Zkušenosti se SimpleCoin.cz

Olda

Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« kdy: 05. 12. 2017, 19:27:11 »
Obchoduje tu nekdo se simplecoin.cz? Nejake problemy?
« Poslední změna: 05. 12. 2017, 22:40:36 od Petr Krčmář »


Jarek

Re:Zkusenosti se simplecoin.cz
« Odpověď #1 kdy: 05. 12. 2017, 20:03:51 »
Easycoin.cz - bez problemu (transakce v radu jednotek tisic CZK)

LAL

Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #2 kdy: 05. 12. 2017, 22:55:51 »
Obě odkázané firmy jsou hodně předražené.
Stačí se trochu porozhlédnout a člověk najde lepší nabídky.

robotron

Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #3 kdy: 05. 12. 2017, 23:28:17 »
Na SimpleCoinu nekolikrat nakup i prodej, vsechno pidi castky (2kKc apod.). Vsechno fungovalo dobre a s CSOB i rychle. Predrazeny to mozna je, nevim, nechtel jsem hledani nechat prilis casu a pri mejch objemech to bylo jedno.

LAL

Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #4 kdy: 05. 12. 2017, 23:34:37 »
Na SimpleCoinu nekolikrat nakup i prodej, vsechno pidi castky (2kKc apod.). Vsechno fungovalo dobre a s CSOB i rychle. Predrazeny to mozna je, nevim, nechtel jsem hledani nechat prilis casu a pri mejch objemech to bylo jedno.

Pokud někdo chce spekulovat, ať si jde spekulovat na skutečnou burzu, jejíž poplatky jsou na rozumnější úrovni.
Tohle je jedna z největších, a nejdůvěryhodnějších, a nabízí tržní cenu:
https://www.bitfinex.com/

Ps.
Ano, nemám rád spammery, kteří si dělají reklamu.


Petr Novák2

Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #5 kdy: 05. 12. 2017, 23:37:33 »
Na SimpleCoinu nekolikrat nakup i prodej, vsechno pidi castky (2kKc apod.). Vsechno fungovalo dobre a s CSOB i rychle. Predrazeny to mozna je, nevim, nechtel jsem hledani nechat prilis casu a pri mejch objemech to bylo jedno.

Chápu, že se ti nechce hledat, ale já bych prostě nesnesl pocit, že mě někdo natáhl.

Jarek

Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #6 kdy: 06. 12. 2017, 00:29:09 »
Neřekl bych že někdo někoho natáhl... je to jednodušší, než přes burzu, člověk se nemusí verifikovat apod. Proto je to samozřejmě o něco dražší. Ale díky tempu jakým Bitcoin roste se náklady vrátí za týden.

Karel

Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #7 kdy: 06. 12. 2017, 01:24:43 »
Neřekl bych že někdo někoho natáhl... je to jednodušší, než přes burzu, člověk se nemusí verifikovat apod. Proto je to samozřejmě o něco dražší. Ale díky tempu jakým Bitcoin roste se náklady vrátí za týden.

Při tempu, jakým bitcoin roste mohu přijít o desetitisíce tím, že obchoduji přes vás.
Nevím, jak vy, ale já se kvůli 10 000Kč rád budu věnovat směnárně o půl hodiny déle.

Jenda


Jenda

Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #9 kdy: 06. 12. 2017, 05:50:06 »
Při tempu, jakým bitcoin roste mohu přijít o desetitisíce tím, že obchoduji přes vás.

Předřečníci psali, že to použili pro nákup v jednotkách tisíc. Přijít při takovém obchodu na poplatcích o desetitisíce vyžaduje docela skill ;).

Sten

Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #10 kdy: 06. 12. 2017, 13:16:22 »
Při tempu, jakým bitcoin roste mohu přijít o desetitisíce tím, že obchoduji přes vás.
Nevím, jak vy, ale já se kvůli 10 000Kč rád budu věnovat směnárně o půl hodiny déle.

