Takze se zatim nikdo nenasel

Re:Takze se zatim nikdo nenasel
« Odpověď #15 kdy: 13. 01. 2018, 19:18:39 »
Putin's Slut?

označení děvka od děvky nemá velkou váhu.
Hodnocení od oborníka má vždycky váhu.


mmm

Re:Takze se zatim nikdo nenasel
« Odpověď #16 kdy: 13. 01. 2018, 19:21:16 »
pani, tak odvolili ste uspesne? pevne verim, ze ste mali stastnu ruku. Dufam, ze nebudete mat na hrade take jelito, ako mame mi Kisku. Ten sa na Zemana nechyta. Snad terajsi prezident obhaji post :)

Zeman je izraelská loutka. Všichni jsou loutky. Bohužel, u nás nemáme nezávislé kandidáty jako Ján Čarnogurský. Přeji mu zvolení v roce 2019.

https://www.youtube.com/watch?v=7wrR7Ft1o58

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Takze se zatim nikdo nenasel
« Odpověď #17 kdy: 13. 01. 2018, 19:24:46 »
označení děvka od děvky nemá velkou váhu.

Jak vis, ze je devka? Ze ukazala prsa a tobe to nabouralo ortodoxne krestanskou vychovu?

A i kdyby, tak takova devka je urcite lepsi clovek nez Putinova devka.

BTW, ty jsi Putinovo co?

<sfaf

Re:Takze se zatim nikdo nenasel
« Odpověď #18 kdy: 13. 01. 2018, 19:24:52 »
1) radeji pro-izraelsky nez pro-palestinsky, izrael vybudoval chytrosti infrastrukturu, arabske zeme zijou jen diky rope.
2) radeji zeman, ktery se merkelbaby neboji, nez drahos, ktery ji pujde na ruku.

mmm

Re:Takze se zatim nikdo nenasel
« Odpověď #19 kdy: 13. 01. 2018, 19:32:23 »
označení děvka od děvky nemá velkou váhu.

Jak vis, ze je devka? Ze ukazala prsa a tobe to nabouralo ortodoxne krestanskou vychovu?

A i kdyby, tak takova devka je urcite lepsi clovek nez Putinova devka.

BTW, ty jsi Putinovo co?

nahota mě nepohoršuje. Je to děvka ve smyslu Sorosova děvka. Proč vám Havloidům vadí ovlivňování voličů ruskými médii, ale tento pokus o ovlivňění ze strany ukrofašistů vám nevadí?


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Takze se zatim nikdo nenasel
« Odpověď #20 kdy: 13. 01. 2018, 19:37:46 »
1) radeji pro-izraelsky nez pro-palestinsky, izrael vybudoval chytrosti infrastrukturu, arabske zeme zijou jen diky rope.

Jsem si nevsiml, ze by Palestina zila diky rope. Ta spis preziva navzdory Izraeli.

Citace
2) radeji zeman, ktery se merkelbaby neboji, nez drahos, ktery ji pujde na ruku.

Cesky prezident nema co komu jit na ruku. Bohuzel jsou lidi, kteri jsou tak blbi, ze obdivuji eMZaka, ze prekracuje pravomoci a dela ze sebe cisare. Cesky prezident je dekorativni figurka, ktera muze jit nekomu na ruku jen v tom smyslu, ze mu ji potrese, jak se obvykle cini v pripade delegaci, se kterymi si pak prezident u caje (v eMZakove pripade s pridavnou davkou alkoholu) povida o pocasi.

mmm

Re:Takze se zatim nikdo nenasel
« Odpověď #21 kdy: 13. 01. 2018, 19:41:29 »
1) radeji pro-izraelsky nez pro-palestinsky, izrael vybudoval chytrosti infrastrukturu, arabske zeme zijou jen diky rope.
2) radeji zeman, ktery se merkelbaby neboji, nez drahos, ktery ji pujde na ruku.

Nevadí vám podpora Islámského státu ze strany Izraele?

Všechny arabské zěmě nemají ropu. Třeba Libanon je rozvinutá země navzdory soustavným izraelským útokům. Svobodná Palestina by na tom mohla být podobně. Je to stejná kultura.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Takze se zatim nikdo nenasel
« Odpověď #22 kdy: 13. 01. 2018, 19:46:25 »
Je to děvka ve smyslu Sorosova děvka. Proč vám Havloidům vadí ovlivňování voličů ruskými médii, ale tento pokus o ovlivňění ze strany ukrofašistů vám nevadí?

