Diebold-Nixdorf - aktuální stav tohoto zaměstnavatele

Fidel2

Re:Diebold-Nixdorf - aktuální stav tohoto zaměstnavatele
« Odpověď #60 kdy: 16. 08. 2017, 10:41:13 »
Nějak nám tu ta firma pod vedením Hirkera zlakatošovatěla. Pracovat v Dieboldnixdorfu pod Hirkem je jako opravovat v lese Lakatoš.

https://www.youtube.com/watch?v=3JBrYlOZbSo





vabank

Re:Diebold-Nixdorf - aktuální stav tohoto zaměstnavatele
« Odpověď #61 kdy: 16. 08. 2017, 14:18:29 »
Vysvetli mi niekto, čo je to za humanitni bombardovanie?

honzacek

Re:Diebold-Nixdorf - aktuální stav tohoto zaměstnavatele
« Odpověď #62 kdy: 16. 08. 2017, 22:11:54 »
Nahodou ja jsem poucitelnej )) Ja jsem tam sel jen pro overeni ze fakt existuje spolecnost na tom tak zle jako DN)). Musim rict jsem se dobre zabavil pri pokecu s petrem... dlouho jsem nevidel nekoho tak nevhodneho na funkci kterou zastava ))

Muzeme se tady vratit k referencim na zamestnavatele?
Diky

Mam tady nabidku na vcelku dobrou pozici, i pekne penize. Ns co si dat pozor?
Nekteri jsou nepoucitelni. To, co se tu popisuje, nestoji ani za pekny penize...

nogo

Re:Diebold-Nixdorf - aktuální stav tohoto zaměstnavatele
« Odpověď #63 kdy: 16. 08. 2017, 22:39:50 »
To je když vypouštíš bioplynové bomby poté cos sežral metrák hrachu, třešní a zalil to hektolitrem kefiru.

Nechapu, jaky to ma souvislosti s diskutovanym tematem?? Můžete prosím objasnit?

UF

Re:Diebold-Nixdorf - aktuální stav tohoto zaměstnavatele
« Odpověď #64 kdy: 16. 08. 2017, 23:00:24 »
To je když vypouštíš bioplynové bomby poté cos sežral metrák hrachu, třešní a zalil to hektolitrem kefiru.

Nechapu, jaky to ma souvislosti s diskutovanym tematem?? Můžete prosím objasnit?
... nechapu k cemu tady v tom bahnu jeste hledas souvislosti ...


Soon to be ex

Diebold-Nixdorf - Pobočka Praha se zavírá
« Odpověď #65 kdy: 18. 08. 2017, 16:36:48 »
Ahoj, v předchozím vláknu, které nám bylo zamknuto se někdo ptal, jestli jít do Diebold-Nixdorf, nebo ne.

No, je to jednoduché, určitě ne, protože se pobočka v Praze zavirá. Oznámil to dnes Mark Cools z americké centrály. GIO sekce se stěhuje do Košic.

Takže se ukázalo, že Hirko JE termination manager, i když tu ještě před pár týdny přísahal, že není.