Tipsort - Jaký je zaměstnavatel

Petr

Tipsort - Jaký je zaměstnavatel
« kdy: 03. 08. 2017, 09:39:31 »
Máte někdo zkušenosti? Myslím teď samozřejmě IT v Berouně a ne na pobočkách, tam vím že je to tragédie protože se firma přeorientovala na online sázení, na druhou stranu je to velká příležitost pro vývojáře. Má smysl tam dojíždět z Prahy?

Díky


Pepa

Re:Tipsort - Jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #1 kdy: 03. 08. 2017, 13:59:19 »
Za prací se jezdí do Prahy a ne z Prahy ven. Takže pokud je v Praze průměr 80 na HPP, tak v Berouně bys musel dostat 100+, aby se to vůbec vyplatilo. Obecně není velká šance, že by tam byl dobrý tým, protože ten bude spíše v Praze a nebude nikam jezdit. Pokud nabízejí bydlení zdarma a služební auto, tak by se o tom dalo uvažovat.

x14

  • ***
  • 182
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Tipsort - Jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #2 kdy: 03. 08. 2017, 14:25:27 »
Jezdit z Prahy do neexistující firmy?  ;D ;D

r443

Re:Tipsort - Jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #3 kdy: 03. 08. 2017, 14:42:27 »
Já tam byl asi před rokem na pohovoru na linux admina, bavil jsem se s potencionálním budoucím nadřízeným a jedním potencionálním budoucím kolegou. Oba působili sympaticky, asi hodinu jsme si povídali o práci a měl jsem z toho docela dobrý dojem. O firmě jako takové a chování k zaměstnancům nic moc nevím, nakonec jsem dal přednost jiné nabídce.

Za vyzkoušení nic nedáš, ve zkušebce se dá odejít kdykoliv  ;) Že to není v Praze bych bral spíš jako výhodu, pokud budou slušně platit..

Pepa

Re:Tipsort - Jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #4 kdy: 03. 08. 2017, 14:47:01 »
Za vyzkoušení nic nedáš, ve zkušebce se dá odejít kdykoliv  ;) Že to není v Praze bych bral spíš jako výhodu, pokud budou slušně platit..

Přijít o hodinu času denně je výhoda v čem?


Petr

Re:Tipsort - Jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #5 kdy: 03. 08. 2017, 15:58:45 »
Já tam byl asi před rokem na pohovoru na linux admina, bavil jsem se s potencionálním budoucím nadřízeným a jedním potencionálním budoucím kolegou. Oba působili sympaticky, asi hodinu jsme si povídali o práci a měl jsem z toho docela dobrý dojem. O firmě jako takové a chování k zaměstnancům nic moc nevím, nakonec jsem dal přednost jiné nabídce.

Za vyzkoušení nic nedáš, ve zkušebce se dá odejít kdykoliv  ;) Že to není v Praze bych bral spíš jako výhodu, pokud budou slušně platit..

Taky jsem o tom přemýšlel, stejně v Praze nebydlím tak je mi celkem jedno kam dojedu. Aspoň si od toho hnusného betonového pekla na chvíli odpočnu  8)

kojot4

  • ***
  • 217
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Tipsort - Jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #6 kdy: 03. 08. 2017, 17:44:00 »
No mě taky nabízeli práci v Berouně, sice v jiné firmě, ale uvažoval jsem o tom, dokonce mi nabízeli příspěvek 5.000 Kč na benzín.

Ideálně bych z nich zkusil vytáhnout služební auto, případně kompenzaci za dojíždění, jezdit to busem nemá cenu, protože člověk do firmy bude muset jít ještě z toho busu a všechny ty přestupy nedávaj logiku. Autem je to kousíček...

kz

Re:Tipsort - Jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #7 kdy: 04. 08. 2017, 08:59:17 »
Ideálně bych z nich zkusil vytáhnout služební auto, případně kompenzaci za dojíždění, jezdit to busem nemá cenu, protože člověk do firmy bude muset jít ještě z toho busu a všechny ty přestupy nedávaj logiku. Autem je to kousíček...

Naopak, TS je přímo u zastávky směrem Praha, zato zaparkovat se v Berouně prakticky nedá...

ing

Re:Tipsort - Jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #8 kdy: 05. 08. 2017, 11:07:32 »
Ideálně bych z nich zkusil vytáhnout služební auto, případně kompenzaci za dojíždění, jezdit to busem nemá cenu, protože člověk do firmy bude muset jít ještě z toho busu a všechny ty přestupy nedávaj logiku. Autem je to kousíček...

Naopak, TS je přímo u zastávky směrem Praha, zato zaparkovat se v Berouně prakticky nedá...

Tak to je daší důvod, proč tam nedělat. To nemají vlastní parkoviště? Nebudu přece jezdit autobusem jak nějaká socka.

kz

Re:Tipsort - Jaký je zaměstnavatel
« Odpověď #9 kdy: 05. 08. 2017, 21:47:46 »
Tak to je daší důvod, proč tam nedělat. To nemají vlastní parkoviště? Nebudu přece jezdit autobusem jak nějaká socka.

Parkoviště v areálu je AFAIK pro služební auta (tedy management) pro ostatní 5-15 minut pěšky daleko.