Webhosting u Arch Hosting - stojí to za to?

Webhosting u Arch Hosting - stojí to za to?
« kdy: 27. 10. 2017, 14:44:16 »
Zdravím,
od znamého jsem dostal zajímavý typ na webhosting u společnosti Arch Hosting.
Doživotně za 29.99$ nebo 49.99$ vč. jedné nové domény na rok zdarma.


Zvažuji zakoupení varianty Business.
10 GB prostoru na SSD, 1TB bandwidth, hostování pro až 4 domény
neomezené účty pro: MySQL databáze, emaily a FTP účty.

U toho startupu je 2 GB prostoru,  500 GB bandwidth a pouze 5 účtů pro MySQL, emaily a FTP.

Laká mě to hlavně kvůli té ceně a možnosti SSL certifikátů bez příplatků. Když to srovnám s Wedosem a jejich tarifem NoLimit.

Hledal jsem nějaké recenze, ale našel jsem pouze toto:
diskuze na Redditu
hodnocení na FB

kde jsem se dozvěděl:
"the Business package is allowed 1 GB of physical memory and up to 20 running processes at once. MySQL usage is included in this limit. The default PHP memory_limit is configured to 128 MB on all user accounts, regardless of package."

Máte s tím někdo zkušenosti? Váš názor na použití Arch Hosting pro emaily?

Edit admin: affil odkazy jsou zakázány, nezkoušejte to!
« Poslední změna: 27. 10. 2017, 15:07:20 od Petr Krčmář »


Re:Webhosting u Arch Hosting - stojí to za to?
« Odpověď #1 kdy: 28. 10. 2017, 12:22:09 »
Nevím, jestli to někdo odsud vyzkoušel, ale já jsem prostě neodolal.

Pro administraci webhostingu se používá cPanel a také to podporuje Let's Encrypt (bez příplatku).
S cPanelem jsem velmi spokojený, protože má také softaculous apps installer (Wedos má něco podobného), ale ještě jsem to doposud nikdy nezkoušel. Nevěděl jsem např, že dokáže udržovat CMS i addony aktuální. Také je možné si tam navolit zálohu (ať už každodenní nebo dvoudenní, ...)

Pro emaily jsou k dispozici rozhraní: Horde, Roundcube, SquirrelMail a je možné nainstalovat další.

Co se týká pingu z UPC, tak je okolo 200 ms, což je docela dost, ale pomocí cloudflare se dá dosahnout krásných 10 ms. Jen co jsem se koukal na free plan cloudflare, tak se uživatelům bude ukazovat SSL certifikát cloudflare a nikoliv LE certifikát.
Více zde: https://community.letsencrypt.org/t/i-have-installed-lets-encrypt-ssl-can-i-use-cloudflare-with-it/12690/8

Download speed z jejich serveru je 120 Mbits na to, že se server nachází v Los Angeles, tak to vůbec není špatné, když mam od UPC download 200 Mbits. Akorát ten upload má UPC velmi pomalý. Nyní mam 20 Mbits a na servery v LA přes SpeedTest.net okolo 6 Mbits.