Pokud nakoupím přes Simplecoin, mám za dvě hodiny (či do druhého dne, pokud převádím hodně peněz) bitcoiny ve své peněžence za cenu, která tam byla při zahájení koupě. Veškeré kurzové změny od zahájení nákupu pokrývá Simplecoin z té marže. A to i při zpoždění kvůli nutnosti se ověřit při převodu nad 1,000 €.

Pokud kupuju na burze, tak tam převedu peníze, a když se podaří, tak v lepším případě za dva dny můžu začít obchodovat, spíš to ale trvá víc než týden, než mě ověří. Za to dobu taky kurz může vzrůst (a často vzroste) tak, že i s tou marži, kterou má Simplecoin, budu mít víc bitcoinů, než budu moct po takové době koupit na burze. A navíc musím řešit, že na burze jsou bitcoiny ve virtuální peněžence.

Nebo můžete zkusit SmenarnaBTC.cz a doufat, že tentokrát vaše peníze neskončí na měsíc zablokované na jejich účtě, protože v bance otevřeli účet pro soukromou osobu a neprováděli ověřování, a tak jim banka účet obstavila. Chybějící informace, kdo to provozuje („máme IČO a DIČ“ je hezké, ale zasloužilo by jej uvést), a to, že nejsou plátci DPH  (tj. obrat je pod milion ročně anebo podvádějí na daních) mě k poslání peněz opravdu nepřesvědčilo.

Karel

Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #11 kdy: 06. 12. 2017, 14:21:05 »
Při tempu, jakým bitcoin roste mohu přijít o desetitisíce tím, že obchoduji přes vás.

Předřečníci psali, že to použili pro nákup v jednotkách tisíc. Přijít při takovém obchodu na poplatcích o desetitisíce vyžaduje docela skill ;).

Kdyby ho ti lidé neměli, tak se jim v takových objemech časově nevyplatí obchodovat.

Karel

Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #12 kdy: 06. 12. 2017, 14:30:45 »
Pokud nakoupím přes Simplecoin, mám za dvě hodiny (či do druhého dne, pokud převádím hodně peněz) bitcoiny ve své peněžence za cenu, která tam byla při zahájení koupě. Veškeré kurzové změny od zahájení nákupu pokrývá Simplecoin z té marže. A to i při zpoždění kvůli nutnosti se ověřit při převodu nad 1,000 €.
To je lež. Tohle nikdo garantovat nemůže.

V opačném případě si přes vás jdu okamžitě převést 1 000 000 Kč. Vy zjistíte, že mě musíte ověřit. Já budu s ověřením otálet. Pokud bitcoin dostatečně stoupne oproti kurzu za jaký jsem nakupoval, ověřím se, převod proběhne, a já okamžitě prodám. Pokud nestoupne, odmítnu se ověřit.

Sten

Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #13 kdy: 06. 12. 2017, 15:09:45 »
To je lež. Tohle nikdo garantovat nemůže.

V opačném případě si přes vás jdu okamžitě převést 1 000 000 Kč. Vy zjistíte, že mě musíte ověřit. Já budu s ověřením otálet. Pokud bitcoin dostatečně stoupne oproti kurzu za jaký jsem nakupoval, ověřím se, převod proběhne, a já okamžitě prodám. Pokud nestoupne, odmítnu se ověřit.

Na ověření máte časový limit 4 hodiny, pak bude objednávka stornována

Karel

Re:Zkušenosti se SimpleCoin.cz
« Odpověď #14 kdy: 06. 12. 2017, 15:16:11 »
To je lež. Tohle nikdo garantovat nemůže.

V opačném případě si přes vás jdu okamžitě převést 1 000 000 Kč. Vy zjistíte, že mě musíte ověřit. Já budu s ověřením otálet. Pokud bitcoin dostatečně stoupne oproti kurzu za jaký jsem nakupoval, ověřím se, převod proběhne, a já okamžitě prodám. Pokud nestoupne, odmítnu se ověřit.

Na ověření máte časový limit 4 hodiny, pak bude objednávka stornována


Takže to není neomezeně jak to vyznívalo z předchozího příspěvku. No vida jak to z vás leze.

Po kolika stornech se se mnou přestanete bavit?