P: Case bigtower Chieftec a SB Creative X-Fi Elite Pro

P: Case bigtower Chieftec a SB Creative X-Fi Elite Pro
« kdy: 30. 01. 2018, 10:29:18 »
Nabízím http://www.chieftec.com/CA01.html v modré metalíze, ten vlevo. Krom lehkých skrábanců je jako nová.
Jen dodávám, že mne začal vybrovat s klasickýma hdd. Doporucil bych ho nekam do produkce, kde se to stratí nebo na něco alá server. Mnělo by to uchladit cokoliv. Jako bodus přidám pwm regulár pro 4 větráky https://www.czc.cz/coolermaster-ald-v03-uk-aerogate-iii/29436/produkt .
2x obdobu https://www.czc.cz/arctic-fan-f12-pro-pwm/63056/produkt
+ nějaké menší větráky na ofuk HDD.
Moje predstava je aspoň 500.

Pak https://www.czc.cz/creative-labs-x-fi-elite-pro-64mb-x-ram/33633/produkt , coz je slusna zvukovka, jen není muzikantská, tj. neumí fantomové napájení mikrofonu.
Je plně funkční a nidky jsem s ní neměl problém. Mám jak externí box, tak jeho podstavec a dálkové ovládání. DVD média už asi nenajdu. Podpora win 10 je.

Skuste nabídnout. Žádný doklad nevystavím, prodávám jako soukromá osoba.

Nabízím i jinde, na zvukovku mám nabídku 1k + poštu, ale prachy bude mít až 8.2.

PS: Case je asi jedině na osobní předání u mne a zvukovka to samé. Jsu 5km od Blanska, okres Blansko. S tím, že jsem ochoten se se zvukovkou otočit v Brně (Blansko je samozřejmost), ale Brno jen v případě vážného zájmu. Na čemz bych se domlouval přes pm.




Re:P: Case bigtower Chieftec a SB Creative X-Fi Elite Pro
« Odpověď #3 kdy: 30. 01. 2018, 16:48:11 »
Takže, zvukovka je za danou cenu prodaná, pokud se na tom do zítřka, než ji pošlu nic nezmění.

Re:P: Case bigtower Chieftec a SB Creative X-Fi Elite Pro
« Odpověď #4 kdy: 30. 01. 2018, 18:57:56 »
Tak i case asi půjde.


Re:P: Case bigtower Chieftec a SB Creative X-Fi Elite Pro
« Odpověď #5 kdy: 30. 01. 2018, 19:20:10 »
Tak case je volne. Lidi nečtou, kde se dá vyzvednout.

Re:P: Case bigtower Chieftec a SB Creative X-Fi Elite Pro
« Odpověď #6 kdy: 01. 02. 2018, 10:34:59 »
Tak jsem case vystavil na aukru, pokud by to s tim pohlo, od 1kc v aukci a 500kc hned.

?

Re:P: Case bigtower Chieftec a SB Creative X-Fi Elite Pro
« Odpověď #7 kdy: 01. 02. 2018, 22:49:21 »
Předpokládám, že zítra postneš link na aukro, pozítří napíšeš, že stále nikdo nepřihodil, popozítří, že nejvyšší příhoz je ta koruna a tak dále.

Re:P: Case bigtower Chieftec a SB Creative X-Fi Elite Pro
« Odpověď #8 kdy: 02. 02. 2018, 00:19:16 »
Dik za pripomenuti https://aukro.cz/chieftec-bigtower-chieftec-ca-01-modra-metaliza-6922739399

Jinak o co ti jde? Neber to osobne. Puvodne jsem sem ten link nechtel ani davat.

Ja to jen nechci vyhodit. Co se ti nezda pokud to nekdo vydrazi za 1kc, tak bohuzel, pro mne.
Takto jsem se zachoval pokazde.

Komu brani mne nabidnout jeho variantu. Je mne jasne ze se toho case jen tak nezbavim.

Hmm a dik za to, ze jsi mne to posunul nahoru.

PS: Snad nejsme na zive.
« Poslední změna: 02. 02. 2018, 00:29:16 od cejny »

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:P: Case bigtower Chieftec a SB Creative X-Fi Elite Pro
« Odpověď #9 kdy: 02. 02. 2018, 07:14:00 »
Nabídka je to hezká. Kdo umí počítat, ví, že 500 je už jen za ty větráky... Řekl bych, že máš dobrou představu o ceně, ale bude to limitovat osobní předání a taky velikost skříně. Ne každýmu se hodí pravej big tower... Držím palce, ať se prodá a ještě někomu poslouží ;-)

?

