Jak nejsnáze koupit Bitcoin?

Ahh

Jak nejsnáze koupit Bitcoin?
« kdy: 29. 11. 2017, 21:26:29 »
Ahoj, mohl by mi prosím někdo poradit, kde co nejsnáze koupit Bitcoin na hraní? Chtěl bych co nejrychleji a co nejanonymněji, jak to jde, ale především mi jde o tu rychlost, prostě na pár kliknutí koupit za pár set Kč...

Moc díky.
« Poslední změna: 30. 11. 2017, 10:20:13 od Petr Krčmář »


Inkvizitor

Re:Koupě Bitcoin
« Odpověď #1 kdy: 29. 11. 2017, 21:41:06 »
Ahoj, mohl by mi prosím někdo poradit, kde co nejsnáze koupit Bitcoin na hraní? Chtěl bych co nejrychleji a co nejanonymněji, jak to jde, ale především mi jde o tu rychlost, prostě na pár kliknutí koupit za pár set Kč...

Moc díky.

Bitcoin bankomat. Ale vybral sis blbou dobu, pokud si chces jenom hrat, pust si bitcoind v rezimu regtestu.

Ahh

Re:Koupě Bitcoin
« Odpověď #2 kdy: 29. 11. 2017, 21:56:08 »
No, tak já dojet k bankomatu asi nepovažuji za "co nejsnáze". To existuje ještě nějaké řešení, které by bylo víc přes koleno, než se kvůli tomu vydat na výlet? :) Děkuji za radu, ale něco na těch zmíněných pár kliknutí považuji za pohodlnější.

anon

Re:Koupě Bitcoin
« Odpověď #3 kdy: 29. 11. 2017, 22:03:35 »
shapeshift - je to selective ale treba budes mit stesti

Jenda

Re:Koupě Bitcoin
« Odpověď #4 kdy: 29. 11. 2017, 22:25:16 »
No, tak já dojet k bankomatu asi nepovažuji za "co nejsnáze".

A jaké jiné anonymní způsoby platby než hotovost umíš, když fyzicky donést hotovost k bankomatu nechceš? Ještě jde Easycoin platit na některých trafikách a benzínkách. A pak už asi jenom Bitstock s převodem na účet.


rimini

Re:Koupě Bitcoin
« Odpověď #5 kdy: 30. 11. 2017, 00:58:46 »
Coinbase ma rychlou verifikaci, tam koupit BTC, proprat pres XMR zpet do BTC a je to.

Re:Koupě Bitcoin
« Odpověď #6 kdy: 30. 11. 2017, 04:23:22 »
Coinbase ma rychlou verifikaci, tam koupit BTC, proprat pres XMR zpet do BTC a je to.

To ano, ale problémem je, že neberou všechny debetní karty pro platby.

Inkvizitor

Re:Koupě Bitcoin
« Odpověď #7 kdy: 30. 11. 2017, 07:45:44 »
No, tak já dojet k bankomatu asi nepovažuji za "co nejsnáze". To existuje ještě nějaké řešení, které by bylo víc přes koleno, než se kvůli tomu vydat na výlet? :) Děkuji za radu, ale něco na těch zmíněných pár kliknutí považuji za pohodlnější.

Pohodlnější to je, ale ne anonymní, jak tu někdo psal. Ještě bys možná někde mohle použít něco jako paysafecard, ale tu si opět musíš koupit v trafice. Jak to máš daleko k bankomatu samozřejmě nevím, já ho mám na cestě do práce.

blah

Re:Koupě Bitcoin
« Odpověď #8 kdy: 30. 11. 2017, 07:52:46 »
Co takhle localbitcoins.com ? Staci i papirova penezenka. Vice info najdes na youtube.

Re:Koupě Bitcoin
« Odpověď #9 kdy: 30. 11. 2017, 10:05:05 »
prej nahraní 8) 8) 8)
hochu aneměl bys lepší skutečný peníze??? snima jde hrát aspoň čára 8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
8) 8) 8)  hoši víc jak 50% těch smajlů jsou v rámci gender equality příslušníci LGBDSM minority  8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Re:Koupě Bitcoin
« Odpověď #10 kdy: 30. 11. 2017, 12:27:00 »
Co takhle localbitcoins.com ? Staci i papirova penezenka. Vice info najdes na youtube.
Localbitcoins je P2P směnárna.

