Korporátní zprznění mončičákem

CoffeeMan

Korporátní zprznění mončičákem
« kdy: 16. 12. 2017, 20:33:35 »
Vážení, tak jako tak sedím, je sobota a pročítám faktury... Jsem se k jedné vrátil.

1800,- za hodinu práce. Instalace certifikátu přes TeamViewer. Podepsán Jája a Pája vychechtaná společnost. Neobjednával jsem já.

A já se ptám zcela vážně. Zdá se vám to normální? Protože já opravdu nevím, jak se k tomu postavit. Přetekl mně buffer. Ale zase nechci na nikoho řvát, protože mně došly prášky na tlak.

A svůj dotaz myslím naprosto vážně, žádný troll.


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Korporátní zprznění mončičákem
« Odpověď #1 kdy: 16. 12. 2017, 20:44:30 »
Tak zjisti, kdo to byl a zcela bez rvani a rozcilovani mu to vytmav, ze by od nej pes kurku nevzal, ne? To, ze jsi rapl, je tvoje vina.

Jája a pája ;D

Re:Korporátní zprznění mončičákem
« Odpověď #2 kdy: 16. 12. 2017, 20:57:32 »
Viděli jsme hejla, tak se nedalo odmítnout. Dvojklik za skoro dva litry? No, nech to tam ležet 8)

Děda Lebeda

Re:Korporátní zprznění mončičákem
« Odpověď #3 kdy: 16. 12. 2017, 21:05:03 »
Kluci to udělali správně. Raní ptáče dál doskáče.



UF

Re:Korporátní zprznění mončičákem
« Odpověď #5 kdy: 16. 12. 2017, 21:16:17 »
Vážení, tak jako tak sedím, je sobota a pročítám faktury... Jsem se k jedné vrátil.

1800,- za hodinu práce. Instalace certifikátu přes TeamViewer. Podepsán Jája a Pája vychechtaná společnost. Neobjednával jsem já.

A já se ptám zcela vážně. Zdá se vám to normální? Protože já opravdu nevím, jak se k tomu postavit. Přetekl mně buffer. Ale zase nechci na nikoho řvát, protože mně došly prášky na tlak.

A svůj dotaz myslím naprosto vážně, žádný troll.

otazka je zda-li to bylo provadeno konzultantem ci nikoliv ...

safda

Re:Korporátní zprznění mončičákem
« Odpověď #6 kdy: 16. 12. 2017, 21:56:59 »
Vážení, tak jako tak sedím, je sobota a pročítám faktury... Jsem se k jedné vrátil.

1800,- za hodinu práce. Instalace certifikátu přes TeamViewer. Podepsán Jája a Pája vychechtaná společnost. Neobjednával jsem já.

A já se ptám zcela vážně. Zdá se vám to normální? Protože já opravdu nevím, jak se k tomu postavit. Přetekl mně buffer. Ale zase nechci na nikoho řvát, protože mně došly prášky na tlak.

A svůj dotaz myslím naprosto vážně, žádný troll.

Když se vám ta cena nelíbí, tak jste s nima ten kšeft neměli dohodnout.

CoffeeMan

Re:Korporátní zprznění mončičákem
« Odpověď #7 kdy: 16. 12. 2017, 22:16:49 »
Vážení, já mám prostě neodbytný pocit, že mně někdo vrazil do zadku kaktus. Jsem se na tu fakturu podíval znovu a furt to tam je.

Už mně i napadlo, prostě ji neplatit a vysmát se.

