Změna vyhledávání v Opeře

FikkR

Změna vyhledávání v Opeře
« kdy: 16. 02. 2017, 19:52:36 »
Nevi nekdo jak zmenit v opere vyhledavac na uvodni strance ?
https://ctrlv.cz/shots/2017/02/16/qOqd.png
« Poslední změna: 16. 02. 2017, 21:05:00 od Petr Krčmář »


Maslo

Re:Změna vyhledávání v Opeře
« Odpověď #1 kdy: 16. 02. 2017, 22:07:49 »
takova prkotina a ono to vazne nejde :-d

Nikde jsem nenasel ze by se to dalo zmenit :-D
je 21 stoleti a nejde zmenit vyhledavac jako rly ? :-D

nobody(ten pravej)

Re:Změna vyhledávání v Opeře
« Odpověď #2 kdy: 17. 02. 2017, 00:30:04 »
obcas se nekteri zaslepenci divi (a maji blbe kecy) proc nekdo (treba ja) "nadava"(zpochybnuje) na "novou Operu(>=15)" a vychvaluje "puvodni Operu(<=12)", tohle je jeden z mnoha prikladu:

Opera 12
- v "Rychly pristup" tuknu mysi na sipku (nebo ikonu stavajiciho vyhledavace) v hledacim policku a vyberu "Spravce vyhledavacu"
- tuknu na ten co chci nastavit, dam podrobnosti a zaskrtnu "Pouzit jako vyhledavac pro Rychly pristup" (nebo muzu i bezny "Vychozi vyhledavac")
- MUZU smazat nebo upravit (jmeno a/nebo zkratku) VSECHNY, i vychozi vyhledavace

Opera 4x
- v "Rychly pristup" neni mozne vyvolat nastaveni z hledaciho policka, je treba vyvolat zmenu tematu, z toho vyvolat nastaveni, v tom dat vyhledat "Vyhledavac" a vybrat "Spravce vyhledavacu"
- ve spravci lze nastavit POUZE vychozi vyhledavac, NElze menit vyhledavac pro "Rychly pristup"
- MUZU smazat nebo upravit JENOM vyhledavace ktere sem rucne pridal, NEJDOU menit/mazat vychozi vyhledavace

HiroVA

Re:Změna vyhledávání v Opeře
« Odpověď #3 kdy: 17. 02. 2017, 05:57:54 »
Nedalo me to a mrknul jsem se do skryteho nastaveni v opere nenasel jsem zadne nastaveni co by to zmenilo.

Pak jsem mrknul do do vsech souboru obsahujici slovo google a taky jsem nenasel zadne nastaveni co by vyhledavac google zmenilo na jiny.

To by me zajimalo kde to maj zahryzly jestli je to nejaky dll-ko tak asi smula no :-D


Je proste videt ze opera je shit prohlizec.

JmJ

  • ****
  • 315
    • Zobrazit profil
Re:Změna vyhledávání v Opeře
« Odpověď #4 kdy: 17. 02. 2017, 07:10:36 »
S vyhledavacem jsem zatim neobojoval, ale mam jiny problem. Nemuzu v O 43 najit menu, pres ktere bych zmenil kodovani stranky. Rekl bych, ze jeste pred mesice ci dvema tam to menu bylo. Netusite nekdo prosim?

Cumeli jsme na to tady dva a nakrklo me to tak, ze sem to nahlasil jako bug :-)

Mam bohuzel dojem, ze jsem v prohlizecich zahnan do kouta. Opera rusi funkce, ktere obcas potrebuju, firefox je jako V2 na vrabce a chrom je praskac. IE snad nebudem ani zminovat. To je jen takovy povzdech... :-/


Emkei

Re:Změna vyhledávání v Opeře
« Odpověď #5 kdy: 17. 02. 2017, 11:51:58 »
Pro mě je nejlepší Mozilla Firefox, ne jen tak ho používá služba Tor jako Tor Browser a bývá předinstalovaný jako výchozí prohlížeč v linuxových distribucích a doufám že to tak zůstane. (Hlavně proto že je Open Source)

Opera má Free VPN a to je něco co prostě žádný jiný prohlížeč netrumfne. A taky jediný důvod proč jí někdy používám.

Vivaldi: Je takoví čertík v krabičce víte že to má nové funkce na které vás láká ale jak točíte klikou a funkce používáte nakonec se to celé ale celé zesere. :-D

IE: Je u mě služba přes kterou stahujete prohlížeč dle svého výběru.



Google Chrome: Proč ho tolik lidí používá? Protože jsou ovce a v každém druhém instalátoru je jako dodatečná volba k instalaci např: CCleaner
Hodně lidí si myslí že Google Chrome je Open Source NENÍ NEBYL A NEBUDE!!!
Open Source je pouze Chromium ze kterého jako že vychází Google Chrome...


Chromium: Je podle mě nepoužitelnej balast.


Takže jediný Open Source prohlížeč je Mozilla Firefox. kterej za něco stojí.

