Parkování u prodejny - aneb zatracená inkluze

MouchaNaSkle

Parkování u prodejny - aneb zatracená inkluze
« kdy: 22. 01. 2017, 12:47:05 »
Všimli jste si v poslední době výsledků Inkluze?
Já tedy jo!

Stav v Liberci:
Alza - přestěhovali prodejnu tak, aby se nedalo zaparkovat, pokud tedy nechcete jezdit do smradlavých podzemních garáží a studovat parkovací automat. Dřív se parkovalo vedle Lídlu, pořád plné parkoviště, ale zaparkovat šlo.

Mironet - tam stejně už nikdo nekupuje, ale mají výdejnu v ulici 5.května, zaparkovat stěží, zaparkovat zadarmo bez šance

CZC - zase ulice 5.května a parkování leda na prasáka, prostě člověk musí kakat na ostatní, vzít to naférovku skrz dav a ti přejetí tam už leželi

TS Bohemia má na první pohled jako jediná nějaké parkovací místo, přijedete, zaparkujete, jenže na tom jejich parkovišti smrdí asi auta prodavačů, takže na to parkoviště pro čtyři auta se už nevlezete

Člověk chce přijet, v klidu zaparkovat PŘED prodejnou, vyzvednout si zboží a zase zmizet. Nechce se otravovat s automatem, nechce půl hodiny hledat parkovací místo, rvát čtyřicet korun do parkovacího zmrda, aby si mohl vyzvednout ty předražené čínské šroty, co se stejně za tři roky podělají. Až takové zázraky neprodávají, aby bylo potřeba se namáhat, jsou to jsou generické šmejdy.

Pošta, DPD a PPL jsou fajn pro firmy, bohužel za skoro třicet let od revoluce jim nedošlo, že lidi jsou přes den v práci a když tam nějaký čůráček zvoní v 10 hodin, je to k prdu. Není to tak dlouho, co jsem se dohadoval s pošťákem, že do schránky hází lístek a ani se neobtěžuje zvonit, řekl mi, že stejně 95 lidí ze sta není přes den doma, že stejně dělá zbytečnou práci a že to ví, tak co by se otravoval. A má pravdu.


javaman ()

Re:Parkování u prodejny - aneb zatracená inkluze
« Odpověď #1 kdy: 22. 01. 2017, 12:57:41 »
Špatná země plná lopat, kámo.

Jinak dopravní společnosti jsi popsal přesně ;D Večerní doručování v 11 dopoledne? Není problém a odpoledne prý už nemá čas ;D Zkurvená země plná zkurvených služeb. Tak alespoň je to levný. Můžeš si objednávat zboží a chodit na naše luxusní školy...

Honza

Re:Parkování u prodejny - aneb zatracená inkluze
« Odpověď #2 kdy: 22. 01. 2017, 13:03:48 »
co je to ta inkluze?

balki

Re:Parkování u prodejny - aneb zatracená inkluze
« Odpověď #3 kdy: 22. 01. 2017, 13:57:21 »
Pošta, DPD a PPL jsou fajn pro firmy, bohužel za skoro třicet let od revoluce jim nedošlo, že lidi jsou přes den v práci a když tam nějaký čůráček zvoní v 10 hodin, je to k prdu. Není to tak dlouho, co jsem se dohadoval s pošťákem, že do schránky hází lístek a ani se neobtěžuje zvonit, řekl mi, že stejně 95 lidí ze sta není přes den doma, že stejně dělá zbytečnou práci a že to ví, tak co by se otravoval. A má pravdu.

Minimalne DPD a ppl sa da presmerovat na pickup pointy. Vacsinou to byva v nevabnych lokaciach, kde sa da zaparkovat lahko. Co by vam mohlo vyhovovat. Osobne to nevyuzivam, lebo som priaznivec hromadnej dopravy a cyklistiky.

U posty aspon u nas je moznost dorucenia na postu. Len webshopy nie su velmi prozakaznicke, tak dotycnu sluzbu nevyuzivaju. Idealne priamo do shopu zatelefonovat, ci mozu poslat na postu. Daju sa ukecat, len je to robota naviac.

Najviac mi vyhovuje vasa ceska zasielkovna, ta ma pobocky skoro vsade. (https://zasilkovna.cz)

javaman ()

Re:Parkování u prodejny - aneb zatracená inkluze
« Odpověď #4 kdy: 22. 01. 2017, 14:35:56 »
Od pošty je nejlepší komplexní doručení. Přijede sám chlápek a hned se ptá, jestli mu můžu pomoct, protože je to těžké a je sám. Tomu říkám komplexní doručení :D Ideální s manželkou na rodičovské. Ale i tam se mi stalo, že jeden to fakt doručil bez keců, takže výjimky jsou.


MouchaNaSkle

Re:Parkování u prodejny - aneb zatracená inkluze
« Odpověď #5 kdy: 22. 01. 2017, 15:38:30 »
Osobne to nevyuzivam, lebo som priaznivec hromadnej dopravy a cyklistiky.

Hm, no tak na kole přes centrum Liberce?
Tak to už chce náturu a hodně dobrou pojistku.
Plus taky zásobu kol a pětikilový řetěz.

Od pošty je nejlepší komplexní doručení.