Re:P: Case bigtower Chieftec a SB Creative X-Fi Elite Pro
« Odpověď #10 kdy: 02. 02. 2018, 11:26:54 »
V pohodě, jen se mi nelíbí, že každej den posouváš téma nahoru, což je v bazaru imho zbytečný, neboť je tu pár témat týdně. Když už zmiňuješ aukro, je fajn sem ten link rovnou hodit, potencionálním zájemcům tím ušetříš hledání.

Aukce za kačku jsou super - ty máš možnost dostat víc, kupující má možnost mít to v podstatě za odnos. Oproti portálům nabízejícím věci jen za odvoz, kde ti 20 zájemců naslibuje hory doly, jsou navíc příhozy na aukru v podstatě závazné.

500Kč ta skříň hodnotu pro kupujícího určitě má, i kdyby ji měl koupit za 1kč a jet si pro ni autobusem přes půl ČR.


Cek

Re:P: Case bigtower Chieftec a SB Creative X-Fi Elite Pro
« Odpověď #11 kdy: 02. 02. 2018, 11:37:53 »
V pohodě, jen se mi nelíbí, že každej den posouváš téma nahoru, což je v bazaru imho zbytečný, neboť je tu pár témat týdně. Když už zmiňuješ aukro, je fajn sem ten link rovnou hodit, potencionálním zájemcům tím ušetříš hledání.

Aukce za kačku jsou super - ty máš možnost dostat víc, kupující má možnost mít to v podstatě za odnos. Oproti portálům nabízejícím věci jen za odvoz, kde ti 20 zájemců naslibuje hory doly, jsou navíc příhozy na aukru v podstatě závazné.

500Kč ta skříň hodnotu pro kupujícího určitě má, i kdyby ji měl koupit za 1kč a jet si pro ni autobusem přes půl ČR.

Tak zrovna u tohohle tematu jsem nejakou zavratnou snahu o posun nahoru nevidel a prislo mi uplne v pohode, pridaval info o tom, co za info stalo, a casove to neprehanel.

Re:P: Case bigtower Chieftec a SB Creative X-Fi Elite Pro
« Odpověď #12 kdy: 02. 02. 2018, 15:20:39 »
Muzu rici, ze jsem takto slusne jednani ani necekal.

Jinak pro ty co neznaj, dost podstanta informace. CAse podporuje ATX, EATX EBB3.0 format desek.
Jdou osadit i serverove desky s 2 fyzikymi cpu. Tohle se asi o vetsine case rici neda.

PS: Ja to na aukro nechtel davat, prave kvuli riziku, ze ji tam prodam za smesnou sumu. Coz ted nejak dopadne :D .

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:P: Case bigtower Chieftec a SB Creative X-Fi Elite Pro
« Odpověď #13 kdy: 07. 02. 2018, 16:10:59 »
Muzu rici, ze jsem takto slusne jednani ani necekal.

Jinak pro ty co neznaj, dost podstanta informace. CAse podporuje ATX, EATX EBB3.0 format desek.
Jdou osadit i serverove desky s 2 fyzikymi cpu. Tohle se asi o vetsine case rici neda.

PS: Ja to na aukro nechtel davat, prave kvuli riziku, ze ji tam prodam za smesnou sumu. Coz ted nejak dopadne :D .
Na aukru už není. Za kolik teda šla? Jestli ji někdo koupil a není to tajné... :-)

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:P: Case bigtower Chieftec a SB Creative X-Fi Elite Pro
« Odpověď #14 kdy: 07. 02. 2018, 17:47:40 »
Muzu rici, ze jsem takto slusne jednani ani necekal.

Jinak pro ty co neznaj, dost podstanta informace. CAse podporuje ATX, EATX EBB3.0 format desek.
Jdou osadit i serverove desky s 2 fyzikymi cpu. Tohle se asi o vetsine case rici neda.

PS: Ja to na aukro nechtel davat, prave kvuli riziku, ze ji tam prodam za smesnou sumu. Coz ted nejak dopadne :D .
Na aukru už není. Za kolik teda šla? Jestli ji někdo koupil a není to tajné... :-)

Po kliknutí na odkaz na Aukro problikne 500,- aktuální cena a pak zmizí s tím, že už nabídka skočila. Tak předpokládám, že to bylo těch 500,-