Co nosíte v batohu ?

Digi

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #105 kdy: 28. 10. 2018, 10:11:17 »
Omyl, byl to tenhle - https://tomasfenyk.cz/2011/03/recenze-batohu-hp-nylon-business-bag/
 Tamto je nová varianta.


r443

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #106 kdy: 28. 10. 2018, 11:08:23 »
- notebook ThinkPad X220 + zdroj
- LTE USB modem
- 2m UTP kabel
- 3m UTP kabel
- RJ-45 spojka
- RJ-45 spojka křížená
- USB-RS232 převodník
- konzolový Cisco kabel ke switchům apod.
- čtečka e-booků PocketBook 622
- sešit s poznámkami (A4)
- tvrdé desky na dokumenty (A4)
- papírový diář
- propisky, tužky, nůžky
- dvě čelovky
- 8x AA tužkovky Sanyo Eneloop
- balení pětikorunových baterii CR-2032 (5 ks)
- redukce USB-PS/2
- miniUSB kabel
- redukce miniUSB-microUSB
- čistící sada na brýle (a jinou optiku)
- akušrouobák Bosch IXO + sada bitů
- sada malých šroubováků
- kleště štípací, kleště ploché
- zavírací nůž, výsuvný odlamovací nůž
- stahovací pásky, černá izolační páska, provázek
- malé pouzdro kombinující základní lékárničku a KPZ
- nějaké SD, microSD a CF karty
- několik flashdisků
- dva 2.5" externí disky
- multimetr
- tester ATX zdrojů
- outdoor navigace Garmin GPSmap 60CSx
- balení papírových kapesníků
- telefony BlackBerry Classic a Nokia 206
- PMR vysílačka Sencor SMR 600
- reflexní vesta
- většinou i 0,5l láhev vody

+ podle potřeby

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #107 kdy: 28. 10. 2018, 15:20:01 »
- notebook ThinkPad X220 + zdroj
- LTE USB modem
- 2m UTP kabel
- 3m UTP kabel
- RJ-45 spojka
- RJ-45 spojka křížená
- USB-RS232 převodník
- konzolový Cisco kabel ke switchům apod.
- čtečka e-booků PocketBook 622
- sešit s poznámkami (A4)
- tvrdé desky na dokumenty (A4)
- papírový diář
- propisky, tužky, nůžky
- dvě čelovky
- 8x AA tužkovky Sanyo Eneloop
- balení pětikorunových baterii CR-2032 (5 ks)
- redukce USB-PS/2
- miniUSB kabel
- redukce miniUSB-microUSB
- čistící sada na brýle (a jinou optiku)
- akušrouobák Bosch IXO + sada bitů
- sada malých šroubováků
- kleště štípací, kleště ploché
- zavírací nůž, výsuvný odlamovací nůž
- stahovací pásky, černá izolační páska, provázek
- malé pouzdro kombinující základní lékárničku a KPZ
- nějaké SD, microSD a CF karty
- několik flashdisků
- dva 2.5" externí disky
- multimetr
- tester ATX zdrojů
- outdoor navigace Garmin GPSmap 60CSx
- balení papírových kapesníků
- telefony BlackBerry Classic a Nokia 206
- PMR vysílačka Sencor SMR 600
- reflexní vesta
- většinou i 0,5l láhev vody

+ podle potřeby
;D


BrainLess

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #108 kdy: 28. 10. 2018, 15:21:45 »
6 x rohlik, 30dkg gothaje a horcici plnotucnou velkou !!!.

Ne ted vazne, proboha proc tahat batoh pokud nemusim. Ntb v praci na stole. PC doma na stole. Batoh si vezmu pokud jdu na schuzku k zakaznihovi a do nej tablet maximalne, pokud vim ze bude prezentace vezmu si nouzove ntb.

Jinak chodim v setupu penezenka/mobil/klice na klicich nozik + usb flash.

iFuture

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #109 kdy: 28. 10. 2018, 15:36:16 »
Ne ted vazne, proboha proc tahat batoh pokud nemusim. Ntb v praci na stole. PC doma na stole. Batoh si vezmu pokud jdu na schuzku k zakaznihovi a do nej tablet maximalne, pokud vim ze bude prezentace vezmu si nouzove ntb.

Nechápeš přesně tému. Tady nejde moc o batoh ale o to, že lidi napíšou jak nosí MacBook nebo iPad. Si to přečti celé a uvidíš, že téměř každý tady nosí v báglu Macbooka. O to tady jde, ukázat zabedněným linuxákum, že je nová doba a bez Macbooka nedají ani ránu.


Condom

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #110 kdy: 28. 10. 2018, 15:59:33 »
Kondomy, raz za par rokov ich vymenim ked uz su po expiracii

r443

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #111 kdy: 28. 10. 2018, 21:21:50 »
...

Díky, pobavilo  :)
Sám jsem se délce toho seznamu podivil, ono to vypadá děsive, ale ve skutečnosti to moc místa nezabere, se slušnou rezervou se všechno vejde do celkem normálního batohu:
https://www.sportisimo.cz/elbrus/carab/49001/

Silně Věřící

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #112 kdy: 29. 10. 2018, 12:39:14 »
Ne ted vazne, proboha proc tahat batoh pokud nemusim. Ntb v praci na stole. PC doma na stole. Batoh si vezmu pokud jdu na schuzku k zakaznihovi a do nej tablet maximalne, pokud vim ze bude prezentace vezmu si nouzove ntb.