Jenže to stojí tak kilo navíc, což je u myši za tři stovky celkem problém.
Mimo to, pošta u nás má otevřeno od 14-ti do 16:45, když to vezmu 90kou přes obec, tak to v pátek i stíhám, jen se modlím, abych nepotkal nějakého zpomaleného člověda, který třeba celou noc pracoval, pak nemohl usnout a rozespalý se vymotal před barák, aby si sehnal pivo/limo/noviny/časopisy nebo co takový člověd shání. To by byl chudák mrtvej a já měl podmínku nebo skončil na rok v krimu. Navíc mám pocit, že co pošta neroztříská, to druhý den pošlou zpátky se vzkazem "nedoručeno". Řekl bych vám vtip o České poště, ale nevím, jestli by vám došel...

Jinak dopravní společnosti jsi popsal přesně ;D Večerní doručování v 11 dopoledne? Není problém a odpoledne prý už nemá čas ;D Zkurvená země plná zkurvených služeb. Tak alespoň je to levný. Můžeš si objednávat zboží a chodit na naše luxusní školy...

V mnoha ohledech je to pravda, sviňáci chtějí vydělávat těžký prachy, ale myslet na lidi, to ne.
A vtip je, že v Německo a další země jsou na tom dneska ještě daleko hůř, neříkám, že tam není pár dobrých služeb, ale jdou taky do (_._)

MouchaNaSkle

Re:Parkování u prodejny - aneb zatracená inkluze
« Odpověď #6 kdy: 22. 01. 2017, 15:43:55 »
co je to ta inkluze?

To je začleňování ementálů do většinové společnosti.
Třeba jako když zaměstnáš úředně ověřeného idiota a necháš ho dělat odpovědnou práci, jen aby se necítil jako idiot, protože je lepší, když se jako idioti budou cítit ti ostatní. Méně obvyklé to bylo dřív, pár takovým idiotů jsem viděl na různých poměrně zajímavých pracovních pozicích s vnitropodnikovou exekutivní pravomocí. Dnes mi to přijde jako standard mít alespoň jednoho idiota na důležité pozici v každé firmě. Nejspíš nějaká forma povinných kvót EU.

Re:Parkování u prodejny - aneb zatracená inkluze
« Odpověď #7 kdy: 22. 01. 2017, 15:57:55 »
co je to ta inkluze?

To je začleňování ementálů do většinové společnosti.
Třeba jako když zaměstnáš úředně ověřeného idiota a necháš ho dělat odpovědnou práci, jen aby se necítil jako idiot, protože je lepší, když se jako idioti budou cítit ti ostatní. Méně obvyklé to bylo dřív, pár takovým idiotů jsem viděl na různých poměrně zajímavých pracovních pozicích s vnitropodnikovou exekutivní pravomocí. Dnes mi to přijde jako standard mít alespoň jednoho idiota na důležité pozici v každé firmě. Nejspíš nějaká forma povinných kvót EU.

A proc to motas dohromady?

MouchaNaSkle

Re:Parkování u prodejny - aneb zatracená inkluze
« Odpověď #8 kdy: 22. 01. 2017, 16:02:45 »

Re:Parkování u prodejny - aneb zatracená inkluze
« Odpověď #9 kdy: 22. 01. 2017, 16:08:35 »

Použij hlavu ;) přijdeš na to.

OK. Mam to: bavi te blabolit z cesty.

MouchaNaSkle

Re:Parkování u prodejny - aneb zatracená inkluze
« Odpověď #10 kdy: 22. 01. 2017, 16:15:39 »

Skoro. Kdyby ty firmy nešly cestou inkluze ementálů, možná by někoho, že zákazníci vyžadují bezproblémové parkování. V Globusu na to přišli, Bauhausu taky, v Kika taky, ... ale tam evidentně zaměstnávají lidi řádově chytřejší.

Re:Parkování u prodejny - aneb zatracená inkluze
« Odpověď #11 kdy: 22. 01. 2017, 16:26:51 »

Skoro. Kdyby ty firmy nešly cestou inkluze ementálů, možná by někoho, že zákazníci vyžadují bezproblémové parkování. V Globusu na to přišli, Bauhausu taky, v Kika taky, ... ale tam evidentně zaměstnávají lidi řádově chytřejší.

Jasne. Za blba rozhodnuti muze inkluze.

MouchaNaSkle

Re:Parkování u prodejny - aneb zatracená inkluze
« Odpověď #12 kdy: 22. 01. 2017, 16:43:44 »
Chceš říct, že blbci a blbá rozhodnutí spolu nijak nekorelují?
Tak třeba máš nějakou super školu, kde vás učili tuze velká moudra.
Já si říkal, že ty budeš asi místní koryfej, hlava pomazaná, šerpou a razítkem vylepšená.
Tak snad abys s námi, ubohými Widláky, neztrácel čas a koukal vymyslet další lék na rakovinu nebo udržení potence.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Parkování u prodejny - aneb zatracená inkluze
« Odpověď #13 kdy: 22. 01. 2017, 17:01:11 »
Hm, po diskusi o  lopatach vedle, nachazim diskusi o svycarskych syrech. Netusite, kde jsou na Rootu diskuse o kastrolech a zehlickach?

anonym

Re:Parkování u prodejny - aneb zatracená inkluze
« Odpověď #14 kdy: 22. 01. 2017, 17:10:41 »
Nemas bydlet v Praze. Ostrava je perspektivní město, v Mariankach si zaparkuješ u czc, u alzy, u Mironetu i u naší Ostravské speciality Alfy, jsou hned vedle sebe a jako bonus je vedle pujcovna dvd i vecerka.

V Praze jsou same lopaty, tam bych vydlet nechtel.