Slusnak

Re:Změna vyhledávání v Opeře
« Odpověď #6 kdy: 17. 02. 2017, 14:33:33 »
Je to par mesicu co jsem psal na podporu opery a stalo to za to.

Tak zam*danou a s pi*enou podporu jakou ma Opera na forum jsem jeste nikdy nevidel moderator vam poradi 250 veci ktere vam jsou na nic (a dal bych mu BAN za Off Topic) a kdyz se zeptate na neco technickeho tak vam napise ze mate poslat email na Operu a po 20 Emailu dostanete odpoved ze mate napsat na Podporu na Forum :-D

Kdyz pak znova napisete na podporu ze vas odkazali na forum a neco napisete dostanete BAN .-D

TVL videl jsem zabu srat prase litat ale tohle jeste ne.

Re:Změna vyhledávání v Opeře
« Odpověď #7 kdy: 17. 02. 2017, 16:21:01 »
Pro mě je nejlepší Mozilla Firefox, ne jen tak ho používá služba Tor jako Tor Browser a bývá předinstalovaný jako výchozí prohlížeč v linuxových distribucích a doufám že to tak zůstane. (Hlavně proto že je Open Source)

Opera má Free VPN a to je něco co prostě žádný jiný prohlížeč netrumfne. A taky jediný důvod proč jí někdy používám.

Vivaldi: Je takoví čertík v krabičce víte že to má nové funkce na které vás láká ale jak točíte klikou a funkce používáte nakonec se to celé ale celé zesere. :-D

IE: Je u mě služba přes kterou stahujete prohlížeč dle svého výběru.



Google Chrome: Proč ho tolik lidí používá? Protože jsou ovce a v každém druhém instalátoru je jako dodatečná volba k instalaci např: CCleaner
Hodně lidí si myslí že Google Chrome je Open Source NENÍ NEBYL A NEBUDE!!!
Open Source je pouze Chromium ze kterého jako že vychází Google Chrome...


Chromium: Je podle mě nepoužitelnej balast.


Takže jediný Open Source prohlížeč je Mozilla Firefox. kterej za něco stojí.

FF jedinej opensource prohlížeč? Co třeba Pale Moon, GNOME Web, či jak se to jmenuje, Midori, Otter-Browser? Dál jich je ještě určitě spousta.

Slusnak

Re:Změna vyhledávání v Opeře
« Odpověď #8 kdy: 17. 02. 2017, 16:51:31 »
Ja bych rekl, ze myslel jedinej pouzitelnej :-D

To co si napsal je bohuzel uz dnes smeti. kdyz pominu ze to nema cesky preklad a chybi tomu pulka SSL korenovejch certifikatu.

Tak si musis uvedomit ze prohlizec uz dnes neni jen nejaky bezceny soft.
ale Software ktery proste musi slapat jak hodinky.

To ze to je Open Source je pekny ale prd platny kdyz source code je 10let stary a je v tom bordel zrovna u Pale Moon.




Slusnak

Re:Změna vyhledávání v Opeře
« Odpověď #9 kdy: 17. 02. 2017, 16:54:32 »
PS: Jinak jsem zapomel dodat ze Pale Moon je prekopanej starej MF :-D

nobody(ten pravej)

Re:Změna vyhledávání v Opeře
« Odpověď #10 kdy: 17. 02. 2017, 17:04:57 »
Mam bohuzel dojem, ze jsem v prohlizecich zahnan do kouta. Opera rusi funkce, ktere obcas potrebuju, firefox je jako V2 na vrabce a chrom je praskac. [...]

Misto Opera4x => Vivaldi Browser
https://vivaldi.com
https://vivalditips.com

Misto Firefox => PaleMoon
https://www.palemoon.org

nobody(ten pravej)

Re:Změna vyhledávání v Opeře
« Odpověď #11 kdy: 17. 02. 2017, 17:08:32 »
[...] Vivaldi: Je takoví čertík v krabičce víte že to má nové funkce na které vás láká ale jak točíte klikou a funkce používáte nakonec se to celé ale celé zesere. :-D [...]
to jsou ale kecy nesvepravneho uzivatele ;) Vivaldi se mi nikdy za 2+roky co ho pouzivam jak stable tak snapshot (+-tydeni) verzi... a ty funkce co tam pridava fungujou...Mozna to (podle zminky o IE) pouzivas pod Windows, to nevim to je zesrane samosobe, ja to pouzivam pod GNU/Linuxem...

nobody(ten pravej)

Re:Změna vyhledávání v Opeře
« Odpověď #12 kdy: 17. 02. 2017, 17:12:20 »
[...]To co si napsal je bohuzel uz dnes smeti. kdyz pominu ze to nema cesky preklad a chybi tomu pulka SSL korenovejch certifikatu.[...]
To co si napsal je trapna trolovina a navic lzi... PaleMoon i Otter-Browser maji (oficialni) cesky preklad a chybejicich certifikatu sem take si nevsiml...