Velikost aplikací aneb jak klesá úroveň vývoje

Otrasník

Re:Velikost aplikací aneb jak klesá úroveň vývoje
« Odpověď #165 kdy: 05. 02. 2018, 15:10:07 »
@kiwi
Tak jednoduché to není. On ten Nový Zákon je mnohem komplikovanější, vyžaduje opakovanou četbu a vlastní přemýšlení. A i na ty politiky platí, po ovoci poznáte je. Nestačí mít jen hezké řeči.
Dejte si pozor, aby Vás nezačal sledovat Výbor pro neevropskou činnost.


Unknown

Re:Velikost aplikací aneb jak klesá úroveň vývoje
« Odpověď #166 kdy: 05. 02. 2018, 15:19:20 »
vy ten seriál asi nechápete. Humphrey je negativní postava. Vychcaný pseudointelektuál manipulující slušným ministrem. Co se týče armádních odvodů, řešených v tom videu, nebyl by problém je odsouhlasit demokraticky, pokud by armáda přestala válčit na druhém konci světa a opravdu sloužila jen k obraně. Většina lidí by byla pravděpodobně pro odvody. Žoldákům nelze důvěřovat.
Mohl byste vyjmenovat par pozitivnich postav z realne politiky?

Jen namatkou treba Libor Michalek ci Ivan Gabal (ten minula snemovna)

Vnimani "kvality" politika je vetsinou dost subjektivni zalezitost uzce spojena s ocekavanimi a celkovym nastavenim hodnotitele. Ve verejnem deni byva navic zhusta cin samotny odstinen od jeho interpretace navenek. Interpretace cinu je totiz nedilnou soucasti politickeho boje, dost casto dulezitejsi nez ciny samotne.
Navic politik byva postaven pred vyber mene spatneho reseni nepomerne casteji nez obcane u voleb, a neni tedy problem vzit politika ktery mi z nejakeho duvodu neni sympaticky a vsechna mene spatna (a presto spatna) rozhodnuti mu ometat o usta pri soucasnem zamlceni tech dobrych.
Může být kvalita založena na udávání? Kvalitu politika definuje Nový Zákon.
Udavani ma byt je emocionalne podbarvene oznaceni "oznameni trestneho cinu" ktere ma kazdy ze zakona povinnost ucinit?

Tim anonymni spisek nic nedefinuje, ten ma spoustu nedostatku sam o sobe https://www.youtube.com/watch?v=KZ7KubM-R4E

yyy

Re:Velikost aplikací aneb jak klesá úroveň vývoje
« Odpověď #167 kdy: 05. 02. 2018, 15:27:48 »
@yyy

Ve válce, a my jsme ve válce, média nestranná být nemohou, musí být pronárodní. Proto taky neomarxistická EU v ní podlehne a nakonec se bezvýhradně podřídí Číně. Na EU bych proto nespoléhal.

EU zahnutost okurek používá k bagatelizaci utahování šroubu pomocí všemožných regulací, informovat o problému skrze zahnutost okurek je v zájmu eurokratů, nikoliv našem národním. I když to tak na první pohled vypadá.

Už to PROSÍM nehul.
Na tohle fakt reagovat nechci, protože kontruktivní diskusi si představuju jinak.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Velikost aplikací aneb jak klesá úroveň vývoje
« Odpověď #168 kdy: 05. 02. 2018, 17:22:18 »
Jen namatkou treba Libor Michalek ci Ivan Gabal (ten minula snemovna)

Ze by vyjimka, ktera potvrzuje pravidlo? Anebo pri zvracenosti celeho systemu by se daly vymyslet konspiracni teorie o tom, ze tam Michalka pustili s tim, ze ho pusti k urcitym informacim a on pak zlikviduje urcite lidi.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Velikost aplikací aneb jak klesá úroveň vývoje
« Odpověď #169 kdy: 05. 02. 2018, 17:24:18 »
Humphrey není politik, je to nevolený úředník. Jako ti v Bruseli.

Z Wikipedie:

Politik, z řeckého politikos (πολιτικός - občanský, státní, veřejný), polites (πολίτης - občan, krajan), a polis (πόλις - město, obec, stát)[1], je osoba aktivně angažovaná v ovlivňování veřejných pravidel a rozhodování, tj. v politice.

