Proč je ten zelený skřet všude?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Proč je ten zelený skřet všude?
« Odpověď #60 kdy: 06. 12. 2017, 21:33:24 »
"Szopt le a faszom" rikas? To zni jak asijsky.

Rika Slovan, jehoz predkove mozna prisli z Mongolska.


TomBA

Re:Proč je ten zelený skřet všude?
« Odpověď #61 kdy: 07. 12. 2017, 17:18:59 »
55 rokov žijem v Bratislave. Na hraniciach SK s AT a HU. Nepovažujem sa za slováka, za maďara ani za rakušáka. Doma sme vždy boli trojjazyční (mimochodom Szopt sa píše Szopd). Čechoslovák tiež nie som, hoci ako celá moja generácia po česky viem. Jedenásť rokov do mňa tlačili ruštinu, šesť angličtinu. Čo týmto všetkým chcem povedať? Len toľko, že som prišiel na to, že všetky jazyky sú rovnako krásne/škaredé, jednoduché/zložité, primitívne/rozvinuté. Väčšinou ide o to, ako konkrétny jedinec konkrétny jazyk ovláda.
Najčastejšie sa s výtkami k iným jazykom stretávam u ľudí, ktorí nevedia používať ten vlastný. Je jedno či sú to češi, slovaci, maďari alebo anglicky hovoriaci američania. Percentuálny podiel idiotov je v jednotlivých národoch asi veľmi podobný.
Vlastne ani neviem načo toto píšem.... Veď ten, ktorému to je adresované to aj tak nepochopí a ostatným je to jasné.

DW

Re:Proč je ten zelený skřet všude?
« Odpověď #62 kdy: 07. 12. 2017, 19:55:59 »
Ze to riesite, normalny trol, ktory potrebuje zatapetovat to co sa pisalo vyssie :D btw, k teme, tu na roote zablokujete zeleneho skreta jednoducho, ako som pozeral tak to tahaju priamo z webu alzy... takze staci zablokovat alza.cz :D