Dělá se ještě někde kvalitní software

Reliable Software

Dělá se ještě někde kvalitní software
« kdy: 07. 08. 2017, 13:45:06 »
Dobrý den/Ahoj,
nevíte jestli ještě někde na této planetě (ideálné Plzeňský či Pražský kraj) se dělá kvalitní software, kde programátoři "neprasí"? Už mě nebaví se každý den dívat jak někdo něco s prominutím sprasil. Mám rád, když se dělají věci pořádně a pak se člověk může těšit, že fungují a mít z toho dobrý pocit a ne pocit bezmoci, že nic nemůže změnit.

Díky.

(Specializace: Java, C/C++, networking, socket programming, crypto and authentication; love Erlang; 4 roky praxe Java)


Aoidhghean

Re:Dělá se ještě někde kvalitní software
« Odpověď #1 kdy: 07. 08. 2017, 14:08:45 »
Dobrý den/Ahoj,
nevíte jestli ještě někde na této planetě (ideálné Plzeňský či Pražský kraj) se dělá kvalitní software, kde programátoři "neprasí"? Už mě nebaví se každý den dívat jak někdo něco s prominutím sprasil. Mám rád, když se dělají věci pořádně a pak se člověk může těšit, že fungují a mít z toho dobrý pocit a ne pocit bezmoci, že nic nemůže změnit.

Díky.

(Specializace: Java, C/C++, networking, socket programming, crypto and authentication; love Erlang; 4 roky praxe Java)
Na univerzitě, třeba na Katedře fyziky atmosféry (MFF UK), kód tam napsaný je bez přehánění megasuperkvalitní.

pan Dokonalý

Re:Dělá se ještě někde kvalitní software
« Odpověď #2 kdy: 07. 08. 2017, 14:45:11 »
ideálné Plzeňský či Pražský kraj) se dělá kvalitní software, kde programátoři "neprasí"? Už mě nebaví se každý den dívat jak

Mě by zajímalo, kde se tan Pražský kraj nachází... dokonalý kóde. ;D ;D ;D

Re:Dělá se ještě někde kvalitní software
« Odpověď #3 kdy: 11. 09. 2017, 18:26:25 »
ideálné Plzeňský či Pražský kraj) se dělá kvalitní software, kde programátoři "neprasí"? Už mě nebaví se každý den dívat jak

Mě by zajímalo, kde se tan Pražský kraj nachází... dokonalý kóde. ;D ;D ;D

Autor asi myslel středočeský + Prahu a zkrátil to, no...

Svého času to nevypadlo blbě v Czech/Slovak-based AV společnostech (Avast, ESET, AVG), slyšel jsem, že špatně se nepracuje v Ciscu a celkově asi bude možnost větší influence ve startupech, případně univerzitních startupech (ale startupy mají zase jiné mouchy).

Ale jinak by mě to taky zajímalo...