Nechápeš přesně tému. Tady nejde moc o batoh ale o to, že lidi napíšou jak nosí MacBook nebo iPad. Si to přečti celé a uvidíš, že téměř každý tady nosí v báglu Macbooka. O to tady jde, ukázat zabedněným linuxákum, že je nová doba a bez Macbooka nedají ani ránu.

Mě by spíš zajímalo, jaký batoh na klasický notebook (ThinkPad x220/230). Nejsem homo/trans-sexuál, abych si pořizoval Macbooka. Vejde se pořádný tlustší notebook do dnešních batohů? Nebo to dělají tenké jen tak tak na nějaký tablet nebo ultrabook? Většinou se uvádí jen úhlopříčka v palcích, ale ne tloušťka kapsy na notebook. Ideálně fotobatoh, kam se vejde i zrcadlovka. Nějaké tipy?

P.S. a ještě by to mělo být aspoň trochu decentní - do města - ať nevypadám, jako že jdu na horskou tůru nebo do války.

Ak

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #113 kdy: 29. 10. 2018, 18:27:22 »
Ne ted vazne, proboha proc tahat batoh pokud nemusim. Ntb v praci na stole. PC doma na stole. Batoh si vezmu pokud jdu na schuzku k zakaznihovi a do nej tablet maximalne, pokud vim ze bude prezentace vezmu si nouzove ntb.

Nechápeš přesně tému. Tady nejde moc o batoh ale o to, že lidi napíšou jak nosí MacBook nebo iPad. Si to přečti celé a uvidíš, že téměř každý tady nosí v báglu Macbooka. O to tady jde, ukázat zabedněným linuxákum, že je nová doba a bez Macbooka nedají ani ránu.

Mě by spíš zajímalo, jaký batoh na klasický notebook (ThinkPad x220/230). Nejsem homo/trans-sexuál, abych si pořizoval Macbooka. Vejde se pořádný tlustší notebook do dnešních batohů? Nebo to dělají tenké jen tak tak na nějaký tablet nebo ultrabook? Většinou se uvádí jen úhlopříčka v palcích, ale ne tloušťka kapsy na notebook. Ideálně fotobatoh, kam se vejde i zrcadlovka. Nějaké tipy?

P.S. a ještě by to mělo být aspoň trochu decentní - do města - ať nevypadám, jako že jdu na horskou tůru nebo do války.


Asi půl roku jsem řešil čím nahradit letitý batoh s jednou velkou kapsou ve které je taky přihrádka na notebook plus může být nějaká další menší kapsa na drobnosti. Nakonec jsem si koupil tohle:

https://www.dakine.com/en-eu/diatly-marketplace/08130057-573/?source=search

Nevypadá to na první pohled jako velký batoh a dobře maskuje svůj objem, když tam nemám moc věcí. Má jednu velkou kapsu s přihrádkou na notebook a pár menších na bižuterii. Když se sejde víc věcí do batohu (od ženy a malého dítěte), tak není problém a nemusím hledat krosnu  ;)

Boo

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #114 kdy: 29. 10. 2018, 18:33:48 »
Mě by spíš zajímalo, jaký batoh na klasický notebook (ThinkPad x220/230). Nejsem homo/trans-sexuál, abych si pořizoval Macbooka. Vejde se pořádný tlustší notebook do dnešních batohů?

1. Mas zbytecne predsudky a delas chybu ze nejdes do macbooku, ale holt kazdy je strujcem osudu sveho.
2. Vetsina baglu je delana na 15" a i do RiutBag 15 jsem v pohode dal Thinkpad 540p coz je uz celkem peknej macek. Problem u "neapple" ani neni velkost notasu ale velkost prislusenstvi, treba zdroj s kabelem k Thinkpadu ti zabere zbytek baglu :-) Pro porovnani je velky asi jak 3 zdroje k macbooku...

kotoktok

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #115 kdy: 19. 12. 2018, 16:02:53 »
-destnik
-karticku do prace
-papirove kapesnicky
-mikro usb kablik
-ibalgin

a bordel co jsem poruznu nabral (propisky, srbsky dinary, zapomenuty obaly od kapesnicku, sluchatka)

luu

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #116 kdy: 19. 12. 2018, 18:30:05 »
snorchl, ploutve, masku, nějaky piti.

Vashek

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #117 kdy: 19. 12. 2018, 19:02:02 »
No koukl jsem na The Verge (link v prvním příspěvku) co nosí umělci po báglech a tenhle je téměř to samé co já !! Akorát bágl mám hezčí ale zbytek téměř na 100% sedí - Nintendo Switch, Macbook Pro, Sony RX100, Kindle, ajFón a pár donglů.


Uuuu

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #118 kdy: 19. 12. 2018, 19:28:49 »
No koukl jsem na The Verge (link v prvním příspěvku) co nosí umělci po báglech a tenhle je téměř to samé co já !! Akorát bágl mám hezčí ale zbytek téměř na 100% sedí - Nintendo Switch, Macbook Pro, Sony RX100, Kindle, ajFón a pár donglů.



To je vybavicka do gay clubu :-)

Chlapi maji v batohu lahvace, plaskacku rumu, nuz.

BrainLess

Re:Co nosíte v batohu ?
« Odpověď #119 kdy: 19. 12. 2018, 19:44:12 »
Nenosim batoh, nosim klice, mobil + penezenku ..