API pre databazu fitnes cvikov

mathew

API pre databazu fitnes cvikov
« kdy: 01. 11. 2016, 13:22:48 »
Ahojte, neviete prosim o nejakom API ktore poskytuje kategorizovany zoznam cvikov s popisom cviku a idealne aj obrazkom cviku? Potrebujem to pre skolsky projekt. Googlit som uz skusal no neuspesne ... velmi sa mi paci databaza cvikov portalu bodybuilding.com, lenze ziadne api pre vyvojarov som nenasiel .... neriesil ste uz niekto nieco podobne? Velmi by mi to pomohlo. Dakujem


Trupik

Re:API pre databazu fitnes cvikov
« Odpověď #1 kdy: 01. 11. 2016, 14:14:06 »
Pre školský projekt by som to bez rozpakov bohapusto vygraboval z toho bodybuilding.com.

ne

Re:API pre databazu fitnes cvikov
« Odpověď #2 kdy: 03. 11. 2016, 07:25:04 »
api je blbost. u cviku jde totiz o informace o technice provedeni typu:

kdyz je kloub v tomto uhlu, tak se tento upon vyradi z cinnosti a snizuje se ucinnost cviku neaktivitou techto hlav svalu.

kdyz je kloub v jeste vetsim uhlu, tak dochazi k jeho poskozeni a funkci oproti zamyslenemu svalu prebral zcela jiny

navic nikdo neni uplne stejny, tak zjisteni skutecneho stavu resi trenerska kontrola svaloveho tonusu hmatem nebo dotazem na subjektivni pocit uziti sily v konkretni casti tela

treba cviky na primy brisni to je doslova a do pismene raketova veda kolik (a hlavne zcela nepatrnych drobnosti) se toho da udelat blbe a snizit ucinnost cviku.

pak je jeste cela kategorizace cviku podle zateze a chronicke patologie na pohybovy aparat, kdy cvik treba formuje zadanou hlavu svalu, ale soucasne dochazi k patologii uponu az do jeho utrzeni

tohle jsou veci, ktery jsem nikdy nikde sepsany nevidel

Trupik

Re:API pre databazu fitnes cvikov
« Odpověď #3 kdy: 03. 11. 2016, 08:31:39 »
tohle jsou veci, ktery jsem nikdy nikde sepsany nevidel
Ono to ani nie je jednoduchá téma. Do týchto detailov to snaď berú len medici. Celkom dobrú prácu pri strašení bodybuilderov urobil Paul Coach Wade v knihe Tréning väzňa, ale neviem či cieľová skupina dokáže prečítať aspoň to.

none_

Re:API pre databazu fitnes cvikov
« Odpověď #4 kdy: 03. 11. 2016, 15:31:28 »
Zkusil bych na google play hledat aplikace, ktere neco takoveho nabizeji. A potom prochazet pridruzene weby a hledat, jestli nemaji API.

Kazdopadne jsi si nevybral dobry tema. Kazdej, kdo bude mit takovou DB, tak se ji bude snazit zpenezit... Existuji databaze open APIs, ale tam asi nebudou weby tveho zamereni. Spis statni atd...