Poplatky bitcoin - nedělám něco špatně?

Re:Poplatky bitcoin - nedělám něco špatně?
« Odpověď #15 kdy: 16. 05. 2017, 10:44:36 »
realita je takova ze se pouziva hlavne na darknetu na koupi/prodej drog a spol. diky "anonymite"

o'rly?


Trupik

Re:Poplatky bitcoin - nedělám něco špatně?
« Odpověď #16 kdy: 16. 05. 2017, 10:58:07 »
pokud tohle ma byt zpusob jak BTC pouzivat pak je jasne ze BTC ma naslapnuto do ztracena

jako penezni prostredek smeny nesmysl protoze vysoke poplatky
jako investice pochybne kdyz je schopne udelat +/- 900% behem 2 let (2013-2017), kde je stabilita meny ?

volume na urovni 250 mil. usd denne je k smichu, to je jen hracka pro spekulanty co nepotrebuji moc penez aby delali kurzotvorne obchody (prelevani z jedne sve kapsy do druhe a zpet, pump and dump)

doufam ze na troskach BTC vznikne neco rozumneho (ono BTC je i od pocatku minimalne nefer kdyz tvurci si ponechali pomerne znacny pocet BTC)

realita je takova ze se pouziva hlavne na darknetu na koupi/prodej drog a spol. diky "anonymite"

sam jsem zvedavej komu zustane cernej petr az lide vystrizlivi a prejdou na neco rozumnejsiho
Tak ono keď to na začiatku nemá hodnotu žiadnu a má sa to dostať na hodnotu, ktorá by pre Teba nebola "k smíchu", tak je logické, že na tejto ceste budú obdobia s masívnym rastom.

Lemming

Re:Poplatky bitcoin - nedělám něco špatně?
« Odpověď #17 kdy: 16. 05. 2017, 11:01:49 »
realita je takova ze se pouziva hlavne na darknetu na koupi/prodej drog a spol. diky "anonymite"

o'rly?

Ano. Tedy, přesněji, používá se nejen na koupi drog, ale obecně na placení jiných kriminálních aktivit. Podívej se třeba na šifrovací mallware - prakticky každý chce platbu přes BTC.

Re:Poplatky bitcoin - nedělám něco špatně?
« Odpověď #18 kdy: 16. 05. 2017, 11:09:05 »
realita je takova ze se pouziva hlavne na darknetu na koupi/prodej drog a spol. diky "anonymite"

o'rly?

Ano. Tedy, přesněji, používá se nejen na koupi drog, ale obecně na placení jiných kriminálních aktivit. Podívej se třeba na šifrovací mallware - prakticky každý chce platbu přes BTC.

To neni to, co jsi rikal pred tim. Pred tim jsi rikal, ze se BTC pouziva hlavne na tyhle veci...

Takze - mas zdroj?

i

Re:Poplatky bitcoin - nedělám něco špatně?
« Odpověď #19 kdy: 16. 05. 2017, 12:09:34 »
Já to spíš vidím tak, že bude více kryptoměn a každá bude vhodná na něco jiného. Tak že BTC třeba zůstane na přesuny velkého jmění nebo na uchování hodnoty či dlouhodobé spekulace.

V tomto ohledu, spekulace nevnímám negativně, je to prostě sázka s rizikem jako každá jiné, naopak šikovné a automatické spekulace/arbitráže, mohou vést ke stabilizaci, třeba tím že likvidují rozdíly mezi směnárnami.

Na platby kávy v kavárně nebo nákupu na internetu bude daleko výhodnější použít i jiné kryptoměny které mají jiné hodnoty různých parametrů, jsou kryptoměny které potvrzují po minutách a kryptoměny které recyklují prostor zabraný blockchainem.

Obávám se ale, že jako největší problém kryptoměn se za nedlouho ukáže IT-nevzdělanost uživatelů, moc si zvykli na to že jim microsoft a google nalhávají že umí s počítačem :-)



Lemming

Re:Poplatky bitcoin - nedělám něco špatně?
« Odpověď #20 kdy: 16. 05. 2017, 12:36:00 »
realita je takova ze se pouziva hlavne na darknetu na koupi/prodej drog a spol. diky "anonymite"

o'rly?

Ano. Tedy, přesněji, používá se nejen na koupi drog, ale obecně na placení jiných kriminálních aktivit. Podívej se třeba na šifrovací mallware - prakticky každý chce platbu přes BTC.

To neni to, co jsi rikal pred tim. Pred tim jsi rikal, ze se BTC pouziva hlavne na tyhle veci...

Takze - mas zdroj?

Původní příspěvek jsem nepsal já.

Nech se nakazit nějakým mallware a pak se mrkni, v jaké měně požaduje platbu ;)

Re:Poplatky bitcoin - nedělám něco špatně?
« Odpověď #21 kdy: 16. 05. 2017, 12:40:54 »
realita je takova ze se pouziva hlavne na darknetu na koupi/prodej drog a spol. diky "anonymite"

o'rly?

Ano. Tedy, přesněji, používá se nejen na koupi drog, ale obecně na placení jiných kriminálních aktivit. Podívej se třeba na šifrovací mallware - prakticky každý chce platbu přes BTC.

To neni to, co jsi rikal pred tim. Pred tim jsi rikal, ze se BTC pouziva hlavne na tyhle veci...

Takze - mas zdroj?

Původní příspěvek jsem nepsal já.

Nech se nakazit nějakým mallware a pak se mrkni, v jaké měně požaduje platbu ;)

A to podporuje ten původní argument jak?

Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Poplatky bitcoin - nedělám něco špatně?
« Odpověď #22 kdy: 16. 05. 2017, 14:00:58 »
A to podporuje ten původní argument jak?
Koruna je velmi, ale velmi špatná měna, protože finančák po mně chce platit daně v korunách :D

GarbageCollector

Re:Poplatky bitcoin - nedělám něco špatně?
« Odpověď #23 kdy: 15. 04. 2018, 16:01:56 »
Obávám se ale, že jako největší problém kryptoměn se za nedlouho ukáže IT-nevzdělanost uživatelů, moc si zvykli na to že jim microsoft a google nalhávají že umí s počítačem :-)
Tím líp pro ty, co se vyznají.

Tomáš Roll

Re:Poplatky bitcoin - nedělám něco špatně?
« Odpověď #24 kdy: 15. 04. 2018, 16:17:11 »
Pokud se musíš takhle ptát, tak to znamená, že Bitcoin není vhodný pro běžné užití.

Abcd

Re:Poplatky bitcoin - nedělám něco špatně?
« Odpověď #25 kdy: 16. 04. 2018, 15:55:15 »
Pokud se musíš takhle ptát, tak to znamená, že Bitcoin není vhodný pro běžné užití.
To není, ale užitečný je.