Kurz/škola pro programátora

Kolemjdoucí

Kurz/škola pro programátora
« kdy: 19. 04. 2017, 21:26:57 »
Dobrý večer,
pracuji jako it support a chtěl bych se dál vzdělávat, stát se junior programátorem, pak senior.. pak...
K dotazu - učím se z kurzů na devbook.cz, c#, asp.net, databáze - u toho bych chtěl zůstat, nicméně přemýšlím o škole - nemám VŠ informatika, jednu vš jsem nedodělal, a teď bych za další studium musel platit - a - máte někdo zkušenosti o studiu informačních technologií na unicorn college? nebo o studiu na akademii it step praha - https://praha.itstep.org/pko-programming-cs/, jejich studijní program se mi zdá více zaměřený na odbornou tématiku, než některé "všeobecné předměty" na unicornu. Nevím zda jsou seriály na devbook dostačující na získání programátorské pozice.
Děkuji za vaše poznatky a připomínky.
Zd.
« Poslední změna: 19. 04. 2017, 22:28:33 od Petr Krčmář »


zboj

  • *****
  • 1 507
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kurz/škola
« Odpověď #1 kdy: 19. 04. 2017, 21:38:53 »
Unicorn bude v tomto případě asi optimální řešení, byť úrovní na klasickou VŠ nemá ani zdaleka. Ale určitě je to dobrá investice do budoucna.

Edit admin: Necitujte celé příspěvky nad sebou, duplikuje se text a znepřehledňuje to diskusi.
« Poslední změna: 19. 04. 2017, 22:29:00 od Petr Krčmář »

čumil

Re:Kurz/škola pro programátora
« Odpověď #2 kdy: 19. 04. 2017, 22:48:08 »
Po davce z devbook tecka CZ muzes vsechno chlape, korporaty i startupy, vsichni ti po zvladnuti dovednosti z D E V B O O K tecka CZ klidne preblafn... Daj velkej plat...




A unicornu se vsichni z branze smejou :D radsi bych mel v cv ucnak nez unicorn.

Sorry, nemoh sem. Vzpamatuj se a jdi to brat trosku vazne sasku ......

Jenda

Re:Kurz/škola pro programátora
« Odpověď #3 kdy: 19. 04. 2017, 23:55:07 »
nemám VŠ informatika, jednu vš jsem nedodělal, a teď bych za další studium musel platit

Co chodit na veřejnou VŠ aniž bys byl oficiálně zapsán?