověď #4 kdy: 23. 02. 2018, 05:48:35 »
Začni psát epizody BOFH nebo malovat komixy na root.cz.

uf

« Odpověď #5 kdy: 23. 02. 2018, 08:10:06 »
Děláš z domova a za dobrý prachy (co tím myslíš?), to je dost dobré. Ještě nějakou dobu buš a pak můžeš změnit místo třeba za lepší náplň a horší prachy, nebo za něco úplně jiného.

XXX

« Odpověď #6 kdy: 23. 02. 2018, 08:19:30 »
Co si zkusit rozjet nejakej vlastni projekt?

Jura

« Odpověď #7 kdy: 23. 02. 2018, 08:42:05 »
Zaklad je zbavit se agentury. Proc ma nekdo potrebu, proboha, zivit tyhle vyzirky donekonecna?

Jako chapu, kdyz tam treba zustanu pul roku jako "podekovani" za nalezeni prace. Ale je to pro ne byznys. Nic jim nedluzis, tak je posli do paaaa...

XXX

« Odpověď #8 kdy: 23. 02. 2018, 09:27:47 »
Na nektere projekty se proste pres agentutru nedostanes...sam na jednom takovem projektu jsem, agenture fakturuju 8k/MD a je mi uplne jedno kolik si dava navic agentura. Kazdopadne jsem si jisty, ze prostor pro rust me sazby urcite je a budu jej vyzadovat pri dalsim/kazdem vyprseni kontraktu (zde mi je zase uplne jedno jestli moje navyseni pokryje agentura nebo cilovy zakaznik)

predes

« Odpověď #9 kdy: 23. 02. 2018, 11:16:29 »
Zkus brát deprex. Ten je určen na léčbu deprese.

JardaP .

• 11 064
    • Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. 02. 2018, 11:26:29 »
A manazera preblafnout jsi zkousel?