Správa Redmine

jmk

  • ***
  • 178
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Správa Redmine
« kdy: 15. 08. 2017, 13:09:36 »
Ahoj,

mám trochu "srandovní" problém. O open source se tvrdí, že ve firemním nasazení se dá takto docela úspěšně eliminovat vendor-lock.
Nicméně máme ve firmě problém sehnat někoho (jednotlivce/společnost) kdo by nám byl schopen servisovat instanci Redmine v3.3.3 nad CentOS7.

Neumíte mně nasměrovat, kde sehnat dodavatele těchto služeb ? Není to tak úplně triviální jak se zdá - potřebujeme opravdu spolehlivého business partnera.

Díky za nasměrování.

P.S. naše nákupní oddělení je docela v koncích. Není to jako si vlézt na MS stránky s lokálními partnery :-(
Write programs that do one thing and do it well. Write programs to work together. Write programs to handle text streams, because that is a universal interface.


Daniel Kozak

Re:Správa Redmine
« Odpověď #1 kdy: 15. 08. 2017, 13:27:37 »
Ahoj,

mám trochu "srandovní" problém. O open source se tvrdí, že ve firemním nasazení se dá takto docela úspěšně eliminovat vendor-lock.
Nicméně máme ve firmě problém sehnat někoho (jednotlivce/společnost) kdo by nám byl schopen servisovat instanci Redmine v3.3.3 nad CentOS7.

Neumíte mně nasměrovat, kde sehnat dodavatele těchto služeb ? Není to tak úplně triviální jak se zdá - potřebujeme opravdu spolehlivého business partnera.

Díky za nasměrování.

P.S. naše nákupní oddělení je docela v koncích. Není to jako si vlézt na MS stránky s lokálními partnery :-(

No to se nedivim, redmine spravuju pro nasi firmy a je to asi ta nejmene oblibena vec co zde delam :). Zejmena pokud je tam nadrbano milion rozsireni, ktere casto nejsou ani plne s danou verzi kompatibilni.

Jano

Re:Správa Redmine
« Odpověď #2 kdy: 15. 08. 2017, 13:29:33 »
Mozno skus https://www.easyredmine.com/ -- netusim o tom nic, len ze su v Cechach a zaoberaju sa redmine.

jmk

  • ***
  • 178
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Správa Redmine
« Odpověď #3 kdy: 15. 08. 2017, 13:37:44 »
@Kozak - nejde o to, že by to byl zahnojený systém - myslím si že naopak, nedávno čistá instalace OS i Redmine. Ale prostě sehnat nějakou firmu, která profesionálně spravuje Linux, když nechci zrovna Redhat, nebo SUSE je asi docela oříšek.

@Jano - ty znám. dělají vlastní (dobrý) produkt - nedělají servis. Jen vývoj a prodej svého produktu.
Write programs that do one thing and do it well. Write programs to work together. Write programs to handle text streams, because that is a universal interface.

Re:Správa Redmine
« Odpověď #4 kdy: 15. 08. 2017, 14:10:33 »
Vzhledem k tomu jak uzivatelsky privetive Redmine je se nedivim, ze ten trh je dost omezeny...
Děkuji za možnost editace příspěvku.


redmine

Re:Správa Redmine
« Odpověď #5 kdy: 15. 08. 2017, 18:08:30 »
Ahoj,

mám trochu "srandovní" problém. O open source se tvrdí, že ve firemním nasazení se dá takto docela úspěšně eliminovat vendor-lock.
Nicméně máme ve firmě problém sehnat někoho (jednotlivce/společnost) kdo by nám byl schopen servisovat instanci Redmine v3.3.3 nad CentOS7.

Neumíte mně nasměrovat, kde sehnat dodavatele těchto služeb ? Není to tak úplně triviální jak se zdá - potřebujeme opravdu spolehlivého business partnera.

Díky za nasměrování.

P.S. naše nákupní oddělení je docela v koncích. Není to jako si vlézt na MS stránky s lokálními partnery :-(

Co přesně potčebujete? Máte konkrétní problém nebo jen propagujete nějakou předraženou alternativu?

Spravoval jsem redmine u nás ve firmě. Napojoval ho přes API na další systém. Je to dobře napsaná Rails aplikace. Pro správu není potřeba velká odbornost.

jmk

  • ***
  • 178
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Správa Redmine
« Odpověď #6 kdy: 16. 08. 2017, 15:45:04 »
Žádnou předraženou alternativu nepropaguji. Jak jste na to přišel ?
Z dotazu je myslím naprosto zřejmé co hledám - správce/dodavatele na komerčně nasazený Redmine.
Důvod je jednoduchý - vlastními silami nejsme schopni dělat vše co by jsme potřebovali.

A pochopitelně nechci to zadarmo - standardní SLA smlouva - na parametrech se dohodneme.

Takže tak.
Write programs that do one thing and do it well. Write programs to work together. Write programs to handle text streams, because that is a universal interface.

copper

Re:Správa Redmine
« Odpověď #7 kdy: 16. 08. 2017, 18:01:08 »
Koukni na https://mydreams.cz/cz/saas-servery/redmine-vps-server.html

Chvilku jsem měl u nich dedikovaný server i s instalaci Redmine a celkem se v tom vyznají.

MB

Re:Správa Redmine
« Odpověď #8 kdy: 16. 08. 2017, 18:16:11 »
Dobrý den,
U nás ve firmě (300 lidí +) jsem nasadil Redmine pouze pro naši pobočku a  pouze pro naší divizi IT. Nakonec to používají  další pobočky a zanechali vývoj vlastního systému - tak se to osvědčilo.  Je to velmi slušně napsaná věc a máme i zkušenost z propojováním na různe IS atd.
U nás primárně využíváme jako Ticket systém, dokumentaci a řízení projektů
Když tak na sebe dejte kontakt a můžeme se zkusit o tom pobavit - třeba najdeme "společnou řeč" :)
M.