Virtualizace a loadbalancing jak na to?

Chipset_

Virtualizace a loadbalancing jak na to?
« kdy: 29. 01. 2018, 10:34:52 »
Zdravím,

jak nejúčiněji a nejlépe začít na svém virtualu simulovat nějaký loadbalancing a nastavení virtualizace přes Xen, KVM (OpenStack), LXD?

Díky za případné rady a tipy. Google použít umím, ale know how se občas hodí :-)


blb

Re:Virtualizace a loadbalancing jak na to?
« Odpověď #1 kdy: 29. 01. 2018, 16:35:14 »
Vazne podezrivam Internet Info, ze si zaplatila bandu studenty na vytvareni debilnich postu na foru. Asi aby bylo vic obsahu zajimavyho pro Google nebo nevim.
A to je tenhle post jeden z tech pricetnejsich!

urednikx

Re:Virtualizace a loadbalancing jak na to?
« Odpověď #2 kdy: 29. 01. 2018, 19:14:29 »
Vazne podezrivam Internet Info, ze si zaplatila bandu studenty na vytvareni debilnich postu na foru. Asi aby bylo vic obsahu zajimavyho pro Google nebo nevim.
A to je tenhle post jeden z tech pricetnejsich!
Ja sem si temer jisty s tim, ze ta temata se tu zadavaji schvalne. Vetsinou to sou nesvepravne hlouposti a tentokrat zas docela slozite tema ktere se ani neda jednoduse popsat.
Podle me zbiraji clicky a ldmazy do vybledavace.

Ale.vinit jenelze. Zacatecnik se toho moc nedozvi a profesiknal sem nepujde. Tak tu nechavani bez overene registrace spamovat deti.

Honza

Re:Virtualizace a loadbalancing jak na to?
« Odpověď #3 kdy: 29. 01. 2018, 19:30:09 »
Ale já se tomu ani nedivim, když je tady tolik ochotných diskutujících, kteří se snaží poradit zadarmo... Nicméně peníze vydělá reklamka..

Tomas2

  • ****
  • 310
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Virtualizace a loadbalancing jak na to?
« Odpověď #4 kdy: 29. 01. 2018, 19:53:18 »
Ale já se tomu ani nedivim, když je tady tolik ochotných diskutujících, kteří se snaží poradit zadarmo... Nicméně peníze vydělá reklamka..

člověk by poradil, kdyby bylo co poradit. Tohle je tak široké téma a tak obecně zadané, že na to nelze nic napsat, než jsem hodit odkazy na řadu knih a manuálů, což ale asi není to co tazatel chce. Hodilo by se trochu otázku rozvést.