Nefunguje změna hesla na Root.cz

kvas

  • ***
  • 119
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Nefunguje změna hesla na Root.cz
« kdy: 12. 10. 2017, 13:22:06 »
zdar,

chcel som sa prihlasit ale zabudol som heslo, tak som si nechal poslat email. pre prihlasenie som pouzil heslo z emailu. nasledne som si zmenil heslo a odhlasil. snazil som sa prihlasit novym heslom, ale nebolo to mozne. tak som skusil opat to heslo z emailu a s tym som sa prihlasil.

toto asi nebude korektne spravanie, ze? mohli by ste sa na to pozriet? dik
« Poslední změna: 12. 10. 2017, 13:51:34 od Petr Krčmář »


Re:Nefunguje změna hesla na Root.cz
« Odpověď #1 kdy: 12. 10. 2017, 13:51:55 »
Vyzkoušeli jsme to a funguje nám to podle očekávání. Jaký byl přesně postup té změny hesla?

kvas

  • ***
  • 119
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nefunguje změna hesla na Root.cz
« Odpověď #2 kdy: 12. 10. 2017, 13:57:48 »
1) prihlasil som sa heslom z emailu.
2) nasledne som klikol na Profil -> Nastaveni uctu - > Autorizace a tam som vlozil nove heslo, spravne do oboch policok.
3) nasledne som formular submitol bez chyby.
4) odhlasenie
5) prihlasenie s novym heslom nefunguje
6) pouzijem heslo z emailu
7) som prihlaseny

Re:Nefunguje změna hesla na Root.cz
« Odpověď #3 kdy: 12. 10. 2017, 14:05:26 »
Aha, tím se to vysvětluje. Fórum si nedrží vlastní hesla a uživatelské účty, pro přihlášení používá centrální databázi uživatelů. Je potřeba to změnit tam. Stačí jít na titulní stránku Roota a tam si vpravo nahoře otevřít profil a heslo si změnit. Požádal jsem vývojáře, aby to opravili a navedli uživatele na správnou stránku i z fóra.

kvas

  • ***
  • 119
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nefunguje změna hesla na Root.cz
« Odpověď #4 kdy: 12. 10. 2017, 14:15:45 »
uz to "asi" funguje. musel som to kolecko s emailom zopakovat znovu, lebo sa to opat tvarilo ze nove heslo nefunguje, ale nedam ruku do ohna, ze nebola chyba u mn av preklepe a pod.

kazdopadne, po tomto poslednom kolecku sa mi podarilo email zmenit a s novym sa prihlasit, dakujem za navedenie spravnym smerom, aj ked mi to pride krkolomne mat rozne obrazovky kde sa da zmenit heslo, urcite by to bolo dobre "poladit".

dakujem