Děláte někdo v C++/CX pod Win10?

Jerry

Děláte někdo v C++/CX pod Win10?
« kdy: 11. 08. 2017, 16:58:55 »
Děláte někdo v C++/CX ? pod Win10 DirectX12,IoT,ERP,desktop,XBox,mobilní platforma. apod.
Podělte se o zkušenosti... s novým hezkým MS Visual Studiem 17 :)
« Poslední změna: 14. 08. 2017, 09:56:20 od Petr Krčmář »


gnat

Nespletl jsi si server ?

balki

Ja robím ajótí v jave, kodim  pod linuxom, takze sa delím s vami. Ale keď som to začínal robiť, sa to ajótí nevolalo, volali sme to pomalé haraburdie a tak ...

borekz

  • ****
  • 492
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Nespletl jsi si server ?
No já třeba nevím o českém serveru o programování pro Windows. Mohl by jmenovat třeba modrasmrt.cz.

msx.

Re:Děláte někdo v C++/CX pod Win10?
« Odpověď #4 kdy: 01. 09. 2017, 12:12:02 »
Opýtať sa môže čo chce. Nikde nie je napísané, že toto fórum je výhradne pre Linux.

Stránka týkajúca sa programovania v NET:
http://www.dotnetportal.cz/


jpu

Re:Děláte někdo v C++/CX pod Win10?
« Odpověď #5 kdy: 01. 09. 2017, 12:18:10 »
je zaujimave, ako niektori maju plnu hubu vselijakych kecov o FP a hraju sa tu na samych guru, ale nedokazu ani pochopit zakladnu vec, ze toto forum nie je cisto linuxove, nakolko je tu aj sekcia Windows a ine systemy.

TomášT

Re:Děláte někdo v C++/CX pod Win10?
« Odpověď #6 kdy: 01. 09. 2017, 12:35:50 »
VS 2017 je naprosto super :-) :-) :-)
Vyvíjím v ASP.NET

Cm

Re:Děláte někdo v C++/CX pod Win10?
« Odpověď #7 kdy: 01. 09. 2017, 12:47:23 »
C++ pro Win dělám. ALE. Max Win7 (možná to funguje i vejš, ale koho to zajímá 8-)). Striktně GCC a k tomu např. code::blocks. Stabilní platforma, kterou se není třeba přeučovat každých pár let. S VisualStudiem jsem dlouho dělal. Ale jedna z velkých změn VS mne donutila hledat něco stabilnějšího... O té doby nelituji.

jpu

Re:Děláte někdo v C++/CX pod Win10?
« Odpověď #8 kdy: 01. 09. 2017, 14:16:59 »
codeblocks? no to mi stacilo na skole. na VS sa to nechyta. Mimochodom, aka velka zmena?

milfaus

Re:Děláte někdo v C++/CX pod Win10?
« Odpověď #9 kdy: 02. 09. 2017, 00:27:45 »
Já nové Visual studio nemám rád, hlavně mi vadí, že se ASI kód přemlaskává "umělou inteligencí", tj. posílá se někam fuč.
Takže lidi vlastně učí nějakého Microsoftího robota něco dělat, ...vadí mi to a dost, můj sprasený kód je můj sprasený kód, co mi ho má kdo žužlat bez mého svolení? Jestli to tam nakonec implementovali nevím, ty jejich zmrdácký milion řádků dlouhý texty nikdo nečte a i kdyby je četl, tak to podstatné je ukryté do mikrotečky nebo citací "Přečtete si každé písmeno, jehož asci hodnota odpovídá modulo %2 a to podle klíče, který získáte po rozlušetění bible."

jpu

Re:Děláte někdo v C++/CX pod Win10?
« Odpověď #10 kdy: 02. 09. 2017, 01:03:15 »
Mas na mysli telemetriu? To sa posiela pri diagnostike, ale vyhodili to odtial, zevraj

Milfaus

Re:Děláte někdo v C++/CX pod Win10?
« Odpověď #11 kdy: 02. 09. 2017, 03:52:12 »
Mas na mysli telemetriu? To sa posiela pri diagnostike, ale vyhodili to odtial, zevraj

Nemyslím telemetrii Widlo10, myslím, to, že přímo Visual Studio chrochtá kód někde skrz umělou inteligenci v Redmondu.
Nevím přesně, co si pod tím mám představit, ale valil to na mě člověD od M$, že umělá inteligence tohle a tamto, jak to při vývoji hrozně pomůže...

borekz

  • ****
  • 492
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Děláte někdo v C++/CX pod Win10?
« Odpověď #12 kdy: 02. 09. 2017, 10:38:26 »
Stránka týkajúca sa programovania v NET:
http://www.dotnetportal.cz/
Myslel jsem, že C++/Cx je pro nativní kód, ne pro *cenzurováno* .NET.

Jano

Re:Děláte někdo v C++/CX pod Win10?
« Odpověď #13 kdy: 02. 09. 2017, 10:47:54 »
Ked som potreboval pouzivat kniznice WinRT, najprv som obisiel C++/CX rucne o uroven nizsiu cez tu ich verziu COMu, a teraz je na to C++/WinRT (https://github.com/Microsoft/cppwinrt).

Maju nejako vymyslene aj await nad C++17, ale s tym som sa nehral. Kolega to skumal a hovoril, ze pre kazde volanie await pusta novy thread, to asi nie je uplne idealne...

Cisto na volanie kniznic WinRT je to velmi prijemne.

Podla toho co pisali o  C++/WinRT tak sa MS zamysla opustit C++/CX, ale mozno som to zle pochopil.

jpu

Re:Děláte někdo v C++/CX pod Win10?
« Odpověď #14 kdy: 02. 09. 2017, 11:45:37 »
To s tym await nie je pravda. Await != novy thread. Aspon nie v c, podobne to bude asi aj hentam