reklama

Elektronický nebo aspoň mobilní Root

Elektronický nebo aspoň mobilní Root
« kdy: 09. 02. 2011, 11:39:21 »
Zdravím,
poslední dobou i pro zábavné čtení používám čím dál častěji e-knihu.
Napadlo mě, jestli by root nechtěl vydávat magazín ve vhodném formátu pro čtečky (pokud by vyhrálo pdf, tak ale optimalizované na 6"). Obsah by mohl být složen z článků, zpráviček a blogů..
Ufinancovala by to reklama uvnitř?
Nebo formou předplatného?

Pokud je to nesmyslný nápad, nepřipravuje se třeba mobilní verze stránek?
(Momentálně nedostatek magazínů do čtečky řeším RSS do čtečky -> mobilní stránky. U rootu mi to schází, plná stránka je příliš široká a číst ve čtečce prakticky nejde.)

Děkuju za odpověď.

P.S.: Sice předpokládám negativní odpověď (Jinak by to tu už určitě bylo. Náročnost provedení asi převyšuje poptávku..zatím..-nedá se tu udělat hlasování ke zjištění zájmu?), ale mám prostě nutkání mít i root v e-knize...
« Poslední změna: 09. 02. 2011, 11:55:33 od Petr Krčmář »

reklama

Re: Elektronický nebo aspoň mobilní Root
« Odpověď #1 kdy: 09. 02. 2011, 11:58:03 »
Asi tě překvapím, odpověď nebude negativní. O mobilní verzi jsem psal už před časem, v tuhle chvíli už je to funkční a testujeme to v redakcích. K dispozici to snad bude během několika dnů.

Co se týče elektronické verze, tam nemůžu prozrazovat detaily, ale něco se kolem toho děje  :) . Budeš si muset počkat.

« Odpověď #2 kdy: 09. 02. 2011, 12:13:34 »
Super, díky, těším se!  :)

« Odpověď #3 kdy: 09. 02. 2011, 12:24:45 »
Napadlo mě publikovat nějaké screenshoty z testované mobilní verze, takže tady je malá ochutnávka: Jak vypadá připravovaný mobilní Root.

smoofy

• 1 021
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. 03. 2011, 12:09:18 »
Jestli se to zprovozní a bude rozumně fungovat tak budu určitě využívat. Je to skvělý nápad.

« Odpověď #5 kdy: 25. 03. 2011, 12:49:57 »
Už je to nějakou dobu v provozu.

hoved

« Odpověď #6 kdy: 25. 03. 2011, 16:53:42 »
je nejaky zpusob jak jednoduse vlezt do diskuze ke clanku v mobilnim rootu ? nebo se clovek musi prepinat do plneho zobrazeni ?

reklama