reklama

H: výroba banerů (GIF)

Behemot

H: výroba banerů (GIF)
« kdy: 17. 05. 2017, 07:56:51 »
Hledám někoho na nepříliš komplikované banery, ideálně GIF (případně jiný obrázkový formát s rozumnou kompresí, HW nenáročností a dobrou podporou v prohlížečích; v žádným případě nikdy v životě znovu né flash   ::)).

Ideálně někoho při střední jako odpolední brigádku, kdo se s tím zrovna učí, odměna tak stovka-dvě za baner? Nabídky od „profi“ grafiků za litr si rovnou nechte, to tomu radši dám dva víkendy a naučím se s animátorem sám (mimo to vkus až moc tady těch lidí je, eh   :o).

reklama

fu

Re:H: výroba banerů (GIF)
« Odpověď #1 kdy: 17. 05. 2017, 23:30:36 »
Nabídky od „profi“ grafiků za litr si rovnou nechte, to tomu radši dám dva víkendy a naučím se s animátorem sám (mimo to vkus až moc tady těch lidí je, eh   :o).
Tak zacnete studovat  ;)

Behemot

« Odpověď #2 kdy: 22. 05. 2017, 18:03:58 »
Je to možný. V Indii je pár desítek milionů lidí ochotnejch udělat cokoli, takže v nejhorším zadám zakázku tam.

Za některý výtvory by měli tzv. profesionálové platit zákazníkovi, a ne za to chtít šílenej ranec.

julík

« Odpověď #3 kdy: 22. 05. 2017, 20:29:49 »
Proč zrovna v Indii?  V jiných zemích ne?

grafik

« Odpověď #4 kdy: 24. 05. 2017, 20:04:59 »
Je to možný. V Indii je pár desítek milionů lidí ochotnejch udělat cokoli, takže v nejhorším zadám zakázku tam.

Za některý výtvory by měli tzv. profesionálové platit zákazníkovi, a ne za to chtít šílenej ranec.

Kolko casu myslite ze na tom stravi profesional ? myslite ze to ma hotove za polhodinku, ze 100 za baner ?

Behemot

« Odpověď #5 kdy: 25. 05. 2017, 19:11:40 »
Když dostane podklady do pazoury a bude to mít doslova pár jednoduchých slajdů v malém rozlišení, ano, očekávám, že to nasází do sebe za čas kolem půlhodiny, jinak je to akorát další amatér co si nasadil profi ceny.

Ostatně ovšem píšu, že mě takoví nezajímají, tak si OT nechte a nech se ozve někdo, kdo má za daných podmínek zájem, pro diskusi si otevřte vlákno někde v příslušné sekci.

julík: od Indů už mi nabídky na webové věci chodily, takže mi stačí jim odpovědět. Samozřejmě na Filipínách a v okolí je lidí taky dost.

reklama