Kde presne tam pisi, ze musi byt voleny?


Tomáš Marný

Re:Velikost aplikací aneb jak klesá úroveň vývoje
« Odpověď #170 kdy: 05. 02. 2018, 18:10:22 »
Humphrey není politik, je to nevolený úředník. Jako ti v Bruseli.

Z Wikipedie:

Politik, z řeckého politikos (πολιτικός - občanský, státní, veřejný), polites (πολίτης - občan, krajan), a polis (πόλις - město, obec, stát)[1], je osoba aktivně angažovaná v ovlivňování veřejných pravidel a rozhodování, tj. v politice.

Kde presne tam pisi, ze musi byt voleny?

Úředník nemá ovlivňovat veřejná pravidla, ale pouze je vykonávat a dohlížet na jejich dodržování. Ani tohle nevíte?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Velikost aplikací aneb jak klesá úroveň vývoje
« Odpověď #171 kdy: 05. 02. 2018, 18:55:45 »
Úředník nemá ovlivňovat veřejná pravidla, ale pouze je vykonávat a dohlížet na jejich dodržování. Ani tohle nevíte?

Neni dulezite, co ma delat, ale to, co dela. Take neni dulezite, je-li Humphrey urednik nebo neco jineho. Dulezite je, ze postava Humphreye zretelne byla napsana nekym, kdo videl do zakulisi politiky a podobnost mezi Humphreyem a nekterymi realnymi lidmi v politice neni ciste nahodna.

Ivan Nový

Re:Velikost aplikací aneb jak klesá úroveň vývoje
« Odpověď #172 kdy: 05. 02. 2018, 19:13:40 »
Úředník nemá ovlivňovat veřejná pravidla, ale pouze je vykonávat a dohlížet na jejich dodržování. Ani tohle nevíte?

Neni dulezite, co ma delat, ale to, co dela. Take neni dulezite, je-li Humphrey urednik nebo neco jineho. Dulezite je, ze postava Humphreye zretelne byla napsana nekym, kdo videl do zakulisi politiky a podobnost mezi Humphreyem a nekterymi realnymi lidmi v politice neni ciste nahodna.
A Humpherey nevychází jako slušný člověk, ale jako cynický lotr, který jde jen za svým prospěchem a na ostatní kašle a nikoho nectí, ti politici alespoň ctí voliče tím, že se voleb zcela autenticky bojí. Humpreyové ne. Například služební zákon, který platí u nás, je zločin, zničil i ty zbytky demokracie co tu byly. K čemu volby, když Hupreyové za zády volených politiků si steně udělají co budou chtít, nebo co si u nich koupí ti z Bruselu.

Ivan Nový

Re:Velikost aplikací aneb jak klesá úroveň vývoje
« Odpověď #173 kdy: 05. 02. 2018, 19:20:29 »
vy ten seriál asi nechápete. Humphrey je negativní postava. Vychcaný pseudointelektuál manipulující slušným ministrem. Co se týče armádních odvodů, řešených v tom videu, nebyl by problém je odsouhlasit demokraticky, pokud by armáda přestala válčit na druhém konci světa a opravdu sloužila jen k obraně. Většina lidí by byla pravděpodobně pro odvody. Žoldákům nelze důvěřovat.
Mohl byste vyjmenovat par pozitivnich postav z realne politiky?

Jen namatkou treba Libor Michalek ci Ivan Gabal (ten minula snemovna)

Vnimani "kvality" politika je vetsinou dost subjektivni zalezitost uzce spojena s ocekavanimi a celkovym nastavenim hodnotitele. Ve verejnem deni byva navic zhusta cin samotny odstinen od jeho interpretace navenek. Interpretace cinu je totiz nedilnou soucasti politickeho boje, dost casto dulezitejsi nez ciny samotne.
Navic politik byva postaven pred vyber mene spatneho reseni nepomerne casteji nez obcane u voleb, a neni tedy problem vzit politika ktery mi z nejakeho duvodu neni sympaticky a vsechna mene spatna (a presto spatna) rozhodnuti mu ometat o usta pri soucasnem zamlceni tech dobrych.
Může být kvalita založena na udávání? Kvalitu politika definuje Nový Zákon.
Udavani ma byt je emocionalne podbarvene oznaceni "oznameni trestneho cinu" ktere ma kazdy ze zakona povinnost ucinit?

