Poptavka - PC komponenty

Dymas

Poptavka - PC komponenty
« kdy: 07. 09. 2017, 15:54:38 »
Zdravim.
Vyhrabal jsem doma starsi desku, CPU, SSD tak jsme uvazoval ze bych si z toho udelal domaci stroj na uceni. Linux, DB, tomcat, jenkins, nic extra narocneho ale nechce se me kupovat nove komponenty pri aktualnich cenach. Chtel bych se optat jestli by nekdo nemel doma nevyuzite nasledujici komponenty ktere bych mohl odkoupit pripadne si reknete jakou mate predstavu o cene. Nemam problem se pro komponenty stavit kdekoliv v ramci prahy.

-RAM DDR3
-GPU PCI-E postaci cokoliv co dokaze protlacit do monitoru obraz :)
-Case pripadne i zdroj nejsem si jisty starym zaloznim jak natom je.

Dekuji.
 


ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Poptavka - PC komponenty
« Odpověď #1 kdy: 07. 09. 2017, 17:15:48 »
-GPU PCI-E postaci cokoliv co dokaze protlacit do monitoru obraz :)
-Case pripadne i zdroj nejsem si jisty starym zaloznim jak natom je.

Mám tu málo používanou VGA Gigabyte GV-NX66L128DP (pasivně chlazená NVidia GeForce 6600 LE 128 MB VRAM). Starší zachovalý case i zdroj se taky najde. Každá věc symbolicky za 200 Kč. Možnost předání v Praze.

Dymas

Re:Poptavka - PC komponenty
« Odpověď #2 kdy: 08. 09. 2017, 09:29:39 »
Takze GPU, Zdroj, Case 600Kc nebo Case a zdroj jedna polozka ? Protoze za 800Kc sem nasel na bazaru cele PC bez HDD za 400Kc bych to vzal.

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Poptavka - PC komponenty
« Odpověď #3 kdy: 08. 09. 2017, 13:40:38 »
Klidně za 400,- GPU+case+zdroj.

Dymas

Re:Poptavka - PC komponenty
« Odpověď #4 kdy: 11. 09. 2017, 11:20:32 »
Tak dekuji za nabidku ale kamarad me prenechal jeho stare PC ktere sem vykuchal na potrebne dily. Bouzel to bylo stare zelezo a nemohl jsem vyuzit RAM tak pokud by tu naka dobra duse mela nejake navic tak bych je odkoupil.