Slušně platící korporáty v Praze

krakonos

Slušně platící korporáty v Praze
« kdy: 17. 01. 2018, 23:00:02 »
Zdravim,
zacinam se rozhlizet po praci, a chci se zeptat na korporaty v Praze jake mate zkusenosti,
jsem tak trochu linux admin, trochu znam oracle , bash perl, ansible , ...
mam nejake dev ops pozice vyhlidnute , ale chci se zeptat na kokretni firmy jake  mate zkusenosti :
Diebold wixdorf byl jsem tam na support pozici dali by  70K  Kc  + 13 14 plat (kvartalne) ale jenom jsem skousel  tam bych nelezl
Gemalto hledaji integration expert , co jsem slysel  tak nic moc benefity zadny 13 plat, zadne volno za prescasy,flexipass, prispevek na duchod,    taktez kolem 70K Kc co mi prijde velice malo

co mam rozdelany je INFOR , Deutsche Boerse,  EmbedIT ,
 
Mate nekdo zkusenost?
Dekuji 
« Poslední změna: 18. 01. 2018, 06:48:43 od Petr Krčmář »


Dollar

Re:korposraci v Praze
« Odpověď #1 kdy: 17. 01. 2018, 23:22:56 »
U korporaci se ridit primarne timto pravidlem: co si nereknes na zacatku, nemas. Plati to +- vsude, ale hlavne u korporatu.

Info ze zkusenosti/zakulisi:
Diebold Wixdorf: stare technologie, specializace na bankovnictvi a bankomaty ci cokoli, kde se da platit. Velmi snadne vyniknout, kvalita personalu sla posledni dobou dolu.

DB: pouze na HPP. Penize a benefity slusne. Vse ostatni podle projektovyho tymu. Nekde je pohoda, nekde se po tobe povozi psychopat. Je to tak trochu loterie, ale o prerazeni se zazadat da samozrejme.

EmbedIT: pasaci. Ale pasou kvalitni prostitutky. Penize dobry, prace podle toho, komu budes davat blowjob.

svetovyprogramator

Re:korposraci v Praze
« Odpověď #2 kdy: 20. 01. 2018, 21:40:11 »
... EmbedIT: pasaci. Ale pasou kvalitni prostitutky. Penize dobry, prace podle toho, komu budes davat blowjob.
Už zase homosexuální záležitosti? Alspoň že nejsem maďar co si chce poměřovat pin--ka

Salix

Re:Slušně platící korporáty v Praze
« Odpověď #3 kdy: 20. 01. 2018, 22:07:36 »
O Deutsche Boerse jsem slysel ze nejsou spatni a maji slusne benefity
V Inforu jsem ted a celkove si nemam na co stezovat :) i kolektiv je fajn

Re:Slušně platící korporáty v Praze
« Odpověď #4 kdy: 20. 01. 2018, 23:16:52 »
Úřad vlády.


kukurukuku

Re:Slušně platící korporáty v Praze
« Odpověď #5 kdy: 21. 01. 2018, 00:24:32 »
Jako programátor mám dobré zkušenosti se SAP Concur.
Jinak radím podívat se na Glassdoor, tam najdeš názory lidí z rozličných firem.