Tim anonymni spisek nic nedefinuje, ten ma spoustu nedostatku sam o sobe https://www.youtube.com/watch?v=KZ7KubM-R4E

Tím odkazem v tomto kontextu chcete zešměšnit sebe a nebo ty divadelníky?

mmm

Re:Velikost aplikací aneb jak klesá úroveň vývoje
« Odpověď #174 kdy: 05. 02. 2018, 19:39:55 »
průzkum veřejného mínění není referendum. Otázky referenda jsou známy předem a diskutuje se o nich. Manipulativní otázky nemají šanci.

To se kompenzuje masivni medialni masazi pred referendem. Je uplne jedno, jestli manipulace ma podobu samotne otazky nebo zaplavy propagandy v mediich.

lživá propaganda v médiích podle všeho nefunguje, proto máte z demokracie strach.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Velikost aplikací aneb jak klesá úroveň vývoje
« Odpověď #175 kdy: 05. 02. 2018, 21:08:20 »
A Humpherey nevychází jako slušný člověk, ale jako cynický lotr, který jde jen za svým prospěchem a na ostatní kašle a nikoho nectí,

No, typicky politik, neni-liz pravda?

Citace
ti politici alespoň ctí voliče tím, že se voleb zcela autenticky bojí.

Politik volice necti, jinak by si volebnim programem nevytiral rit jiz v okamziku vyhlaseni volebnich vysledku. Nutnost propasirovat se pres volice je holt riziko hry v situacich, kdy se za vlastni neuspechy nepodarilo dostatecne presvedcive obvinit nekoho jineho a volebni propaganda nebyla dostatecne vypecena.

Proto dnes ma tolik politiku na musce EU, kterou obvinuji uplne ze vseho a spatne je uz i to, ze nam davaji dotace. To, jestli se v dane veci EU vubec nejak angazuje, pak neni podstatne. Volic s vytrenovanymi Pavlovovymi reflexy to spolkne i s navijakem a fakta neoveruje. Vsak jiz leta soudruzi trenuji u volice prave polykaci reflex.

Ivan Nový

Re:Velikost aplikací aneb jak klesá úroveň vývoje
« Odpověď #176 kdy: 05. 02. 2018, 21:14:45 »
A Humpherey nevychází jako slušný člověk, ale jako cynický lotr, který jde jen za svým prospěchem a na ostatní kašle a nikoho nectí,

No, typicky politik, neni-liz pravda?

Citace
ti politici alespoň ctí voliče tím, že se voleb zcela autenticky bojí.

Politik volice necti, jinak by si volebnim programem nevytiral rit jiz v okamziku vyhlaseni volebnich vysledku. Nutnost propasirovat se pres volice je holt riziko hry v situacich, kdy se za vlastni neuspechy nepodarilo dostatecne presvedcive obvinit nekoho jineho a volebni propaganda nebyla dostatecne vypecena.

Proto dnes ma tolik politiku na musce EU, kterou obvinuji uplne ze vseho a spatne je uz i to, ze nam davaji dotace. To, jestli se v dane veci EU vubec nejak angazuje, pak neni podstatne. Volic s vytrenovanymi Pavlovovymi reflexy to spolkne i s navijakem a fakta neoveruje. Vsak jiz leta soudruzi trenuji u volice prave polykaci reflex.
Vy si prostě myslíte, že víte, co by jak mělo být. Ale to neví žádný politik, ale ani žádný úředník, to může nalézt jedině trh. A protože to nechápete, jste frustrovaný. Určitá pravidla, jak se chovat v tomto neurčitém a nejistém prostředí, poskytuje Nový Zákon. A jsou to pravidla, která posilují kognitivní schopnosti kolektivu.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Velikost aplikací aneb jak klesá úroveň vývoje
« Odpověď #177 kdy: 05. 02. 2018, 21:17:24 »
lživá propaganda v médiích podle všeho nefunguje, proto máte z demokracie strach.

