Chrome otevírá v prázdném tabu záložky Za oponou

lusif

Chrome otevírá v prázdném tabu záložky Za oponou
« kdy: 09. 01. 2018, 13:07:29 »
POZOR! zjistil jsem hroznou věc, když si otevřu v chrome nový tab, tak se mi v ublocku  (když vyberu "za oponou", nebo všechny stránky), otevře několik requestů(samozřejmě je  už blokuji ublockem, jsou podbarvené červeně):


Při otevření tabu :Při otevření tabu(Za oponou),
https://www.gstatic.com/og/_/js/k=og.qtm.en_US.Frmrab1GbIU.O/rt=j/m=q_d,qawd,qmd,qsd,qmutsd/exm=qaaw,qabr,qadd,qaid,qalo,qano,qebr,qein,qhaw,qhbr,qhch,qhga,qhid,qhin,qhlo,qhmn,qhno,qhpc,qhpr,qhsf,qhtb,qhtt/d=1/ed=1/rs=AA2YrTuhnttdYCF7RWleb4mz4LXqEz3Uhw
https://www.gstatic.com/images/branding/googlelogo/svg/googlelogo_clr_74x24px.svg
https://fonts.googleapis.com/css?lang=cs&family=Product+Sans|Roboto:400,700




Při otevření konzole:

Jak je sakra tohle možné? Který prohlížeč tohle svinstvo nedělá? Firefox zase má nějakou telemetrii a taky přidává nějaké pitomá rozšíření
« Poslední změna: 09. 01. 2018, 14:09:17 od Petr Krčmář »


Lol Phirae

Re:POZOR! Chrome otevírá v prázdném tabu záložky Za oponou!
« Odpověď #1 kdy: 09. 01. 2018, 13:17:37 »
Ano, to že se při otevření stránky Googlu načítá logo, fonty a skript Googlu, to je opravdu šokující... Máš oponu na mozkovně?

Děkuji za možnost editace příspěvku.

Hmmm

Re:POZOR! Chrome otevírá v prázdném tabu záložky Za oponou!
« Odpověď #3 kdy: 09. 01. 2018, 13:27:26 »
To je myslene vazne? Ved...uz len pri prvom pohlade na tie linky je vidiet, ze je to logo a font...

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:POZOR! Chrome otevírá v prázdném tabu záložky Za oponou!
« Odpověď #4 kdy: 09. 01. 2018, 13:33:11 »
Ano, to že se při otevření stránky Googlu načítá logo, fonty a skript Googlu, to je opravdu šokující... Máš oponu na mozkovně?

Tak to ale neni prazdna zalozka. V PM mam prazdnou zalozku..... prazdnou. Zde mezi uvozovkami je vypis jejiho html kodu: "".


nobody(ten pravej)

Re:POZOR! Chrome otevírá v prázdném tabu záložky Za oponou!
« Odpověď #5 kdy: 09. 01. 2018, 13:39:21 »
to ze ses matlak kdyz silis z nacteni loga a fontu uz ti napsali, doplnim ze jestli te to uklidni, muzes nainstalovat doplek neco jako blankpage, to bude otevirat prazdnou newpage bez vyhledavace...

ad firefox, opet blbost, o odesilani ses informovat vyskakovaci listou pri prvni navsteve www po instakaci, mas tam rovnou tlacitko do nastaveni kde to lze vypnout...
rozsireni se instalovalo par dni nez pupinkari vyvolali paniku a uz se neinstaluje, pokud by bylo staci ho odinstalovat..,

David1234

Re:Chrome otevírá v prázdném tabu záložky Za oponou
« Odpověď #6 kdy: 09. 01. 2018, 16:01:48 »
Nepomohlo by rozšíření Blank New Tab Page?

urednikx

Re:Chrome otevírá v prázdném tabu záložky Za oponou
« Odpověď #7 kdy: 25. 01. 2018, 07:33:41 »
POZOR! zjistil jsem hroznou věc, když si otevřu v chrome nový tab, tak se mi v ublocku  (když vyberu "za oponou", nebo všechny stránky), otevře několik requestů(samozřejmě je  už blokuji ublockem, jsou podbarvené červeně):
...
Jak je sakra tohle možné? Který prohlížeč tohle svinstvo nedělá? Firefox zase má nějakou telemetrii a taky přidává nějaké pitomá rozšíření
A as zjistis, ze se chrome na pozadi sam aktualizuje ... .

sroubek

Re:Chrome otevírá v prázdném tabu záložky Za oponou
« Odpověď #8 kdy: 25. 01. 2018, 09:19:17 »
A as zjistis, ze se chrome na pozadi sam aktualizuje ... .
A nechava na pro jistotu na disku taky 2 predesle verze a zabira misto, to bude poprask ...

lusif

Re:Neaktualizuje
« Odpověď #9 kdy: 03. 03. 2018, 16:00:03 »
Neaktualizuje.

phpspravce

Re:Neaktualizuje
« Odpověď #10 kdy: 03. 03. 2018, 23:16:34 »

lusif

Re:Chrome otevírá v prázdném tabu záložky Za oponou. Neaktualizuje
« Odpověď #11 kdy: 06. 03. 2018, 12:59:34 »
Neaktualizuje. Neaktualizuje, znamená, že mám stejnou verzi od té doby, co jsem ho nainstaloval

Digi

Re:Chrome otevírá v prázdném tabu záložky Za oponou
« Odpověď #12 kdy: 06. 03. 2018, 13:53:25 »
Pro takové případy jako seš ty je tady Internet Explorer 6.0.