Buď se tam domluvíte s někým na platbě na účet - to ovšem není anonymní.
Nebo se s někým sejdete osobně - ale to se tazateli chtít nebude, když mu přijde náročně dojet k BTC bankomatu.

Nemáme prostě dost informací na odpoveď, protože nevíme, co tazateli přijde dostatečně anonymní a dostatečně pohodlné.

Tomáš Roll

Re:Jak nejsnáze koupit Bitcoin?
« Odpověď #11 kdy: 30. 11. 2017, 17:48:39 »
A nejjednodušší způsob, pokud kašlu na anonymitu? Výlet do krajského města k bitcoinomatu za jednoduchý nepovažuji.

Re:Jak nejsnáze koupit Bitcoin?
« Odpověď #12 kdy: 30. 11. 2017, 19:49:14 »
Pak je nejjednodušší asi
https://simplecoin.cz/ (převodem na účet)
nebo
https://www.easycoin.cz/ (převodem na účet nebo hotově pomocí zaplacení v trafice sítě GECO)

i

Re:Jak nejsnáze koupit Bitcoin?
« Odpověď #13 kdy: 30. 11. 2017, 21:35:44 »
Já používám https://smenarnabtc.cz/  a  https://www.bitstock.com/cs  ale oboje už vyžadují registraci, ten druhý dokonce foto občanky.
Anonymní by měl být ten  localbitcoin  ten jsem zatím nezkoušel, ale zaslechl jsem že se si z toho pár "taxikářů" v české kotlině snaží udělat monopol :-) nevím, neověřoval jsem to.

Další sice složitější ale slušně anonymní způsob je Arbolet. Nemám na mysli jejich investiční vrstvy ani peněženku, Je ho ale možné zneužít jako anonymizační směnárnu a přestupní stanici.  Občas se tam dá s někým domluvit, že se sejdete třeba v hospodě, vyměníte si peníze a pak si můžeš ty bitcoiny převést na libovolnou už normální peněženku, osobně vyzkoušeno s jednotkami tisíc Kč, k registraci stačí jakýkoliv mail, nic dalšího neuvádíš.

Pokud by jsi přecijen netrval na té anonymitě, tak bych ještě přidal i blockchain.info, bere platby kartou a bylo by to na pár kliků. Něco snad chystal i PayPal, ale nevím jak je daleko a zda si to nerozmyslel.

Re:Jak nejsnáze koupit Bitcoin?
« Odpověď #14 kdy: 10. 04. 2018, 09:53:41 »
Zdravím,
nevím, co přesně máte s tou anonymitou za lubem :-D, ale por nákup pár Bitcoinů "na hraní" bych to asi tak moc neřešil. Těžko "po vás někdo půjde" a bude zkoumat, odkud a proč máte těch pár Bitcoinů. Každopádně já souhlasím s tím, že vyhledávání a cestování za Bitcoinmaty taky zrovna jako nejjednodušší nevidím, nehledě na docela vysoké poplatky.
Tady pár základních tipů pro nákup/směnu.
https://krize15.cz/zpravy/clanek/kde-koupit-kryptomenu-bitcoin-levne-anonymne-online-i-osobne
S Localbitcoins zatím osobní zkušenost nemám. Já jsem tu anonymitu v tomhle případě nijak neřešil, a pokud vám opravdu jen o Bitcoin (případně pár dalších hlavních kryptoměn), tak po provedení potřebné registrace a ověření třeba na Coinbase funguje vše na pár kliků. Hlavně jde o ověřenou směnárnu. Co se týče blokování převodů Bitcoinu na bankovní účet, dá se to obejít kartou od Revolut. U Bitstamp jim trvalo tři měsíce ověření mého účtu, mají s tím obecně problém, a navíc už byla burza jednou vykradena. Raději bych se vyhnul.

Já využiju téhle diskuze k tomu, abych se zeptal, jestli je tady někdo, kdo investuje do Ripple ? Hlavně mě teda zajímá, kde Ripple (XRP) nakupujete (kromě těch uvedených brokerů)?
Díky
J.S.