Ty asi mas k dispozici exelovou tabulky se Sorosem vyplacenymi castkami a urcite tam ta zenska je uvedena aspon desetkrat. Ja ji ale nemam, tak se zdrzuji podobnych hodnoceni a predpokladam napriklad, ze si ta zenska dovoluje mit nazory.

Pokud mas duveryhodne zdroje o inancovani hnuti FEMEN Sorosem, nevahej doplnit informace na Wikipedii: https://en.wikipedia.org/wiki/Femen#Financing

BTW, prave delas Putinovi devku. FEMEN mu urcite lezi v zaludku.

Lama

Re:Takze se zatim nikdo nenasel
« Odpověď #23 kdy: 13. 01. 2018, 19:51:16 »
Haló, Ivánku, kamaráde! Čeká se už jen na tebe!

mmm

Re:Takze se zatim nikdo nenasel
« Odpověď #24 kdy: 13. 01. 2018, 19:52:20 »
Je to děvka ve smyslu Sorosova děvka. Proč vám Havloidům vadí ovlivňování voličů ruskými médii, ale tento pokus o ovlivňění ze strany ukrofašistů vám nevadí?

Ty asi mas k dispozici exelovou tabulky se Sorosem vyplacenymi castkami a urcite tam ta zenska je uvedena aspon desetkrat. Ja ji ale nemam, tak se zdrzuji podobnych hodnoceni a predpokladam napriklad, ze si ta zenska dovoluje mit nazory.

Pokud mas duveryhodne zdroje o inancovani hnuti FEMEN Sorosem, nevahej doplnit informace na Wikipedii: https://en.wikipedia.org/wiki/Femen#Financing

BTW, prave delas Putinovi devku. FEMEN mu urcite lezi v zaludku.

je mi jedno kdo tu děvku platí. Jestli to dělá z přesvědčedčení tak je to ještě horší. Nerespekt k demokracii v cizí zemi.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Takze se zatim nikdo nenasel
« Odpověď #25 kdy: 13. 01. 2018, 20:26:51 »
je mi jedno kdo tu děvku platí. Jestli to dělá z přesvědčedčení tak je to ještě horší. Nerespekt k demokracii v cizí zemi.

Tak jestli eMZak respektuje demokracii, o cemz vam vazne pochybnosti - tedy s vyjimkou pripadu, kdy se mu to hodi do kramu - tak by mohl zacit tim, ze si precte ustavu a par dalsich veci, kde se bude venovat hlavne pasazim o uloze prezidenta.

Šťur

  • **
  • 97
  • Bude pršet.
    • Zobrazit profil
Re:Takze se zatim nikdo nenasel
« Odpověď #26 kdy: 13. 01. 2018, 20:30:10 »
Já tyhle diskuze zbožňuju... Člověk se pobaví lépe než u sobotního komiksu. :-D

jk

Re:Takze se zatim nikdo nenasel
« Odpověď #27 kdy: 13. 01. 2018, 21:13:41 »
Muze mi nekdo vysvetlit, co je furt s tim Sorosem? Nasel jsem si ho na Wikipedii a docetl se tam, ze to je madarsky Zid, ktery utekl pred nacismem a podporuje obcanske aktivity, ktere by mely predchazet totalite jako nacismus nebo potom bolsevismus. Na tom nevidim vubec, ale vubec nic spatneho.

Take jsem se docetl, ze to je popperian... to by snad melo vyhovovat i radikalnim bojovnikum proti postmoderne.

mmm

Re:Takze se zatim nikdo nenasel
« Odpověď #28 kdy: 13. 01. 2018, 21:18:30 »
Muze mi nekdo vysvetlit, co je furt s tim Sorosem? Nasel jsem si ho na Wikipedii a docetl se tam, ze to je madarsky Zid, ktery utekl pred nacismem a podporuje obcanske aktivity, ktere by mely predchazet totalite jako nacismus nebo potom bolsevismus.

on naopak podporuje občanské aktivity vedoucí k totalitě.

?

Re:Takze se zatim nikdo nenasel
« Odpověď #29 kdy: 13. 01. 2018, 21:21:56 »
Izrael je aktuálně jeden z mála států, který se stará o zachování své kultury i holé existence a dělá to sakra dobře. Evropa je v totálním kulturním rozkladu.

Problém arabských zemí je ten, že jsou nepřátelské prostě proto. Existence jedné země vylučuje existenci druhé země. To se pak těžko dá zařídit nějaký smír.