Lama

Re:Korporátní zprznění mončičákem
« Odpověď #8 kdy: 16. 12. 2017, 23:42:11 »
Viděli jsme hejla, tak se nedalo odmítnout. Dvojklik za skoro dva litry? No, nech to tam ležet 8)

Nebyl to tenhle hejl? https://www.milionovastranka.net/

anonym

Re:Korporátní zprznění mončičákem
« Odpověď #9 kdy: 17. 12. 2017, 00:03:20 »
Což mi připomělo, jak jeden malý kluk přesunul svému strejdovi na služebním PC jeho firmy nechtěně pár adresářů jejich účetního sw někam jinam. Asi se překlikl kurzorem v Průzkumníku. SW přestal jet a byl zavolán vrchní programátor/obchodník od dodavatele. Přišel jako king, sedl k počítači a mezitím ho obklopili strejda, sekrtářka, druhá a pak třetí, kluk i jeho tatík a všichni čekali, co se bude dít. A ON začal ovládat počítač jen z klávesnice bez použití myši. JE TO BOREC! Zjistil, že soubory chybí. "No, tak ty vám tam budeme muset znovu dát, jsou nenávratně pryč, je to opravdu kritické poškození. Bla bla bla bla bla. Bude to stát celkem 30000,-". I jal se toho otec toho chlapce, umí trochu s počítačem. Sedl na židli, zmáčkl Vyhledat a soubory byly nalezeny přesunuté do jiné složky. Problém byl opraven. Vstal jako frajer a vynutil si potřesení rukou s obchodníkem/programátorem. Ten jen těžko zakrýval kyselý úsměv a šel zase o dům dál.

CoffeeMan

Re:Korporátní zprznění mončičákem
« Odpověď #10 kdy: 17. 12. 2017, 00:07:51 »
Což mi připomělo, jak jeden malý kluk přesunul svému strejdovi na služebním PC jeho firmy nechtěně pár adresářů jejich účetního sw někam jinam. Asi se překlikl kurzorem v Průzkumníku. SW přestal jet a byl zavolán vrchní programátor/obchodník od dodavatele. Přišel jako king, sedl k počítači a mezitím ho obklopili strejda, sekrtářka, druhá a pak třetí, kluk i jeho tatík a všichni čekali, co se bude dít. A ON začal ovládat počítač jen z klávesnice bez použití myši. JE TO BOREC! Zjistil, že soubory chybí. "No, tak ty vám tam budeme muset znovu dát, jsou nenávratně pryč, je to opravdu kritické poškození. Bla bla bla bla bla. Bude to stát celkem 30000,-". I jal se toho otec toho chlapce, umí trochu s počítačem. Sedl na židli, zmáčkl Vyhledat a soubory byly nalezeny přesunuté do jiné složky. Problém byl opraven. Vstal jako frajer a vynutil si potřesení rukou s obchodníkem/programátorem. Ten jen těžko zakrýval kyselý úsměv a šel zase o dům dál.

To je přesně ono.

?

Re:Korporátní zprznění mončičákem
« Odpověď #11 kdy: 17. 12. 2017, 00:22:12 »
Což mi připomělo, jak jsem šel jsem k doktorovi s bolením břicha. Ten mi napsal prášky za stovku. Cestou do lekárny jsem se šel vysrat a bolení břicha ustalo. Kdo potřebuje léky a doktory? Vyserte se na ně!

CoffeeMan

Re:Korporátní zprznění mončičákem
« Odpověď #12 kdy: 17. 12. 2017, 00:25:45 »
Což mi připomělo, jak jsem šel jsem k doktorovi s bolením břicha. Ten mi napsal prášky za stovku. Cestou do lekárny jsem se šel vysrat a bolení břicha ustalo. Kdo potřebuje léky a doktory? Vyserte se na ně!

Tak předpokládám, že k doktoru "já jsem taky doktor!" už nechodíte.

okiogmeio

Re:Korporátní zprznění mončičákem
« Odpověď #13 kdy: 17. 12. 2017, 00:44:13 »
Co si kdo dohodne, to má...
Já občas řeším plnění smlouvy, kde mi vychází hodinová sazba kolem 3-4 tisíc EURO. Bohužel takových smluv není moc...
No a pak se taky řeší práce pro zákazníka, která se těžce dotuje, protože je potřeba se dostat do nové oblasti trhu a doufá se, že to doplatí později další zákazníci ze stejné oblasti s velmi podobnými požadavky.

Digi

Re:Korporátní zprznění mončičákem
« Odpověď #14 kdy: 17. 12. 2017, 01:11:34 »
Okurková sezóna na rootu v plné síle. :D