Kombinovane studium po Bc. z informatiky

xavier

Kombinovane studium po Bc. z informatiky
« kdy: 10. 01. 2018, 18:14:12 »
Ahojte, ukoncil som bakalarske studium informatiky, a vrhol som sa do praxe, pretoze skola mi uz nic moc nedavala, a viac menej som sa v nej nudil. Momentalne som si vybudoval karieru, praca aj plat je fajn. Trocha mi len vadi to Bc pred menom, niekedy v buducnosti by som sa chcel posunut vyssie a nerobit cely zivot vyvojara, a nechcel by som aby mi to Bc stalo v ceste, a tak zvazujem dokoncenie studia kombinovanou formou. Samozrejme nechcem ist studovat nejaku hnojarinu len kvoli titulu, ale nieco co by aspon trocha suviselo s informatikou a nieco mi aj dalo, popripade by som este uvazoval o studiu manazmentu. Momentalne pracujem v Brne, tak by bolo fajn ak by ta skola bola tu, v krajnom pripade som ochotny dochadzat do nedalekeho mesta (max 1-2 hod. cesty)
Co som si trocha googlil tak som narazil na tieto skoly ktore by mozno odpovedali predstavam:
  • muni - ekonomika a manazment
  • vsb- informatika
  • newton college- manazment
  • newton college - mba

Skoda toho SSME na muni ze nie je v kombinovanej forme :/ vyhovoval by mi asi najviac, no bohuzial. Viete mi poradit prosim ktory obor / skolu zvolit? Kludne aj nejaky ktory som v zozname nespomenul ak by to nebolo uplne odveci. Dakujem.


fj

Re:Kombinovane studium po Bc. z informatiky
« Odpověď #1 kdy: 10. 01. 2018, 19:58:09 »
online MSc, Computer Science @ Georgia Tech

xavier

Re:Kombinovane studium po Bc. z informatiky
« Odpověď #2 kdy: 10. 01. 2018, 21:50:14 »
online MSc, Computer Science @ Georgia Tech

Vyzera to zaujimavo ... mas osobnu skusenost?

Jester

Re:Kombinovane studium po Bc. z informatiky
« Odpověď #3 kdy: 02. 03. 2018, 16:25:23 »
online MSc, Computer Science @ Georgia Tech
Totálně na nic.

pan Python

Re:Kombinovane studium po Bc. z informatiky
« Odpověď #4 kdy: 02. 03. 2018, 16:38:24 »
Kašli na kombinované studium, ta je jen na sběr titulů. To samé soukromé školy, dokud sypeš prachy, tak tě nechají a nějak to doklepeš do Ing.

Doporučuji si najít denní studium buď na těch lehčích jako muni, vsb, které ti pořád mají oproti soukromkám co dát, nebo něco na střední úrovni jako vut, nebo čvut fit, nebo pokud chceš challenge, která je hardcore, ale hodně ti dá, tak zkus čvut fel, nebo uk mff. Pokud chceš při studiu i pracovat a jsi dobrej, tak magistra dáš za standartní dobu studia (2 roky). Pokud nespěcháš, tak si rozlož na 4 - 6 let, to se dá stihnout i s prací.


Jester

Re:Kombinovane studium po Bc. z informatiky
« Odpověď #5 kdy: 02. 03. 2018, 16:40:46 »
Kašli na kombinované studium, ta je jen na sběr titulů. To samé soukromé školy, dokud sypeš prachy, tak tě nechají a nějak to doklepeš do Ing.

Doporučuji si najít denní studium buď na těch lehčích jako muni, vsb, které ti pořád mají oproti soukromkám co dát, nebo něco na střední úrovni jako vut, nebo čvut fit, nebo pokud chceš challenge, která je hardcore, ale hodně ti dá, tak zkus čvut fel, nebo uk mff. Pokud chceš při studiu i pracovat a jsi dobrej, tak magistra dáš za standartní dobu studia (2 roky). Pokud nespěcháš, tak si rozlož na 4 - 6 let, to se dá stihnout i s prací.
Nebo Unicorn

Muhammad

Re:Kombinovane studium po Bc. z informatiky
« Odpověď #6 kdy: 02. 03. 2018, 17:11:54 »
Lol.

Pepik

Re:Kombinovane studium po Bc. z informatiky
« Odpověď #7 kdy: 02. 03. 2018, 19:58:22 »
Ted si nejsem jisty, kdysi jsem chodil nevim jestli kombinovane na informatiku FEL CVUT, vyhoda byla ze byl vyhrazeny jeden den plny prednasek v tydnu... Pak jsem presel na MFF a i tam bylo kombinovane ovsem prednasky nebyly explicitne pro nas ale chodilo se dennakama. Aktualne, tusim, je kombinovane jen na oboru ucitelstvi.

Lolek

Re:Kombinovane studium po Bc. z informatiky
« Odpověď #8 kdy: 08. 05. 2018, 19:46:59 »
Ted si nejsem jisty, kdysi jsem chodil nevim jestli kombinovane na informatiku FEL CVUT, vyhoda byla ze byl vyhrazeny jeden den plny prednasek v tydnu... Pak jsem presel na MFF a i tam bylo kombinovane ovsem prednasky nebyly explicitne pro nas ale chodilo se dennakama. Aktualne, tusim, je kombinovane jen na oboru ucitelstvi.
MFF nebrat.

jdusizasvym

Re:Kombinovane studium po Bc. z informatiky
« Odpověď #9 kdy: 09. 05. 2018, 06:22:13 »
Co se týče VŠ, tak doporučuji nějakou s dobrou socializací, kde bys potkal lidi z oboru a holky, takže určitě nebrat fel ani fit. Uplne jednoduse staci vybrat nejakou ekonomku, stejne na urovni skoly moc nezalezi, ono cpat informace do hlavy jednou tydne je neefektivni. Je to hlavne o cloveku, jak se snazivy, jestli ocekavas, ze cely tyden budes jen pracovat a jednou tydne se ucit, tak se fakt moc nenaucis - tu hodinku casu denne si proste najit musis...

balki

Re:Kombinovane studium po Bc. z informatiky
« Odpověď #10 kdy: 09. 05. 2018, 06:39:11 »
Odporucam nastupit na medicinu, casto je to dobra a jednoducha doplnujuca skola k IT. Taka ekonomia, alebo narodopis je sice fajn, ale tam nie je tolko penazi.

AppleCider

Re:Kombinovane studium po Bc. z informatiky
« Odpověď #11 kdy: 10. 05. 2018, 01:18:44 »
Co se týče VŠ, tak doporučuji nějakou s dobrou socializací
Na to stačí hospoda vedle koleje.

jdusizasvym

Re:Kombinovane studium po Bc. z informatiky
« Odpověď #12 kdy: 10. 05. 2018, 07:49:49 »
V hospodě, nebo nálevně se nachází trochu jiná sorta lidí, než o kterou by úspěšný člověk stál. Úspěšný člověk musí hledat po kavárnách, knihovnách, přednáškách, a právě i školách, ne po putykách.