Lzivou propagandu delali komousi. Clovek pak se k pravde dostal casto pouhou negaci tvrzeni. Dnes propaganda je sofistikovanou smesi lzi, polopravd, pravd a emocionalnich zvastu a clovek, ktery neni detailne informovan z dobreho zdroje (ktery stejne neexistuje) nedokaze odlisit jedno od druheho.

Amici objevili puvab propagandy ve tricatych letech minuleho stoleti. A svete div se, v propagande nadale pokracuji. Proc by ne, kdyz zjistili, jak pekne to funguje? Maji na to nejspise cele tymy profesionalnich baronu Prasilu, psychologu a dalsich, ktere rekrutovali podle kriteria neexistujicich moralnich zabran.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Velikost aplikací aneb jak klesá úroveň vývoje
« Odpověď #178 kdy: 05. 02. 2018, 21:23:51 »
Vy si prostě myslíte, že víte, co by jak mělo být. Ale to neví žádný politik, ale ani žádný úředník, to může nalézt jedině trh. A protože to nechápete, jste frustrovaný. Určitá pravidla, jak se chovat v tomto neurčitém a nejistém prostředí, poskytuje Nový Zákon. A jsou to pravidla, která posilují kognitivní schopnosti kolektivu.

Jiste, nikdo nevi, co ma byt, ale slepy trh to najde. Tak asi kazdy vi, ze valky by nemely byt, ale trh tvrdi opak, protoze z valek je nejvetsi profit. Samozrejme ne tech, kteri jsou primymi ucastniky konfliktu, ale na ty zbrojarske koncerny serou.

Z tohoto pohledu je vas Novy zakon jednim z nejvetsich selhani v historii lidstva. Miluj blizniho sveho, ale valcilo se v jednom kuse a jeste soudruzi zvanili, ze buh je na jejich strane a kolikrat na to meli i vypecene nabozenske oduvodneni, napriklad to, ze ti druzi veri v Boha trochu jinak - napriklad Hugenoti, jejichz potomci dodnes ziji v Irsku a Britanii, by mohli vypravet.

Unknown

Re:Velikost aplikací aneb jak klesá úroveň vývoje
« Odpověď #179 kdy: 05. 02. 2018, 21:24:21 »
vy ten seriál asi nechápete. Humphrey je negativní postava. Vychcaný pseudointelektuál manipulující slušným ministrem. Co se týče armádních odvodů, řešených v tom videu, nebyl by problém je odsouhlasit demokraticky, pokud by armáda přestala válčit na druhém konci světa a opravdu sloužila jen k obraně. Většina lidí by byla pravděpodobně pro odvody. Žoldákům nelze důvěřovat.
Mohl byste vyjmenovat par pozitivnich postav z realne politiky?

Jen namatkou treba Libor Michalek ci Ivan Gabal (ten minula snemovna)

Vnimani "kvality" politika je vetsinou dost subjektivni zalezitost uzce spojena s ocekavanimi a celkovym nastavenim hodnotitele. Ve verejnem deni byva navic zhusta cin samotny odstinen od jeho interpretace navenek. Interpretace cinu je totiz nedilnou soucasti politickeho boje, dost casto dulezitejsi nez ciny samotne.
Navic politik byva postaven pred vyber mene spatneho reseni nepomerne casteji nez obcane u voleb, a neni tedy problem vzit politika ktery mi z nejakeho duvodu neni sympaticky a vsechna mene spatna (a presto spatna) rozhodnuti mu ometat o usta pri soucasnem zamlceni tech dobrych.
Může být kvalita založena na udávání? Kvalitu politika definuje Nový Zákon.
Udavani ma byt je emocionalne podbarvene oznaceni "oznameni trestneho cinu" ktere ma kazdy ze zakona povinnost ucinit?

Tim anonymni spisek nic nedefinuje, ten ma spoustu nedostatku sam o sobe https://www.youtube.com/watch?v=KZ7KubM-R4E

Tím odkazem v tomto kontextu chcete zešměšnit sebe a nebo ty divadelníky?
Vyblij bibli....